Nefsime hakim olamama..

Yaptığımız hata bi kaçamak yaptık diye diyeti bırakmak. Sen onu yapma kaldığın yerden devam et :KK66:

Senin su surekli milleti igneleyici yorumlarin nedir? Her konuda dikkatimi cekiyor istedigim gibi yazarim bu seni ilgilendirmez ki? Konu farkli bisey yazim kurallari degil
Aman sakın doğrusunu bilmeyin.
İlkokula giden herkes morel değil moral olduğunu bilir.
Bilmeli.
Kilonuzun fazlalığını bilirsiniz ama yazmaya gelince ne önemi var,
Siz de haklısınız.
Ayrıca konunuzun yeri burası da değil,
Okumanız o kadar eksik ki bölüm kurallarını bile okumuyorsunuz.
Mune Mune @Margarikotin

Bilmeli.
Siz de haklısınız.
Mune Mune @Margarikotin

Sakin ol şampiyon :KK39:

Morelim cok bozukk ben 89 kiloydum 80e dustum boyum 170 pazartesi diyete girdim sporada gidiyorum hersey iyi gidiyodu spordan geldim suanda kardesim pizza almis dayanamadim yedim :KK43: amacim 70 olmak(cok zayifligi sevmiyorum) bisey olurmu sporda 450 kalori yakmistim kosu bandi ve eliptik bisiklette lutfen morel verinn :KK43:
Kız üzme kendni. Hemen o verdiğin kiloları almazsın merak etme. Ben dıyetteyken haftada bir ödüllendiriyordum kendimi. Stres yapıp üzülme lütfen buda senin minnak ödülün olsun nolcak:KK15:

Kacamak sorun değil. Olur yani. Sonucda insaniz.

Yağ kitlenin azalmamasi sorun. Sen galiba araştırmadan başladın diyete.

Benden söylemesi acil bir diyetisyene git. Sonra derin porsun ve kicin başın sarkarsa üzülürsün. Önemli olan kilo değil kas ve yağ oranin.

Misal: ben 54 kilo olmuşdum bir zaman ama porsuk... kic başka baldir baska yayiliyordu. Sonra sporla toparladim. Şimdi 63 kiloyum ama taş gibi.

Bilmeli.
Siz de haklısınız.
Mune Mune @Margarikotin
Evet demekki ben ilkokula bile gitmemisim. Vericegin akillari baskasina var ben burdaki ev kadinlarina benzemem bidahada yorum yapma benim konularima.

Morelim cok bozukk ben 89 kiloydum 80e dustum boyum 170 pazartesi diyete girdim sporada gidiyorum hersey iyi gidiyodu spordan geldim suanda kardesim pizza almis dayanamadim yedim :KK43: amacim 70 olmak(cok zayifligi sevmiyorum) bisey olurmu sporda 450 kalori yakmistim kosu bandi ve eliptik bisiklette lutfen morel verinn :KK43:
Nefsine hakim olamadığın kadar diline de hakim olamıyosun bence ikisi içinde çabala:KK66: tavsiyem olsun.

X