Nedir bu şimdi?

Eşim dürüst bir insan olmadigi icin ve gecmiste bana kotu tecrubeler yasattigi icin dusundugunuz gibi pollyanna olamiuyorum malesef ustelik yakin gecmiste isyerinde bir kadinla hicte hos olmayan samimi davranislar icerisinde oldugunu ogrendigim icin msnde yazismalara varan samimi sohbetlerine sahit oldugum icin boyle dusunuyor olmam sizce anormal mi? Ve bu ilaclari ona gosterdigimde bana cok sert tepki verdigini soylemedim size..sinirlendi yani madem benim icin alinmis ise niye sinirlenir ki insan...ustelik bu gurur kirici degil beni mutlu ederdi benim icin seks hayatimiz icin biseyler yapmis heyecan olsun diye benimle ustelik... Simdi ne duseneyim ..?

Bu yorumu atlamışım....
Ne düşünürseniz haklısınız...
Çünkü güven kaybedildiği zaman kazanılması zor olan bir şeydir...

Bence yok ayrica bana bisey ispatlamasinada gerek yok ama bu ilaclardan sivi olanin kadin icin oldugunu okudum simdi iyice sinirlerim tepemde... Yanlis mi ??*kullanan oldumu icinizde???

nedense bu yorumunuz bana tutarsız geldi...
sıvı olanı kadın içinmiş...ne yani...hayatında biri var, ama cinsel olarak yetersiz, ona her gittiğinde ilacı da yanında götürüyor...
enteresan:kahve::kahve::kahve:

grinexi benim eşimde kullanıyordu herzaman değil sadece uzun sürmesini istediğimiz zaman
yani normalden çok daha uzun sürmesi için...
diğerini bilmiyorum yalnız
umarım kötü bir sebebi yoktur
ama sizinleyken kullandıysa farkedersiniz
biraz üstün performans oluyo

Saklayabilir yahu..Ne var bunda?

Erkek adam kendine yediremez belki bir zayıflığı varsa o konuda, gizli gizli alabilir takviye ilaçlar, gurur meselesi yapar belki eşine karşı..

Neden bir de bu açıdan bakmıyorsunuz..
Ne kadar şüpheci hatunlarsınız yav..

Hemen hayatında başka kadın var da onun için alıyor mantığı..

Valla sizin gibi düşünmüyorum..

ben de sana katılıyorum. kesinlikle ilk baştan utandığı için vitamin demiş olmalı,
burdan belli en azından utandığı. sakın bu konu da üstüne gitme onun..

X