NEDEN OLDU ANLAMADIM YERLEŞME KANAMASI MI YARDIM

Neisimkoyucam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2022
167
40
27
Kızlar yardımmm
25 temmuzda adet olmam gerekirken adet gününden 1 gün sonra kahve leke geldi başka bişey gelmedi ertesi gün yine leke sonrası yine bişey yok 3 gün oldu bende yerleşme mi acaba diye kan testine gittimm sonuç 1.20 🙁 Neden böyle oldu acaba yada erken mi test vermişim yardımmm

Kızlar yardımmm
25 temmuzda adet olmam gerekirken adet gününden 1 gün sonra kahve leke geldi başka bişey gelmedi ertesi gün yine leke sonrası yine bişey yok 3 gün oldu bende yerleşme mi acaba diye kan testine gittimm sonuç 1.20 🙁 Neden böyle oldu acaba yada erken mi test vermişim yardımmm
Kimyasal gebelik olabilir bende şuan onu yaşıyorum

1.20 çıktı kimyasal gebelik bu değerde nasıl oluyor ki sizin nasıl oldu
Benim ilk erken gebelik testinde pozitif çıktı sonra kan verdim 8,23 çıktı iki gün sonra tekrar kan verdim 4 çıktı ve kimyasal gebelik olduğu söylendi burda sorduğumda bende ilk defa yaşıyorum şuan regl günüm ve pembe lekelenmelerim var

Benim ilk erken gebelik testinde pozitif çıktı sonra kan verdim 8,23 çıktı iki gün sonra tekrar kan verdim 4 çıktı ve kimyasal gebelik olduğu söylendi burda sorduğumda bende ilk defa yaşıyorum şuan regl günüm ve pembe lekelenmelerim var
Beta sıfırlandığında adet oluyormuşsun ve bu da regl gününü geçebiliyormuş şuan sıfırlanma aşamasında olabilirsin

Üzüldüm hayırlısı olsun. Bende 3 ay önce düşük yaşadım o yüzden bu kadar anlamsız oldu

Kızlar yardımmm
Bence 2 gün sonra bir daha test ver böyle kan verip artana yeni şahit oldum gebe olabilirsin geç döllenmedir belki

X