Neden hep bebeklerimi kaybediyorum???

arkadaslar 4 kez dusuk yaptim ikisi 4,5 haftalik biri 5 biride 7 haftalik bi turlu bulamadilar son hamileligim gec dollenme oldugu icin 3 haftalik ogrendim cok sansliyim ki erken ogrendim troid hastasiymisim hamilelikte tavan yapiyomus o yuzden dusuk yapmisim ,,,hamilelik sonlaninca sifirlanmis troidler,, hamilelik boyunca troid ilaclari kullandim su an 11 aylik bi kizim var tavsiyem atlamayin doktor unutsa siz hatirlatin

Arkadaslar, verdiginiz onerileriniz icin tesekkur ederim.
Ben Hollanda da yasiyorum. Sanki burdaki doktorlar gercekten birseyden haberleri yok gibi. Ozellikle yatak istratine hic inanmiyorlr, dusecekse duser diyorlar. Sinir olmamak elde degil.

Canım benim.Yatak istirahati hamileliğin ileriki dönemlerinde önemli.Hamileliğin ilk aylarında bebek düşüyorsa aslında şükretmek lazım.Çünkü vücut bebekte bir sorun tespit edip atıyor bebeği dışarı o durumlarda.Yani düşük olan bebeklerin hepsi doğsaydı,dünyada sorunlu ve hasta bir sürü insan olurdu..Kadın doğumcu bir arkadaşım anlatmıştı bunları benim de düşüğüm olunca..Üzülmemem gerektiğini söylemişti, benim de bebeğimin kalbi atmamıştı.Bi sorun var ki kalbi atmamış dedi arkadaşım.Ondan aldım bu bilgileri.Ama benim dediğim normal düşükler için geçerli.Senin düşüklerinin başka sebepleri olabilir canım.Araştırsınlar bakalım sen umudunu yitirme olur mu arkadaşım...Zamanı gelince doğacak Allahın izniyle...

Canım benim öncelikle çok geçmiş olsun..bende 3 defa düşük yaptım..:çok üzgünüm: 12 hafta civarındaydı hepsi de..yapılan bütün testlerden sonra son olarak bana dr.um genetik araştırma yaptırmamızı söyledi..yaptırdık..ama kesinlikle bunu yaptıırmadan gebe kalmamalısın demişti..:1no2: ve problem çıkarsa bunun türkiye de yapılmadığını ve yıkamanın sadece yurtdışında yapılabileceğini söylemişti..:çok üzgünüm: sana bunu dr.rın söylemedi mi canım..söylemedilerse gel bunu türkiyede muhakkak yaptır canım..inşallah yoktur ama bir problem varsa da demek bunun için şansında var demek ki madem ki yurtdışındasın..a.s birde canım çok fazla okuyamadım karnında ölüyor mu bebeklerin ..benimde öyle oluyordu..:çok üzgünüm: sonuçta bir problem çıkmadı bende de..ama en azından olumsuz bir seçeneği daha ortadan kaldırmış olursun canım..Allahım bir an evvel sana da hayırlısıyla evlat nasib etsin canım benim..seninde yüzünü güldürsün inşallah..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…