Neden hala hayatima müdahale ediyo ki...

çocukça geldi biraz bana bir kadın birlikte yaşadığı erkeğin neye sinirlenip neye sinirlenmiyceni bilir ve ortam hassasa ağızdan çıkanıda iyi duymalıdır.basbayağı kıskandırmak istemişsiniz kusura bakmayın.oda düşmüş bu tuzağa.hem sinirlenmesi seviyor anlamına gelmez.erkekler birzamanlar sahip oldukları kadının başka bir erkekle olmasına asla tahammül edemez.buda aşktan sevgiden değildir sadece şımarıklıktır.o sizi sevdi öptü kokladı şimdi başka bir erkek aman tanrım çok zor.o yüzden önce bir ayrılın ardından uzun bir zaman sonra hayatınızda ciddi bişey olmadan kendisiyle bu konuda muhatap olmayın.DERİM BENa.s.

bencede tuhaf resmen boşanmamışsınız bile ve görücüler geliyo ve sizde bunu eşinize söylüyosunuz............................................................................

bence bu etrafındaki it kopuğu kendin buluyorsun naz kusura bakma ama bunuda eşine bilinçli olarak söyledin boşanmak istemediğini ne kadar zamandır okuyoruz böyle yaparakda eşin seni kıskanacak ve sana geri dönecekti fikrin buydu ama yanlış yoldasın canım sen böyle boşanmadan eşin evden gitti diye hemen birini bulacaksan eşin ne düşünür biliyormusun demekki bu insandan bana eş olmaz çocuklarıma anne olmazmış ben boşanmakla en doğru kararı vermişim der bakma şimdi kıskanmış hallerine kesin olarak bışanmadınız ona laf gelmesin diye öyle yapmıştır.

canım artık birşeyler yaşandı geçti ve ne yapsan yapboş, görüyorum ki sona doğru yaklaşıyorsunuz evliliğinizde ama artık sen akıllı ol ayaklarının üzerinde dur ve hiç kimseye değil kendine olan saygını yitirme inan bana çok önemli birşey bu kendine laf getirme böyle elin adamlarını anıp durursan başına toplarsan kimseye değil kendine çok büyük kötülük yapmış olursun.

Kızlar beni yanlış anlamayın sakın... ben ona isteyerek bu olayı söylemedim bu adam zaten ara bi hayatıma girio şuan da istemesem de o gün sadece biz nette görüştük ve o gün çok sinirliydim''ona şunu söyledim bak.. a... başımda zaten bi sürü olay var insanları laflarını kaldıramıorum genç yaşta dul kalmanın acını ancak yaşayan bilir kızlar. zaten bi sürü it kopukla uğraşıorum dedim demez olaydım. bu sefer sinir krizine girdi oda.. ama inan kızlar yapılan kasıtlı bişey değil... sadece ona bi sürü hayatıma gereksiz insan girmeye çalışuo ve çevremde ki insanlara zaten hala ayrılmadığımı eşimi hala çok sevdiğimi söylüorum. topiclerimi takip edenler bilir. kızlar 4 ay boyunca neler yaşadığımı bi allah bide ben! inanın şimdi aklım olsa ne boşanma kararı alır nede olayları bu denli yaşardım ama herşey kader kısmet... söylencek pek bişey yok... ben eşimden boşanmış bile olsam zaten kimseyle hiç bişey düşünmüorum zaten uzun bi süre ondan başkasınıda sevemem... yüreğim o kadar geniş çaplı değil... umarım kendimi anlatabildim...

gamyoncuiremsu slm naz
nasılsın? seni gerçekten bazen anlayamıyorum
ayrıldıysanız tamamen neden internetten bile olsa görüşüyorsun neden tatlım
yaranı deşiyorsun....neden çevrende olan kişileri söz ediyorsun ....belki yeniden seveceğin kişileri söylüyorsun ......

biliyorum zor bir durum ama iyice bi düşün ne yapmak istiyorsun
gercekten onla birlikde olmak istemiyorsan onu hayatından komple çıkar herşeyiyle
internette cepde herşeyiyle çıksın artık hayatta yokmuş gibi davran

yok seviyorum umut var diyorsan kendini ezdirme ve senle ilgilenleri söyleme aran daha da bozulur unutma bunu

rahat ol mübarek aylarda dua et
3 günlük dünya için bu kadar telaş neye niçin bu savaş içindesin
kendini rahat bırakmıyorsun dünya oyunlarına takılmış kalıyoruz

böyle yapma yarını da düşün ahireti telaşın bu yüzden olsun kalkıp oturmanda bu olsun
herkes bi telaş içinde bende dahi
artık önemsememeye çalışıyorum burayı bu hayatı gelip geçici
asıl telaş diğer dünyada bunları düşünmemiz lazım orası için birşeyler yapmak lazım

bi kul için bu kadar üzülmek telaşlanmak niye be güzelim o sadece bir kul
ve biz sevmiş olabiliriz o kul suanda burda değil ama hayat devam ediyor

Evet bende aynı şeyi sorcaktım son yorum yapanlardanım:uhm: keşke benim açtığım konuların üzerinede böyle herkes yorum yapsa ...:dilcikar: en son açtığım konu benim anlattıklarımla kaldı...senağlama gitti arkalara valla çok üzülüyorum. O kadar içimi döküyorum hiç takip eden yok canım çok sıkkın... benneyaptımki

konuyu acan arkadas neden kayboldu ki

kayboldu çünkü evli ,çocukları olan bir adamla birlikte oldugunu söyledi ve asla onun çocukalrına karısına acımam dedi bundan dolayı tepki alınca da arkadas hala bi şey yazmadı..benim fikrim naz eşini falan cok sevmiyor artık ki başkalarına bakıp duruyor..evli bir adama bakmasına yazacagım kelimeleri burası kaldırmaz o yüzden yazmıyorum..bi sayfa önceki mesajları okursunuz göreceksiniz zaten...neyse artık geçmiş olsun naza umarım düştüğü boşluktan kurtulur ve yuva sahibi insanalrın canını yakmaz.:1shok:

Evet bende aynı şeyi sorcaktım son yorum yapanlardanım:uhm: keşke benim açtığım konuların üzerinede böyle herkes yorum yapsa ...:dilcikar: en son açtığım konu benim anlattıklarımla kaldı...senağlama gitti arkalara valla çok üzülüyorum. O kadar içimi döküyorum hiç takip eden yok canım çok sıkkın... benneyaptımki

canım ben konuna bakmıştım canını sıkma sen bence güzel bir evlilik yapacaksın yeniden umudunu kaybetme.

Gördüğüm kadarıyla Naz siteye giriyor ama hiçbirşey yazmadan çıkıyor.Canı yandığını söyleyen bir kadın başka bir kadının canını nasıl yakabilir.Bir de masum çocuklar var ortada.yasakkelime

Benim vicdanım rahat, kızlar kasmaya gerek yok... sadece çok üzgün olduğum için o gün o insan Aradığı içn öle yazmıştım. benim haddime değil. birni yuvasını yıkmak yuva yıkanın zaten yuvası olmaz. ve o insana anlattım. sadece bi boşluktayım dedim. eşimeee o oralar çok kırgın kızgın olduğum için. tabiki onun intakamı başka birinden alcak kadar basit biri değilim. hala eşimi bekliyorum.... eşimle barışsamda barışmasam da o benim içn apayrı yerde.... siz de nasıl diyorum anlamak istiosanız öyle anlayın.... herkeze teşekkür ederim

Resmi bi boşanma henüz yokken neden bu tip insanlar size görücü geliyor...

Ne anlamla ve ne maksatla ? acaba siz çok mu yumuşaksınız yoksa sorun gerçekten onlarda mı?

Madem eşinizin hayatınıza müdahale etmesinden bu derece (!) rahatsızlık duyuyosunuz ,anlatmayın o zaman hiçbişeyinizi ona efendim..

Hala soruyosunuz kim olduklarını diyim mi diye...

Oldu diyin bakalım...adreslerini,numaralarını felan da verin..

Tövbe tövbe...arkadaşım siz iyimisiniz ?

Bilerek sırf eşiniz sinirlensin,sizi zır zır arasın diye dediniz peşinize takılan it kopuğu ...

Kıskandırmak adına..

Evli bi adamla olan muhabbetinizi de son derece yadırgıyorum özür dilerim...

Naz83 kullanıcısından alıntı
Kurtuldum cnm benim. o yüzünden artık insanlardan nefret duyuorum ve onun yüzünden tüm erklerden intikam alıyorum eski sevgilime geri döndüm benimle olmayı çok istio bende ok dedim. yeni bi ilişkim var ama o evli iki çocuğu var vicdanım onlara el vermiyo ama yinede ama acımak yokkkkkk kimseye çünkü o da bana acımadıı giderken sıra bendee!!!!

Diğer konunda sana hep destek çıktım,ama evli adam meselesini okuyunca şok oldum diğer arkadaşlar gibi...

Hangi akla hizmet çoluk çocuklu evli bi adamla olursunuz arkadaşım...

Acımak yok demişiniz...Allah ıslah etsin sizi...Şeytan sizi çok kolay döndürmüş yoluna..

İlk önce eşinizden alnınızın akıyla boşanın,it kopukla da uğraşmayın derim ben.

Ama hayat sizin hayatınız,karar gene sizin...

Bir an evvel düzelmeniz ve tövbe kapısını bulmanız dileğiyle...

naz sen en kısa zamanda bi uzmana danış derim!
başkada bişiycik demem!:dilcikar:
allak bullak bir hayatın var yok ayrılmak üzere olan eşten bahsediyorsun-yok evli çocuklu çoluklu bi adamdan söz ediyorsun...:mymeka:
nasıl bir hayat bu dallas gibi....:uhm:
biz sana yardımcı olamayız burada...
ne dememizi bekliyorsun oh iyi yapıyosun devam et gibi pohpohlarmı yapalım sanaki için rahatlasın!:teselli:
sen en iyisi bi uzmana danış ve öncelikle hayatına bir çekidüzen ver....:uhm:

:eek:
bu evli barklı adam meselesinede ayrıca midem bulandı...
belirtmek isterim.....:nazar:

sadece ayrılınca kıymetlenmişsin canım.seni ondan başka isticek kimsenin olmıcağını düşünmüştür ayrılırken.bunları öğrenince de delirmiştir.hiçbişey yapamaz.ama boşanmadan önce böyle şeylerin yaşanmasını doğru bulmuyorum ben.eski eşinle hiç görüşme,başın ağrımasın

bende herzaman sana elimden geldigince destek olmaya çalışmıştım ama şimdi hayal kırıklıgına ugradım.inşallah bunları eşine olan öfkenden yazmışsındır yani o evli barklı adamla beraber falan degilsindir.tabi hayat senin hayatın ama bu şekilde konuşmalara burada kimse destek vermez.

X