Neden Evlenmeliyim?

• Konu Sahibi sedaakyildiz
Bence de evlenmek için evlenilmesi yanlış olur.İyi bir tercih yapılması gerektiğini düşünüyorum.Evde kaldım eyvahlar olsun diye de sevmediğim ve yanlış kişiyle evlenilmesi de çok saçma.Doğru kişiyi bulduğunda evleneceksin.Bulamazsan da bulana kadar evlenmemek daha mantıklıyerimseniben

• Konu Sahibi sedaakyildiz
benim niyetim yoktu evlenmeye ama yasim 27 olmustu (karar verdigimde) filfir fildir geziyodum, okul is kariyer hepsi bitmisti,aslidna evlenmesem de olurdu ama kocam oyle acayip bi adamdi ki bi tane daha yoktu simdi ben bunu almazsam mumkun diil ileride aynisindan bi tane daha bulamam dedim. e mecbur evlenecektim cunku cocuk yapmak istiyordum, ha cocugu niye istiyordum , ileride yaslaninca neden yapmadim dememek icin istiyordum yoksa neslim sursun falan gibi istekelrim yoktu. sonra evlendim, pek alisamadim, herife satasip duruyodum. sonra yanlislikla hamiel kaliverdim . delirdim bebegi aldirip herifi de bosayip kacayim eski halime doneyim dedim!

netice>: dogurdum! bir kizim oldu. bak dusun ne diyorum "benim bir kizim oldu" . bir kadin , anne olacak snein gibi niye evenilir diye dusunecek belli benim gibi kocasina dunyayi dar edecek ! o benim ben yaptim.

kocam onu bana evlilik yildonumumuzde verdi ! en buyuk hediyem , birden o dogdu , birden isim evim param dostlarim bulaniklasti sadece o oldu dunyam, birden o dogdu ve ben evlendigimi hissettim, o dogdu ve benim herif :eek:) benim kcoam oldu , bebegimin babasi oldu benim askim oldu
o dogdu ve ben anne oldum. yeni adim bu oldu cok seviyorum
o dogdu ve ben iyi ki evlenmisim dedim. kcoam baba oldu. iyi bi baba oldu. aile olduk.
iyi ki evlenmisim. kendi kendime tesekkur ederim bu mukemmel kararim icin :eek:)))
sen de evlen kiz. memnun kalmazsan bosarsin aman

X