Neden böyle oldu ?ÖSS engel bize

yavv ister fransa yazar ister makedonyaa..:1closedeyes:
ben de kutluyorum hepinizi:lepi:

canım, güzelim, erkek arkadaşın ki muhtemelen o da 17-18 dir biraz dengesiz davrandığını düşünüyorsun..Ama bunu sakın kafaya takma.Değil 18 , 48 de olsa erkek erkektir ve dengesizdir...

Öss'ye çalışıyorsa ne ala, bence en iyisini yapmış ayrılmakla ikiniz için de..Görüşme sayısını azaltabilirdi illa ayrılmak mı lazımdı diyenler olabilir, ama 17 yaşındaki ergen bir gencin günde 1 kez telefon konuşmasıyla ilişki yürütebileceğini, ayrılmazsa kafasının,hayallerinin ve de tabiki rüyalarının sürekli başka şeylerle meşgul olacağını hatırlatmak isterim.

Biz sana söylüyoruz ama eminim bir kulağından girip diğerinden çıkacak
takılma böyle şeylere, bu yaşlar en güzel yaşlar hayatının baharındasın...Sınava odaklan, güzel elit bir üniversitede geleceği olan bir meslek için okumaya bak, O zaman ne Fatihler çıkar karşına sen bile şaşırırsın...

Bir de bir kadın olarak her zaman vakur ol,yani ağırbaşlı ve gururlu...Seni istemeyene s...ğünü bile atma

sende o dershaneye okulun ve öss için gidiyorsun derslerine odaklan 1 senen kalmış bak ailen bi imkanı var seni dershaneye yollamış kıymetini bil bu şansı olmayan yüzlerce öğrenci var ben dershaneye gtimeden üniyi kazandım ama gidemedim neyse
erkek erkektir çok takma hayatını ona indeksleme başka arkdaşlrınla kafa dağıtmaya bak başka şeylere odaklan dersaneye onu görmeye değil gelceğini belirlemek için git.

ay böyle lise öğrencilerinin aşkım sevgilim,erkeklere güvenim kalmamıştı lafları beni çok güldürüyor...
sanki 30 yaşında tecrübe konuşuyor dur ayol biz o yaşlarda sokakta top oynardık sen ne zaman erkekleri tanıdın da güvenini bile yitirdin:))

birincisi... buraya insanları yargılamaya değil yardım etmeye gel derim ben sana
ikincisi ... çok komık geldıyse sen demekki hiç genç olmamışsın
üçünsü... çağ dışı kalıp duyguların ölduyse ben hiçbirsey yapamam size

ayrıca fransada dğdum ben .. ama şuan turkıyedeyızz kızlar....

canım çok teşekkür ederim sna... tüm arkadaşlarım da bana böye diyor inşallah öyle olur ..keşke herkez sizin gibi olsa..ayrıca derslerımi hiç aksatmıyorum ..aksine o aramayıp sormadıkça elime test kitbı alıp soru çözerek kendimi oyalıyorum... yanı o benım derslerıme asla sorun olmadı....ki o bna derslerimde çok yardımcı oldu 1 sınıf ilerde olması yararı dokundu ... anlamadıgım konuları bana o anlatırdı

Son düzenleme:

canım yaptığın terbiyesizliği yaşına veriyorum.. :mymeka:
ben de genç oldum hatta hala gencim...ben de liseye hatta üniversiteye gittim ama sizin yaşınızdaki insanların öncelikli olarak okullarını düşünmelerei taraftarıyım.
aileler binbir güçlükle çocuklarını okuymaya çalışıyorlar(hele hele bu ekonomik krizde)
ve ailen de seni eminim binbir umutla okutuyordur ama kızları maalesef nelerin peşinde..eminim daha reşit bile değilsin bu yüzden o şekilde konuşuyorum...
burda beni bilen bilir ben kimseyi yargılamam hatta dediğin gibi değil çağdışı gayet modern bir insanım...ama ailen kimbilir seni nerede biliyordu sen aşkının kollarında huzur bulurkenaşkının kollarında uyurken...seni yargılamıyorum bu tür şeylere karşı değilim ama senin hem yaşın hem konumun gereği bu tür şeyler yaşaman çok yanlış...ister yargılıyorum olarak anla ister tavsiyede bulunuyorum olarak anla...daha sonra pişman olmaman açısından bir abla öğüdü sana..sen aşkının kollarında bulduğun huzuru düşünürken aşkın ders çalışıp üniversiteyi kazanmış seni çoktaaan unutmuş olur sen de arkasından bakakalırsın

çok haklısın sahra...ŞenizŞenizŞeniz

ÖSS falan dinlemez aşk bence..ayrıca konuşmak bile yok aranızda cok sacma oysa beraber ders calışabilirsiniz öyle çiftler de var öss ye hazırlanan...bana bahane gibi geldi cok da iyimser olamayacagım doğrusu...ama sana da ders olsun canım öyle beraber uyumalar gece gezmeleri bu yas için hiç normal degildir..ve sunu da unutma erkeklere güven olmuyor adımlarını dikkatli at..
yerinde olsam ağlamak yerine ders calışırdım ve kapagı atardım iyi bir okula o da şaşar kalırdı..

o yaşlarda bu tür ilişkilere başlarsan o ya da bu herhangi bi sebepten dolayı sepetleyecektir zaten benim düşüncem bu. daha kişilik ve istekler oturmamışken ne beklersin ki sen o yaştaki aşktan hoşlanmadan. öss den de terkeder saçın sarı olduğu içinde onun beklentilerine cevap vermediğin içinde

o yaşlarda bu tür ilişkilere başlarsan, o ya da bu herhangi bi sebepten dolayı sepetleyecektir zaten benim düşüncem bu şakkıdı
daha kişilik ve istekler oturmamışken ne beklersin ki sen o yaştaki aşktan hoşlanmadan. öss den de terkeder saçın sarı olduğu içinde onun beklentilerine cevap vermediğin içinde ................delikafadulden delikafadulden
unutmaya çalış, sevdiğinden ein misin aceba onun ilgisi seni etkilemiştir belki

bu ne hırçınlık güzelim dur sakin ol yasakkelime
kimse seni yargılamadı burda helede çağ dışı kalmış diye itham ettiğin üye hiç..
sana burda yapılan yorumlar öss nin sevgilinden daha önemli olduğunu anlatmaya çalışıyor
bak sevgilin bunun bilincinde ve sana ayıracak her dakikam benim için önemli diyor
sen neden onun gibi düşünmüyorsun

ayrıca konu dışı ama vallahi değinmeden geçemeyeceğim
profilinde doğduğun yer değil yaşadığın yer yazıyor ona göre doldurursan profilini
böyle alakasız sorularla karşılaşmazsın a.sa.s

Son düzenleme:
Merhaba,bence de erkek arkadaşınız sınavı bahane etmiş.Eğer üniversite olarak istanbul da bir üniversite kazanmazsa tamamen ayrılılırsınız...Çünkü şehir dışında üniversite okumak farklıdır...Siz de şehir dışında bir üniversitede okursanız sizin de karşınıza birçok kişi çıkacak ve belki daha mantıklı ve daha olgun,daha geleceğe dair bir ilişki kuracaksınız...Benim size tavsiyem kendinizi hayattan soyutlamayın,şöyle düşünün üzülünce ağlayınca birşey düzeliyor mu? hayır,o halde kendii yıpratmama ve üzmeme luzum yok,bir tane daha benden yok ve beni hiçkimse üzemez...Daha 17 yaşındasın önünde o kadar uzun yıllar var ki,birgün bir bakacaksın ona buna ağlayıp üzülmekten ne dersine çalışabilmişsin,ne meslek sahibi olmuşsun,ne de kendin için geleceğine dair bir iyilik yapmışsın...bırak giden gitsin...mutlu olman dileğiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…