neden beni sürekli kırıyor?

morcicek6040

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
10
0
21
3 hafta önce arkadaşıma itiraf etmiştim ondan hoşlandığımı reddetti arkadas olarak kalmaya karar verdik dün bir kızdan baya bahsetti ben de rahatsız olduğumu dile getirdim. bugün de bir sıkıntım yok çok mutluyum aa sana söylemeyecektim pardon falan dedi daha sonrasında da bana birini ayarlamak istediğini söyledi ben istemiyorum dedim o da dünyadaki tek erkek ben değilim farkındasın dimi dedi neden böyle davranıyor ve beni kırıyor?

Aaa ben bu durumu yaşamıştım çocuk doğru söylüyor dünyada ki tek erkek o değil. Onun peşinde kendini helak etme. Duyguların hemen geçmeyecek belki benim ki gibi 3 yıl sürecek ama geçecek. Bunlar sevgiden anlamıyor. Daha doğrusu sevgili gözüyle bakamıyorlar

Ay konu ciddi mi? Bir erkek icin insan kendini bu hallere sokmamali ya.

Duygularını söyledikten ve reddettikten sonra eskisi gibi olacağınızı mı düşünüyordun? O hala arkadaş olarak görüyorki sana diğer kadınlardan bahsediyor. Ya ondan uzaklaş yada bu hareketlerine katlan. Hayatından biri olduğunu yada biriyle flörtleştiğini söyle.

Son düzenleme:
Sizin ona nasıl davrandığınızı bilemiyorum ama hoşlandığınızı öğrenince çocuğun burnu Kafdağı'na çıkmış belli ki. Bence ilişkiniz olmasa bile ona başka biriyle görüştüğünüzü söyleyin de sizinle uğraşmayı bıraksın.

Siz neden hâlâ bu çocukla arkadaşlık ediyorsunuz ?

Yaşlar kaç ???

Anladım zaten ikinizinde o yaşlarda olduğunu

Bak şimdi hayatım sen çocuğa açılınca çocuğun dötünü kaldırmışsın. Ben o çocuğun o bhasettigi güzel kızın varlığından bile şüphe ettim. Kendi egosunu tatmin etmek için seni kullaniyor sadece. İletişimi kessen belki sana U dönüşü bile yapabilir bu tipler böyle.

Ne bitaraflarini kaldırıosun yaa bir trk erkek ben değilim cümlesini kurdurmussun seninle olmak istemiyor ya sana birini bulup vicdan rahatlatıyor işte

Hisleriniz olan itiraf ettiğiniz çocuk sizi red etmiş .Niye hala cocugun dibinde arkadaş olarak kaldınız? İnsan az kendini sever gurur ,ego nerde ?
Birde sevgilisini,size birini ayarlama sacmaliklarini dinliyorsunuz,gidin okuyun çalışın kitap okuyun ALLAH aşkına bir seyler yapın bu nasıl hayatlar nasıl yaşantı hiç mi seveniniz ,değer vereniniz yok?
Kuzum yaşınız küçük kabul ama şimdiki bebeler bile bunu yapmıyor, benim küçük kız bile oyun sirasinda kendisini sevmeyen arkadaşına haftalarca küstü:) Az bencil olun ne olur ikili ilişkilerde azcik kendinize değer verin. .

Adil Yıldırımın videolarını izlemeni tavsiye ederim o sana bu sözü söylediğinde,kesinlikle öyle ama artık dünyada tek kalan erkekte olsan benim içinde artık olmaz demeliydin,çok havalanmış maalesef önce onu bir yere indirmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…