Neden bana böyle davraniyor?

sedaa_23

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
47
14
27
Evet Arkadaslar uzu zamandie kafami karistiran bir olay var, beni gecen yil görücü usulu olarak birine tavsiye edilmistim, bu oglanda camide kaliyor,yani caminin yurtlarinda ordan üni okuyan birisi neyse bu oglan beni tavsiye etdiklerinde ilk basta istemememis, sonra birgün ben caminin önünden gecerken ordan bir baktim o oglan bana dönüp elleri cebinde bana gülüyor, dedim nasil olabilir bu sasirdim, cünkü istemiyorum demisti, yanii benim icinde güzel kiz derler ama ne bilim unutmustum bile ben bu olayi, sonra ben tabi pas vermedim ve öylece ayrildim ordan, sonrs ne duyuyorum bu oglan arkamdan konusuyorumus sürekli yapmadigim seyleri diyormus yok o kiz bana mesaj atti, o kiz böyle yapti fln halbükii saliyor yanii öyle birsey yokkk, ama bunlarda tabi tek kulak duymasi, neyse bu oglan ne zaman beni göree yanimdan gülümseyerek, geciyor, gecen farketdim göz göze geldik bana baktiginda gözleri bir büyüdüü dedim noluyoruz 😅 benimde tabi hosuma gitti böyle seylere alisik olmadigim icin, sonra bir duymusum yillardir iliskisi varmis, Allaha askina sizce normal mi bu durum, benimle derdin ne ? Niye benimle oynuyor ? Siz ne düsünüyorsunuz ?

Havalara girmis iste seni ona önermelerini; senin istegin begeninden kaynaklandığını düşünmüştür. Ilgi goren erkeklerin aptalca kasilmalari falan.. aman sakin uzak dur goz temasi falan kurma iliskisi varmis bide dedikleri gibi atip tutuyosa falan egosu oksanmistir beyimizin sanki David Beckham

ilişkisi olmasına rağmen sizle flört etmeye çalışması sağlam ayak olmadığının göstergesi üstelik olmayan şeyleri olmuş gibi söylemeside ayri itici .boşverin yüz vermeyin

Senin yapmadığın şeyleri millete yapmışsın gibi anlatan birinin gülmesi neden hoşuna gidiyor o ayrı konu. Karakteri tam oturmamış demek ki. Bundan sonra ordan geçme sen de unutulup gitsin
haklisin
Havalara girmis iste seni ona önermelerini; senin istegin begeninden kaynaklandığını düşünmüştür. Ilgi goren erkeklerin aptalca kasilmalari falan.. aman sakin uzak dur goz temasi falan kurma iliskisi varmis bide dedikleri gibi atip tutuyosa falan iyyy egosu oksanmistir beyimizin sanki David Beckham
😂😂😂 evet iliskisi var baka bakiyor bide caminin önünde... bencede egosunu oksuyor

haklisin

😂😂😂 evet iliskisi var baka bakiyor bide caminin önünde... bencede egosunu oksuyor
Ama senin beğenin varmiydi başta ondan bahsetmemişsin. Bide hoşuna gidiyorsa gülümsemesi vs cok yanlis bence tutumunu değiştir iliskisi varmis cocugun

Görücü usulü tavsiye edilmenize vesile olan zat bu oğlanın yıllardır bi ilişkisi olduğunu bilmiyor muymuş yani

Ama senin beğenin varmiydi badta ondan bahsetmişsin. Bide hoşuna gidiyorsa gülümsemesi vs cok yanlis bence tutumunu değiştir iliskisi varmis cocugun
iliskisi oldugunu sonradan ögrendim zaten, evet biraz begenmistim ilk basta beni tavsiye etdiklerinde sonradan bir baktim caminin önünde bana bakiyordu sürekli bir anda karsimda durup bana bakti gülümsedi utandi fln, bende sandim heralde beni begendi daha da ümitlenmistim ama istee

Görücü usulü tavsiye edilmenize vesile olan zat bu oğlanın yıllardır bi ilişkisi olduğunu bilmiyor muymuş yani
hayir onada söyedigini sanmadim , camide kaliyor ya adi kötü olur diye dememistir diye. düsünüyorum

Yani sizde cocuk istese atlayacak bir hava sezdim.bide caminin onunden cok geciyosunuz sanirim cocuk buna gülüyo cok yanlis anlamissiniz olayi. Cocuk sizin farkinizda ama farkli sekilde yani sevdiginden gülmüyor malesef.

O kız bana baktı, mesaj attı falan diye dedikodu yaydığında gidip hesap sormadınız mı elleri cebinde gülümseyen camideki oğlana
ben kendim o camide hocalik yapiyordum, nasil gidip sorsaydim? sonra bizim bekar hocamiz erkekerle konusuyor fln derlerdi

X