ne ye aş eriyor neden tiksiniyorsunuz...

vucüdun neye ihtiyacı varsa o çekmiştir tatlım...a.s
daha minicik yavrularımız..bakalım biraz daha sabredelim inşallah bulunan şeyler canımız çeker...:1hug:

bulunan seylerden ziyade zor bulunan seyler ceksin canimda esimin isi zor olsun sırnaşık şey

ee bize yorum yapacak soyle iki uc cocukluu tecrubeli anneler yokmu
yaa hamilede olabilirr
birileri yorum yapsin
cogu etten tiksinmiss bakalim ne olacakk
suann en once ogrenecek kim varr

tavuktan tiksinenin oglu olur derler ama
ne kadar dogru bilememm

ben ogluma hamileyken tavuktan acayip tiksinmistim hatta oglum 2-3 yasina geldi ben anca anca yemege baslamistim tavugu:roflol: dogruluk payi varmi aceba diye dusundum bak simdi acayip tatliya es eriyordum yatiyordum pasta yiyordum kalkiyordum baklava ruyalarimda baska birsey goremiyordum:)

ama bu hamileligimde hicbirseyden tiksinmedim hicbirseyede as ermiyorum belki daha zamanla olur bilmiyorum ama suan hamile degilim sanki oyle gayet normalim

ben ogluma hamileyken tavuktan acayip tiksinmistim hatta oglum 2-3 yasina geldi ben anca anca yemege baslamistim tavugu:roflol: dogruluk payi varmi aceba diye dusundum bak simdi acayip tatliya es eriyordum yatiyordum pasta yiyordum kalkiyordum baklava ruyalarimda baska birsey goremiyordum:)

ama bu hamileligimde hicbirseyden tiksinmedim hicbirseyede as ermiyorum belki daha zamanla olur bilmiyorum ama suan hamile degilim sanki oyle gayet normalim

cnm oncemlikle tebrik ederim
cook yeni hamilesin benim altinci haftadan sonra basladii tiksinmelerim
zatenonce tiksinmebasladii
doner tavuk lahmacum etlipidekafamçokkarıştıacayipp bi sekilde kokusuna biletahammul edemiyordum

halada oyleyim su siralar tatli ve tuzluya dusutumm en cokta bol tuzlu domates yiyorum
bakalim ne cikacak meraklardayimm:eek:

ben şu an hiçbir şey yiyemiyorum arkadaşlar, mutfağın önünden geçsem çıkarıyorum, o kadar çok şey istiyor ki canım mesela nutella, tost falan ama yiyemiyorum ,çok açım arkadaşlar,napcam bilmiyorum vitamin falan içerek şimdilik bebeği besliyorum

ben şu an hiçbir şey yiyemiyorum arkadaşlar, mutfağın önünden geçsem çıkarıyorum, o kadar çok şey istiyor ki canım mesela nutella, tost falan ama yiyemiyorum ,çok açım arkadaşlar,napcam bilmiyorum vitamin falan içerek şimdilik bebeği besliyorum

canım rabbim yardımcın olsun...:teselli:
inşallah bu dönemide atlatıp yemeğe başlarsın..biliyormusun aç kaldıkça insanın daha çok midesi bulanıyor...:1hug:
rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin güzel RABBİM...

bende hamile olduğumu bilmiyodum asırı naneye aserdim bikaç demet nane yedim bi haftada.öğrendikten sonrada asırı serbetli tatlı yedim suan ttalıdan midem bulanıyo ekşi yiyorum sürekli bol limonlu ekşili seyler.ve ben etten tavuktan abur cuburdan tiksindim eeeeeee benim ki kızmı erkekmi şimdi.

VALLA EKŞİ TÜKETİYORSUN ..YOKSA AYŞEMİ GELİYOR HADİ HAYIRLISI....:nazar:
AMA BEN İLK HAMİLELİĞİMDE PASTA TÜKETTİM KIZIM OLMUŞTU...(YAŞAMADI)
İKİNCİ HAMİLELİĞİMDE EKŞİ ERİK YEDİM OĞLUM OLMUŞTU...(YAŞAMADI)
ÜÇÜNCÜ HAMİLELİĞİMDE ŞEFTALİ YEDİM OĞLUM OLDU(ŞÜKÜR)..
BUDA DÖRDÜNCÜ HAMİLELİĞİM ŞUAN CANIM BİRŞEY ÇEKMİYOR BAKALIM BENDE MERAKTAYIM...a.s
MAŞALLAHHHH HAMİLELİĞİM SAYINCA HİÇ BİTMEYECEK GİBİ GELDİ :roflol::roflol:

ilk 4 ay sigaradan,dönerden ve lahmacundan ,(hala) çok fena tiksinmiştim..
erik, haşlanmış mısır ı canım cok cekmıstı ama benım mısırı her zaman canım ceker zaten..:icecream:

RABBİM SAĞLIKLA OĞLUNU KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN...:nazar::nazar:

bendede et tiksintim var.etin kokusunu değil resmini adını kendini görsem duysam bile midem kalkıor.fazla canım tatlı istemio..canım hep bol bol tuzlu seyler istio..acaba çocuğumun cinsiyeti ne olacak???[/QUOTE

AYŞEMİ GELİR ACEPPPCADIARZU
RABBİM GÖNLÜNDEKİNE GÖRE VERSİN...coksekeriremsu
SAĞLIKLA GELSİN YAVRUN.:nazar::nazar:a.s.

ee bize yorum yapacak soyle iki uc cocukluu tecrubeli anneler yokmu
yaa hamilede olabilirr
birileri yorum yapsin
cogu etten tiksinmiss bakalim ne olacakk
suann en once ogrenecek kim varr

CANIM BENİM VALLA BANA DAHA ÇOK VAR AMA GENELDE EKŞİ YİYENLER OĞLAN TATLI YİYENLER KIZ DOĞURUYOR...
SENDE ÖĞRENİNCE YAZ OLURMU..TEYZELERİ BİLSİN..
:nazar::nazar::nazar:

NE GÜZEL İŞTE RAHAT HAMİLELİK GEÇİRİYORSUN...:nazar::nazar:
BEN ZORLANMAYA BAŞLADIM..kafamçokkarıştı
ÖZELLİKLE AÇ KALMAMAYA ÇALIŞIYORUMMM Kİ MİDEM ÇOK BULANMASIN...:dance::dance::dance:

BEBEĞİNİZ KIZ MI? ERKEK Mİ?

İnsanlık tarihinden bu yana anne olsun baba olsun gebelik boyunca ençok bebeğin cinsiyetini merak ederler. Ve zamanı geldiğinde çoğuda doktor kontrolleri sırasında bebeğinin cinsiyetini öğernmek ister. Halk arasında pek çok söylem vardır. İsterseniz gelin beraber bakalım. Bebeğiniz kız mı ? yoksa erkek mi ?
Eğer;
* Erken hamilelikte mide bulantısı hissetmediyseniz,
* Bebeğinizin kalp atışı dakikada 140 atıştan daha azsa,
* Ön tarafınızdan daha çok kilo aldıysanız,
* Beliniz basket topu gibi görünüyorsa,
* Aerolarınız (memelerin koyu kahve olan kısımları) çok kararırsa,
* Daha düşük taşıyorsanız,
* Tuzlu ve ekşi yiyeceklere aş eriyorsanız,
* Proteine aş eriyorsanız-etler ve peynir,
* Ayaklarınız hamilelikten önceki haline göre daha soğuksa,
* Bacaklarınızdaki tüyler hamilelik döneminde daha çabuk uzuyorsa,
* Elleriniz daha kuruysa,
* Siz uyurken yastıklarınız kuzeye bakıyorsa,
* Müstakbel baba sizinle birlikte kilo alıyorsa,
* Hamilelik size her zamankinden daha iyi bir görüntü veriyorsa,
* İdrarınız parlak sarı rengindeyse,
* Burnunuz yayılıyorsa,
* Alyansınızı göbeğinizin üzerinde tuttuğunuzda yuvarlaklar çiziyorsa,
* Baş ağrılarınız varsa,
* Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde çift sayı çıkıyorsa, bebeğiniz erkektir.

Eğer;

* Erken hamilelikte mide bulantılarınız varsa,
* Bebeğinizin kalp atışı dakikada en az 140 ise,
* Basenlerinizden ve poponuzdan kilo alıyorsanız,
* Sol göğsünüz sağ göğsünüzden daha büyükse,
* Saçınızda kırmızı hatlar çıkıyorsa,
* Yüksek taşıyorsanız,
* Karnınız karpuz gibiyse,
* Tatlılara aş eriyorsanız,
* Meyvelere aş eriyorsanız,
* Portakal suyuna aş eriyorsanız,
* Hamilelik dönemi boyunca normal zamanki kadar iyi görünmüyorsanız,
* Hamilelik dönemi boyunca normalden daha huysuzsanız,
* Yüzünüz normalden daha çok patlaksa,
* Ekmeğin ucunun tepesini yemeyi reddediyorsanız,
* Göğüsleriniz gerçekten büyüdüyse!
* Siz uyurken yastıklarınız güneye bakıyorsa,
* İdrarınız donuk sarı rengindeyse,
* Alyansınızı göbeğinizin üzerine tuttuğunuzda bir taraftan öteki tarafa hareket ediyorsa,
* Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde tek sayı çıkıyorsa, bebeğiniz kızdır.

Son düzenleme:
Hadi Bakalim Bayanlarrr Kimin Tahminleri Doğru çikacak...:teytey:
Rabbim Olmayanlarada Birer Melek Nasip Etsin....:nazar:

Hadi Bakalim Bayanlarrr Kimin Tahminleri Doğru çikacak...:teytey:
Rabbim Olmayanlarada Birer Melek Nasip Etsin....:nazar:

bu tabloya göre erkek bekliyor gibiyim...tuzlu şeyler ve et istiyor canım...özellikle köfteeeeeeeeeeee.....hergün yiyebilirim valla...daha 6 haftalık hamileyim ama ....ayrıca şimdiden bel simit gibi oldu...tiksindiğim hiçbişi yokkkk....ve sigarayı çokkkk özlüyorummm...midem bulanmıyo desem yeridir...hafif bir karışıklık duygusu var sadece...

bu tabloya göre erkek bekliyor gibiyim...tuzlu şeyler ve et istiyor canım...özellikle köfteeeeeeeeeeee.....hergün yiyebilirim valla...daha 6 haftalık hamileyim ama ....ayrıca şimdiden bel simit gibi oldu...tiksindiğim hiçbişi yokkkk....ve sigarayı çokkkk özlüyorummm...midem bulanmıyo desem yeridir...hafif bir karışıklık duygusu var sadece...

SAĞLICAKLA GELSİN MİNİK YAVRUN...:nazar::nazar::1hug:

iki gündür acayip derecede canım patates kızartması çekiyor ama evdekilerden olmayacak..mc donald dan falan..alla allaaa...sırf yemek için iki gündür pendikleri arşınlıyorum:)

X