ne ye aş eriyor neden tiksiniyorsunuz...

TATOSH

yuvasina asik 🤲❤
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
4.523
784
hamişlerim en çok neye aş eriyor vede en çok neden tiksindiniz....:uhm:

bir ara turşuya aş eriyordum şimdi ise hiçbirşeye aş ermiyorum..,:1no2:
ama tiksindiğim tek şey sigara kokusu ..aman allahım düşüncesi bile midemi bulandırmaya yetiyor..akşam eşimi evden kovdum zavallım biraz söylensede sigarasını içtikten sonra eve girdi..ama kokusu sinmişti bile üstüne birde koku terle karışmışşşşş ööööö hemen duş aldıda ben rahatladım......:dance::dance:

cnm ben hamile oldugumu ogrenmeden once aci tursu sus biberi diyorlar deli gibi ondan yedim
ama bebek ya bir haftalik yada iki
bu aserme olabilirmiii

suanda tavuktan acayip tiksiniyorumm
cikolataya dustum onu seviyorum peynir ve tuzlu domates
ve bol bol meyve yiyorum
onun haricinde baligida cok seviyorumm
ne eksi nede asiri tatli yedimm
sizce benim neyim olacakkk :))))))

cnm ben hamile oldugumu ogrenmeden once aci tursu sus biberi diyorlar deli gibi ondan yedim
ama bebek ya bir haftalik yada iki
bu aserme olabilirmiii
[/QUOTE
vucüdun neye ihtiyacı varsa o çekmiştir tatlım...a.s
daha minicik yavrularımız..bakalım biraz daha sabredelim inşallah bulunan şeyler canımız çeker...:1hug:

suanda tavuktan acayip tiksiniyorumm
cikolataya dustum onu seviyorum peynir ve tuzlu domates
ve bol bol meyve yiyorum
onun haricinde baligida cok seviyorumm
ne eksi nede asiri tatli yedimm
sizce benim neyim olacakkk :))))))

ikizin olmasın canım..
hem tatlı yiyorsun hemde tuzlu şeyler:))
ama kesin senin tek bebek değilmi...vvalla sen öğrenince bize yaz olurmu?bende merak ettim şimdi senin miniğinin cinsiyetini:::))))

:roflol: :roflol:
ayy hic gulecegim yoktuu
yok teyzesii bitanecik benim bebiss
ama ilk aylarda tatlidan acayip tiksinmistimm daha yeni yeni dustumm tatliyaa
aslindaa asiri bulant ve kusmalarim var ilk baslarda bende cok istedim ikiz olsun ama dr tek kese var dedii

:roflol: :roflol:
ayy hic gulecegim yoktuu
yok teyzesii bitanecik benim bebiss
ama ilk aylarda tatlidan acayip tiksinmistimm daha yeni yeni dustumm tatliyaa
aslindaa asiri bulant ve kusmalarim var ilk baslarda bende cok istedim ikiz olsun ama dr tek kese var dedii

canım benim sağlıkla bebeğini kucağına alda gerisinin önemi yok..ikinizide allaha emanet ediyorum...
aslında bende çok ikiz istiyorum ama rabbimden hayırlısı olsun...

ben tatlıdan çok uzaklaştım hamileliğin başından beri yediğim çikolata sayısı 3ü geçmez tabi sigara kokusundan da çok tiksindim ilk 3 ay eşimi evden kovalama aşmasına gelmiştim artık bunun haricinde öyle ayrı bi aş ermem olmadı amatatlıdan bu denli uzklaşmam bebeiğimn kız olduğunu gösterebilir belki bebeğim kızzzzzzzzzzzzz çünkü

Walla ne aşeriyorum nede tiksiniyorum hiçbişi yok bitek çoook fazla koku alıyorum
yoksa bendemi bişi war emin olmasam yani 4 aylık omasam hamiş deilim dicem :))))

Bende Baştan Turşuya Aşermiştim şimdi Hep Canim Tatli Istiyor Benim Neyim Olacak Sizce

ben ilk basta erik aserdim,sonra tatli ya ,simdi de tursuya...
ama tavuktan tiksindim,adi bile midemi bulandiriyor....

ben ilk basta erik aserdim,sonra tatli ya ,simdi de tursuya...
ama tavuktan tiksindim,adi bile midemi bulandiriyor....

ye eksiyi getir ayşeyi derler ama hadi hayırlısı olsun..inşallah cinsiyetleri gönlümüzden geçen olsun:))
hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim...:1hug:

ben ilk bebegime hamile iken kuru uzum ve cilek yiyodum butun gun,,,ikinciye ise greyfurt cok yedim haftada kesin 2 kilo yiyodum yani....tursu filan hic cekmedi canim............hatta bi gun alisverise gittik esimle baktim bir suru tursu almis----dedim ne yapican bu kadar tursuyu-----dedi hamileler tursu yer da onun icin aldim----bende dedim benim canim istemiyoki tursu demisti ne bicim hamilesin sen:roflol:

bende tavuktan tiksindim
tavugun adını bile duysam hemen midem kalkıyo
bide sigaranın kokusuna dayanamıyorum
genelde tuzlu yiyeceklere düştüm
hiç tatlı yemek istemiyorum
cinsiyetini çok merak ediyorum
Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin

bende hamile olduğumu bilmiyodum asırı naneye aserdim bikaç demet nane yedim bi haftada.öğrendikten sonrada asırı serbetli tatlı yedim suan ttalıdan midem bulanıyo ekşi yiyorum sürekli bol limonlu ekşili seyler.ve ben etten tavuktan abur cuburdan tiksindim eeeeeee benim ki kızmı erkekmi şimdi.

ilk 4 ay sigaradan,dönerden ve lahmacundan ,(hala) çok fena tiksinmiştim..
erik, haşlanmış mısır ı canım cok cekmıstı ama benım mısırı her zaman canım ceker zaten..:icecream:

bendede et tiksintim var.etin kokusunu değil resmini adını kendini görsem duysam bile midem kalkıor.fazla canım tatlı istemio..canım hep bol bol tuzlu seyler istio..acaba çocuğumun cinsiyeti ne olacak???

X