ne yapsam şaşırdım :(

tugceeeee

****AŞIK****
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
1.546
1
merhaba hanımlar... yaklaşık 3 yıldır bebek için uğraşıyoruz.27 günde 1 adet oluyorum 2 sinde olmam gerekiyodu ama yaklaşık bir hafta kadar korkunç karın ve kasık ağrısı çektim buna rağmen 3 gün gecikti..bu sefer çok umutlandım ama doktora gitmeye korkuyorum artık :KK43: böyle bi belirti yaşayan var mı merak ettim..

merhaba hanımlar... yaklaşık 3 yıldır bebek için uğraşıyoruz.27 günde 1 adet oluyorum 2 sinde olmam gerekiyodu ama yaklaşık bir hafta kadar korkunç karın ve kasık ağrısı çektim buna rağmen 3 gün gecikti..bu sefer çok umutlandım ama doktora gitmeye korkuyorum artık :KK43: böyle bi belirti yaşayan var mı merak ettim..

merhaba öncelikle hayırlısı olsun cnm.3 gün geciktim diyosun istersen bi idrar testi al yap doktora gitmek istemiyosan.5 gün geçtikten sonrada doktora gitmeni yada kan testi yaptırmanı tavsiye ederim cnm.ama korkma korkunun bi çaresi yok eninde sonunda ögreniceksin sonucu.hem hamileysen ona göre tedbirini alırsın dimi.inş rabbim gönlüne göre versin cnm.gelişmelerden haberdar et:)

inşallah canım benim sadece o ağrı çok korkuttu beni :KK43:

canim benim ilk bebegimde 6-7 haftalik filandim ve korkunc bir sanci yasadim . dusuyor dedim
ama ogrendimki o rahmin buyumesinden kaynaklaniyormus.
insallah seninde ogledir. bende idrar testi yap. ama oda net olamayabiliyormus. en saglami
kan testi. bir an one yuzles bence gercekle.
haberini bekliyoruz canim. Allah gonlune gore versin

X