Ne yapıcam ben:(

M

melisanur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisanur
Sevgilimden ayrılmak üzereyim hatta ayrıldım ama onu herşeyden çok seviyorumsenağlama

O kadar yanlız hissediyorumki kendimi derdimi kime anlatsam bilmiyorum:çok üzgünüm:

Obenim herşeyim hayatımın anlamıydı herşeyimi onunla konuşurdum ayrılığı ben istedim oda tasdikledi akşam ama şu an bi mesaj yazmış çok kötü oldum bende ona bi cevap yazmak istiyorum beynim yorgun bulamıyorum güzel sözler yardım edermisiniz

Onun bana yazdığı mesaj şu:

Üzgünüm Artık yarınlara dargınım,Sevinçlere vurgun olmuş mısralar ezberimde hep dolaşır beynimde....Ve İşte SENSİZLİK!!!Büyük çok büyük kayıp kalbimde.Kimseye anlatamadığım anlatıpda derdime derman bulamadığım yanlız SEN Sevipde ulaşamadığım,tutmak istediğimde ellerini tutamadığım,Bakmak derin derin gözerine bakamadığım,sıkıca sarılmak istediğimde sarılamadığım,yanımda iken bile sana doyamadığım,ulaşmaya çalıştığımda bile ulaşamadığım,hep hayal kırıklığına uğradığım ve uğruna sadece göz yaşları ile yetindiğim yanlız ve yanlız sen sen o kadar büyüksün ki bende sevipde alamadığım sen......

Bu Mesajı yolladı biraz önce ne yapmalıyım ben ona ne cevap yazmalıyım bilmiyorum:KK43:(

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi melisanur
bilmemki arkadasim ne yazsan illa guzel sozler arayip bulmana ne gerekvar kalbinden gecenleri yaz yeter daha masumdur cunku....ayrica sen istemissin ayrilmayi bu kadar seviyosan niye ayrildinki ..............

• Konu Sahibi melisanur
madem bu kadar asiksiniz niye ayriliyorsunuz be kardesim? ask o kadar guzel duygu ki.bile bile kendinize niye aci cekdiriyorsunuz? eger yok mutlaka ayrilmamiz lazim deyip onemli nedenlerden dolayi ayrildinizsa geriye donme derim.ask cok sey ama hersey degil.bazen hata yapdiriyor insana.cunki insan asik oldu kalbi normaldan hizli beyni normalden yavas isler.kolay gelsin.insallah heyirlisi olur sizin icin

• Konu Sahibi melisanur
Neden ayrıldığınızı bilmiyorum ama çok büyük sorunlar olduysa,geri dönüş olmayacaksa ben olsam hiç bir şey yazmazdım..:1no2:
Boş yere uzatarak ne onu ne de kendimi üzmezdim.Belli ki severek ayrılmışsınız,artık bir karar vermeli,geleceğe bakma zamanı.benneyaptımki

• Konu Sahibi melisanur
canım ayrılmayı isteyen bendim demişsin ama sebebini yazmamışsın
oda tamam demiş ama arada sanırım gurur olmaması için tamam demiş
eğr birbirinizi seviyorsanız neden eziyet ediyorsunuz ki
ayrılma nedeni düşün ona göre cevap ver bence
:1hug:

• Konu Sahibi melisanur
anladığım kadarıyla oda sizi hala seviyor..neden ayrılıyorsunuz o zaman???

• Konu Sahibi melisanur
bence Olanlari Tam Anlamiyla Anlatsan Sana O Yönde Ne Gibi Bi Cvp Yazman Gerek Onu Söylerdik Tatlim.. Fakat Benim Garibime Giden Oda Onaylamiş Ayriliği Neden Peki Ikinizde Aci çekiyorsunuz?? Bence Sevginiz Hala Bitmemiş Sizin Dönüşü Olmayan Bi Kararmi Bu Yani çokmu Büyük Bir Sorununuz Vardi Tatlim??

• Konu Sahibi melisanur
Hepinizden alıntı yapmıyorum arkadaşlar kısaca özetleyeyim bizim ailelerimiz yani daha doğrusu benim ailem ilişkimize karşı çıkıyor tam 5 senedir mücadele içindeyiz.Ben artık çok yoruldum onun için o kadar değerliyimki el bebek gül bebek beni sevgisiyle bu günlere getirdi fakat ailemin onunla birlikte olduğum için beni aşağılaması beni çok kırıyor ne yapacağımı bilemiyorum arada kaldım.:KK43:

Sorun sadece aileler bizim aramızda en ufak bir sorun yok olan sorunlarda bu sorunlardan ileri geliyor.

Hepinizden alıntı yapmıyorum arkadaşlar kısaca özetleyeyim bizim ailelerimiz yani daha doğrusu benim ailem ilişkimize karşı çıkıyor tam 5 senedir mücadele içindeyiz.Ben artık çok yoruldum onun için o kadar değerliyimki el bebek gül bebek beni sevgisiyle bu günlere getirdi fakat ailemin onunla birlikte olduğum için beni aşağılaması beni çok kırıyor ne yapacağımı bilemiyorum arada kaldım.:KK43:

Sorun sadece aileler bizim aramızda en ufak bir sorun yok olan sorunlarda bu sorunlardan ileri geliyor.

Ben hala aynı fikirdeyim..
Ailen razı olmuyorsa yapacak pek bir şey yok. Kimbilir ne mücadeleler verdin? Ailen niye istemiyor bilmiyorum ama vardır bir bildikleri elbet.
Bence hiç bir şey yazma,adama da yazık günah,öyle süslü cümlelerle mesaj yazarak daha çok üzersin emin ol. Belli ki seni çok seviyor ama bir şeyler yazarsan kazanacağın bir şey yok ki..

Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız 5 yıldır neden devam ediyorsun şimdi çok zor olacak diyeceksiniz ayrılmak evet gerçekten öyle.Mücadele ettik bugüne kadar kararlı ve istikrarlı bi şekilde gidesek Kabulelnirler dedik senelerin geçmesini bekledik.Ama sonuç aynı :çok üzgünüm:

Ailemide çok seviyorum onuda onu kabullenmelerini istiyorum ama olmuyor.Çok yoruldum artık gizli kapaklı görüşmelerden kaçamak kaçamak yaşamakdan.Düzenli bi hayatım olsun istiyorum.Sabah gözlerimi açtığımda ilk onu görmek istiyor gözlerim çok acı çekiyorum ve hayattan yaadığım hiçbir andan zerre miktarı zevk almıyorum.Allahın gücüne gidiyor belki.Ama yapamıyorum:çok üzgünüm:

ya :'( çok üzüldüm inşallah sizin için hayırlısı olur allah yardıcın olsun

Nasıl bi kader bu anlamıyorum.Onu tanıdığımda çok küçüktüm kimseye kötülüğüm dokunmazdı şimdi belki biraz daha büyüdüm herşey daha farklı ama o zamanlar çok saftım.Kadernidir bu talihsizlikmi şanssızlıkmı nedir ismini veremiyorumNeden ben

Okadar çok emek sarfettik bu sevgiye ne güzel günler yaşadık böyle bir çırğıda bitmesi çok dokunuyor bana.O olmadan nasıl nefes alırımki ben:KK43:(Yakınlarım bile ailem istemediği için onunla birlikte oluyorum diye trip yapıyor bana bunların hiçbirini hak etmiyorumki ben

Mesaj attı yine hangisi dha zor sevmekmi ayrılmakmı demiş:KK43:İkiside çok zor sevmek de zor bir insana güvenmek onu canın gibi sevmek.Onu canından öte görmek.BİRde böyle sevdiğin bir insandan ayrılmak hangisi daha zor bence ikiside aynıCADIARZU

Madem mecbursunuz severek ayrılmaya daha fazla uzatıp mesaj yazarak daha çok yaralamayın birbirinizi derim ben :kahve:

canım kaç yaşında olduğunuzu bilemiyorum ama ailenizin bu tepkisi nedensiz mi çok merak ettim???

Keşke sana güzel cümleler yazıp umut verebilsem melisam,
seni en iyi ben anlıyorum inan, ama hiçbişi yazma ona..
Arkana bakmadan onu serbest bırak, inan en dogurusu bu sende benim gibi severek ayrılanların acısına ortak ol

Son düzenleme:
ben senin yerinde olsam
yani 5 sene süren bir iliskim ve aramizda hic sorun olmayan sevdigim insandan ayrilmam.
eger kendi aranizda problemler olsa o zaman aileni dinle derdim ama aranizda hic sorun olmadigina göre ben senin yerinde olsam askimdan vazgecemezdim.

Ben hala aynı fikirdeyim..
Ailen razı olmuyorsa yapacak pek bir şey yok. Kimbilir ne mücadeleler verdin? Ailen niye istemiyor bilmiyorum ama vardır bir bildikleri elbet.
Bence hiç bir şey yazma,adama da yazık günah,öyle süslü cümlelerle mesaj yazarak daha çok üzersin emin ol. Belli ki seni çok seviyor ama bir şeyler yazarsan kazanacağın bir şey yok ki..

Canım sen benim bu sorunuma dealarca yorum yazdın tşk ederim.Yorumlarında hep aynı.Haklısında zaten haklı görmesem çeker giderdim aileme karşı çıkıp ama olmuyor tabiki.

Peki şöyle bir soru sorayım senin yazılarını okuyorum sürekli mantıklı şeyler buluyorum yazdıklarında.

Diyelim ayrıldım ailem benim evlenmemi isteyecekler kesinlikle beni bana bırakmıyorlar.Kafam rahat olamıyor hiç bi zaman.İsteyenler oluyor.Onlar için aralarında bi çoğu mantıklı her bakımdan.Sürekli evlilik mevzuları içinde bütün gözler bende neden evlenmiyorum,neyi bekliyorum amacım ne gibisinden.Pki diyelim bir şekilde evlendim bi başkasıyla mutlu olamayacağımıda biliyorum.

Sormak istedğim şuan sevgilimle birlikte olmammı yanlış olan
Daha sonra bi şekilde ayrıldık evlendim diyelim sevmeyerek veya mantık evliliği yaptım ama hiç mutlu değilim hangisi yanlış hangisi doğru..

İki şık var önümde sevgilimle yoluma devam etmek veya ileride başkasıyla bi yuva kurmak bunun dışında yanlız yaşamak bi başkasıyla gezmek dolaşmak gönül eğlenmek gibi birşeyler olmaz bizim kitabımızda.Belli bi düzen olması gerekir.Baskıcı bir ailem yok fakat sözleri beni etkiliyor kırılıyorum

canim hangisi dogru veya yanlis diye sordun ya
bence sevmedigin biriyle evlenmem yanlis olur
cünkü sevmedigin bir insanla evlenip mutlu olmayacagini bile bile baskasinla evlenmen yanlis olur

X