Ne şekilde evlilik teklifi aldınız

bizimkisi biraz komsularin sayesinde oldu bi hafta gezdik tanistik biraz. ondan sonra bi restorant a gittik evlenelim mi dedi bende evlenelim dedim hahhaha ne romantik demi görücü usuluyle oldu ama cok seviyorum esimi cokta mutluyum kizlar Allah bozmasin...

çok güselll yaaaaaaaaaaaaaa Allah mutluluğunuzu bozmasınnn

ama çokkkk komikkk yaaaaaaaaaaaaaa mutluluklarrrrrr:sm_cool:

beş aydır çıkıyoruz 3 aydır evlılık konusuyoruz agustos ta ıstemeye gelcekler ama hala evlılık teklıfı yok ortadaklava:

acaba her evlılığı konusmamızda zamanı ileriye atmaya çalışmamdan dolayımıdır ki

ya ben kendimi anlamıyorum çok seviyorum evlenmek istiyorum evlılığe yaklaştıkça uzatmak istiyorum

off kafam çok karışıkkk

aynen .....
esim taaa cikmaya baslarken ``ciddiysen baslayalim`` dedi.
zaten komsu oglu oldugu icin birbirimiz taniyorduk.
Şeniz

bizimki gibi örnek daha bizde komşuyduk -tatlicadiarzu- nasıl çıktık nasıl karar aldık hatırlamıyorum kaydirigubbakcemile2 sadece 2,5-3 ay içerisinde hooopp kendimi sözlü buldum çok uzatmadan 20 gün içindede nişan kaydirigubbakcemile ama içimde uhde kaldı ya senağlama ben teklif etmesını istiyordum çok romantık olmasada sorsaydı ya en azından gamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…