ne olur cevapsız bırakmayın size ihtiyacım var

loveli

Rabbim koru yavrularımı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
25.401
293
kızlar adet gününüzü nasıl hesaplıyorsunuz şöyle anlatayım benim önce kahverengi lekelenmelerle başlıyor sonra kan şeklinde değişiyor şu an 27 ağustostan beri kahverengi lekelenmelerim var ama kan gelmedi 31 temmuzda kahverengi lekelenmeler başlamıştı 3 ağustosta kan geldi tam zamanı olarak 27 ağustosta geldi ve şu an azaldı korkuyorum pazartesi kan gelmezse dr gideceğim sizce ne 2 soru oldu ne olur cevap verin ateş ölçme yöntemi kullanıyorum normalde ateş düşer adet olurum ama ateşim hala 36.7 lekelnme başladığında 36.3 olur aylardır senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

31 temmuzdan 27 agustosa kadar hesapla gün olarak 28 gün yapiyor, yani eylülde adetin 24 eylülde gelmesi gerek....kahverengi lekelere birsey diyemiyecegim, benimde ilk önce leke sonra kan oluyor ama bir gün icinde degisiyor, bir doktora görünsen iyi olur

bencede guzelım bı doktora gorun ama bence ıltıhaplanmadan dolayı.. bendede oluyodu bazen kahverengı gelıyo kahverengı bıtıyodu..üşütme yani.. umarım bısı cıkmaz gecmıs olsun..

canımbenim çikolata kistlerim var aynen senin gibi oluyor bazen 1-2 bazen 7-8 gün kahverengi akıntıdan sonra 3 gün adet oluyorum bitiyor.kistler olduğundan drlar bana normail dedi. bence bir dr a görün ama korkacak birşey olacağını sanmıyorum.

slm kızlar ben yeni katıldım aranıza bi kac sorum olacak ama ozel mesaj yazamıyorum yardım edermisiniz

hadi ya ben kendimi bildim bileli lekelenmeyle başlar ama bu sefer daha uzun oldu acaba yerleşme olabilir mi dedim ateşimdedüşmüyor adet olduğumda ateşim düşer ilişkiden sonraki 9. gün tam adet günümden 1 gün önce başladı diye ne bileyim kafam allak bullak ama değişen olmazsa dr pazartesi gideceğim sağolun

bende bebek istiyorum ama 5 aydır olmuyo site çok hoşuma gitti birbirinize çok güzel destek oluyosunuz galiba aşılama yaptırıcam ben

mrb bobova. hoşgeldin. ben de yaklaşık 1 yıldır bu siteye üyeyim. tecrübeli arkadaşlardan çok şey öğrendim. ben 1 yıllık evliyim. geçen ay ilk kez çalışma yaptık ama tutmadı. İnşallah Allah bu ay kısmet eder isteyen tüm arkadaşlar hamile kalır. Sen neden aşılama yaptırıyorsun, ne kadar zamandır korunmuyorsunuz??

canım bendede aynı sorun vardı bazı aylar adet kanaması yerine kahveringi lekelenme oluyordu.polikistik over teşhisi konmuştu.ihmal etme bir doktora git

kızlar adet gününüzü nasıl hesaplıyorsunuz şöyle anlatayım benim önce kahverengi lekelenmelerle başlıyor sonra kan şeklinde değişiyor şu an 27 ağustostan beri kahverengi lekelenmelerim var ama kan gelmedi 31 temmuzda kahverengi lekelenmeler başlamıştı 3 ağustosta kan geldi tam zamanı olarak 27 ağustosta geldi ve şu an azaldı korkuyorum pazartesi kan gelmezse dr gideceğim sizce ne 2 soru oldu ne olur cevap verin ateş ölçme yöntemi kullanıyorum normalde ateş düşer adet olurum ama ateşim hala 36.7 lekelnme başladığında 36.3 olur aylardır senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım hamile olabilirmisin acaba???
yani böyle bir ihtimal varmı???

slm kızlar ben yeni katıldım aranıza

canım armıza hoş geldin!!!!
ama sen hamişlerden haberler bölümüne yaz....
orda umudumuz umut olsun die bir konu var tam sana göre.
yada aşılama yöntemiyle hamilelik.
sen hamişleri bul canıma.s

merhaba benim yaklaşık 5 aydır olmuyo eşimin sperm testinde problem çıkyı morfolojisi normalden düşük çıktı o yüzden yaptıracam

merhaba benim yaklaşık 5 aydır olmuyo eşimin sperm testinde problem çıkyı morfolojisi normalden düşük çıktı o yüzden yaptıracam

canım sende bi sorun yoksa,eşinin morfolojisi düşük bile olsa ,ilk aşılamanda hamile kalırsın allahın izniyle,içini ferah tut hiç ümitsizliğe düşme...kaydirigubbakcemile2

umarım lahana bebek çok istiyorum çünkü ama kist olabilir dedi kızlar endişelendim ptesi dr gideceğim söylerim size

canım merhaba hamilelik testi yaptınmı yapmadıysan hemen yap bakalım sonuc ne cıkacak... Anladığım kadarıyla lekenmen uzun sürdü ve arkasından adet oldun değilmi
lekelenmerlin cok uzun surduyse ve adet olmadıysan hböyle bir durumda hemen doktora git canım zaten sana yapacağı ilk şey hamile olup olmaıdgındır....ve arkasaından tahlillerle durum saplanır
***** kızlar bende tam 15 gun boyunca adet öncesi lekesi geldi ve adaet olmadım tesaduf eseri hamilelik testi aldım maaalesef gebelikte vardı ama dış gebelikmiş ameliyat oldum size tavsiyem lekenmeleriniz cok zuun sürüp adet olamaıysanız hemen doktora gidin olurmu :KK43:

daha adet olmadım yarını bekliyorum inşallah hamileyimdir hayırlısı olsun

X