ne olur beni ikna edin :(((

imr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
9
0
bir kaç ay önce kimyasal gebelik geçirdim ve bugün idrar testinde ( çok silik de olsa ) hamile olduğumu düşünüyorum bayanlar. bu sefer düşmez değil mi? ara ara karnım ve kasıklarım ağrıyor

bir kaç ay önce kimyasal gebelik geçirdim ve bugün idrar testinde ( çok silik de olsa ) hamile olduğumu düşünüyorum bayanlar. bu sefer düşmez değil mi? ara ara karnım ve kasıklarım ağrıyor

hemen dr una git canım, düşmemesi içn progesteron ve yanı sıra ilaçlar verirler..
hayırlı uğurlu olsun şimdiden...

yani sizce ağrılarım normal değil midir? kanamam yok çok şükür. kafam çok karıştı ya. korkuyorum

hemen dr una git canım, düşmemesi içn progesteron ve yanı sıra ilaçlar verirler..
hayırlı uğurlu olsun şimdiden...

CNM BNM..korkma..bende gecen sene nisanda kımyasal geçirdm..sonra kendı ıstegmle 6 ay korundum..korunmamaya başladıktan 8 ay sonrada yanı şimdi hamıleyım kesemız göründü...6 haftalık..tekrarakayacak dıye bırsey yok...günün ne kdr geçti??*geçmedyse bekle gectyse hemen kanda baktr..gebeysen progesteronuna da baktr cnm oldumu..ona göre ılaç verr..düşük tehlıkesı yoksa ılaca gerek yok çunku..kalbını ferah tut...ayrıca kımyasal gebelık normal düşük sayılmıyor...

hay allah razı olsun sizlerden. bu sitede kadınların dayanışmasına hayran kaldım. duyarlı olup cvp vermenize de çok sevindim ayrıca. şimdi doktor araştırıyorum siteden. istanbula yeni taşındığımız için pek bi yer bilmiyorum. pazartesi yaptırcam inş kan testini de. ama işte biraz karnımın ağrıması beni endişelendirdi.

canım bebeğin yerleşme aşamasında olduğundan yapıyodur ağrı ama bende yarın ilk işin doktora gitmek olsun. ihmal etme. başlarda bir arkadaşın dediği gibi ilaç felan verir.. bu arada hayırlı olsun hamileliğinnnnnnn :))))

teşekkür ediyorum herkese inş sağlıklı sıhhatli olur herşey...

Aklina kotu seyler getirme ama doktoruda ihmal etme tabi.
Allah tamamina erdirsin. Daha onceden bir sanssizlik yasadin diye hep oyle olacak degil ya?
sen tedbirini al taktir Allahtan. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.

canm bende 4 nisanda kiyasal geçirdim geri hamile kaldım şuan için sorun yok kan değerlerine baktırr
seni çok ii anlıyorum yine mi aynı olcak diye ama dr diyoki doğum yapma ihtimalin düşük yapma ihtimalinden daha yüksek yani inşş sorunsz geçirr

kizlar bu kimyasal gebelik nedir? aciklayabilecek var mi hic duymamistim :18:

Embriyo ilk önce tutunur ama embriyoda sorun olduğu için gebelik devam etmez ve genelde adet zamanı adetle beraber atılır vücuttan. Bunun tutunması için birşey yapmak gerekmez çünkü zaten sağlıksız olan embriyo atılır sadece ve kimyasal gebelik oluşur. Doktorlar kadınların % 80 inin bunu yaşadığını ama adet zamanı atıldığı için farkedemediklerini söylüyorlar. Bu yüzden de adet gününüz geçmeden test yapmak yanıltıcı olabiliyor. Benimde İlk tüp bebek denememde başıma geldi kimyasal gebelik.

hm anladim cnm sagol. Sanirim dis gebelik gibi birsey bu. Rabbim hepimze hayirlisini nasip etsn

hm anladim cnm sagol. Sanirim dis gebelik gibi birsey bu. Rabbim hepimze hayirlisini nasip etsn

hayır canım dış gebelikte embriyo rahme değil tüplere tutunur ve büyük riskleri olabilir. Kimyasal gebeliğin hiçbir riski yoktur. Dış gebelikte mutlaka tıbbi müdahale gerekir, kimyasal gebelik kendiliğinden sonlanır ve adetle baraber atılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…