Ne Olur Bana Da Yardimci Olun

B

^^BEYRUHA^^

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ^^BEYRUHA^^
Günaydin Arkadaşlar Benim Adetim Düzensiz Bundan 2 Ay önce 45 Gün önceki Ay 40GünDE Adet Oldum Bu Ay Ise Hamile Olduğumu öğrendim Bugun 48. Günüm Iki kere Idrar Testi Yaptim Açik çizgi çikti B.hcg Testi Yaptirdim Sonuç 125.9 Değer Yani Pozitif çikti Ben şimdi Kaç Haftalik Hamileyim Bide Kasiklarim Ve Belim Ara Batar şeklinde Ağriyor Göğüs Uçlarimda Sizlama Var Başka Bişey Yok Belirti Geçirmiyorum Bu NORMAL Mİ KESE NE ZAMAN GÖRÜLÜR NE ZAMAN DOKTORA GİDEYİM

kese 5. haftada görünüyor diye biliyorum dr unu arayıp hcg değerini söylersen o sana ne zaman gideceğini söyler. 2 günde hcg değeri 2 katına çıkması gerekiyor. vakit kaybetmeden git bence.

kese hcg 1000 olunca gözükür canımm bu agrılar normal ilk 3 ay dikkat et kendine yat dinlen ve ayaklarını sıcak tut.. bide sıcak su ile duş alma ılık olsun.. asitli içecek içme çay içme portakal suyu falan iç süt şimdilik sadece bunları yap canımm.. benim ilk kan testim 178 ve daha dr 2 yada 3 haftalık demişti canımm iki güne bir 2 katlarmışş deger sen 2 gün sonra yine yaptır kan testi.... deger 1000 asıncada kese gözükür ama karından gözükmeye bilr onun için bazı dr bekler bazılarıda rahimden bakar bu yüzde korkama.... hadi gözün aydınn arkadaşımm.

canım aşağıdaki değerlere göre 4. haftadasın kasık ağrıları normal. ilk 3 ay özellikle adet günlerinde bunu yaşayabilirsin. kesede 4.5-5 haftada görülür. zaten vajinal ultrasonla bakılırsa 4.5 haftada görülüyor.

TEBRİKLERa.s.

3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

ALLAH tamamına erdirsin inş.
kucağına almayı nasip etsn
tebrikler

Teşekkür Ederim Sağolun Yardiminiz Için çok Stres Yaptim Kafama Taktim Ne Yapmam Gerektiğini Bilmiyorum Sağolun Hepinizi öpüyorum

allah tamamına sağlıklıca erdirsin kucağına almayı nasip etsin darısıda tüm bekleyenlere olsun canım

ALLAH 'IM hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah.darısı benim gibi bekleyen tüm anne adaylarına...stres falan yapacak bişey yok.kafanada fazla takma bak ne güzelll anne olacaksın onu düşün.
sevgiyla kal.

canım tebrik ederim.... sanıyorum 5 hafta da falan görünüyor kese...hayırlısı olsun...

Beyruha, Allah tamamına erdirsin canım, cok sevindim. benim gibi birini gordugume sevindim. canım ya ben de bebek istiyorum 4 ay oldu ama yumurtlamayı bir turlu tutturamadım dıuzensizlikten dolayı.duzenliydi ama bbk istedik o kadar duzensiz oldu ki bidenbire. ilk ay 40 sonra 22 sora 32 sona 45 sonra 21. gun oldum. gec gelince arkadan hemen cok erken geldi.
ne olur benimle yasadıklarını paylas. yumurtlamayı tutturmak icin ozel bir sey yaptın mı? yani yumurtlama belirleme testleri adacayı vs vs. cok kafaya taktın mı hamileligi. kafaya takmayayaım diyorum olmuyor. gec ansızın uyansam bile aklımda. yardım.

ben bu degerleri tam anlamadım 4. haftada 3-426 diyo benimkisi 5.5 haftalıkken 1000 di açıklarsanız sevinirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…