ne olur bakar mısınız??

babyface26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
383
0
arkadaşlar merhabalar son adet tarihim mayısın 5iydi.doktorum sökmesi için duphaston verdi yarın ilacım bitiyor hiçbir adet belirtim de yok sadece göğüslerim sert dokunamıyorum.üç gün önce test yaptım silik çizgi çıktı fakat pembe değildi tekrar yapsam mı ?fikirleriniz için çok teşekkürlera.s.

testi tekrarla hala çizgi silik pembeyse kan testi yaptır hamile değilsen doktorunla tekrar görüş

ben çünkü gebelik testi yaptığımda çizgiyi zar zor görebiliyordum hatta bana öyle geldi galiba deyip ciddiye almadım. adetim 5 gün geçince bir daha test yaptım ikinci çizgi yine belirsizdi emin olamadım hastanede kan testi yaptırdım hamile olduğumu öğrendim

doktorun ilacı vermeden önce test yaptırmamısmıydı suan adetin 10 gün fan gecmiş bencede tekrar test yap olmazssa kan testi yaptır bence hamile olabilirsin birde gögüslerin yenimi agrımaya basladı 10 15 gun öncemi basladı? benımde herzaman adetımıe 1,2 gun kala agrıyan gögüslerim adetime 15 gün kala agrımaya baslamıstı megerse hamıleymısım ama düsük yaptım

adet olamadıgın içnmi dotkorun söktürücü verdi anlamadım yani eğer öyleyse neden söktürücü verdiki hamile olabileceğin ihtimalide vardı
yanlışmı anladım
birde bende 3 gün gecikmiştim test yaptım 2. çizgi silikti 3 gün sonra ultrasona girdim kese ufacıcıktı nokta kadar 1 hafta sonra gel dedi kese kocaman olmuştu
şuanda 7. ayı bitirmekteyim darısı başına canım

10 gündür göğüslerim şiş fakat hiçbir belirtim yok adet olacağıma dair bir sorum daha olacak idrar testinin sabah yapılması şart mıdır? adetimde oldukça gecikti off çok sabırsızlanıyorum yapmadan duramıycam bugün testi:Saruboceq:

geçen ayda aynı şeyi yaşamıştım doktorum aynı ilacı vermişti fakat birinci tablet bitmeden sökmüştü bu sefer böyle olmadı ilacın hamileliğe bir yan etkisi yokmuş taksine haile kalmayı kolaylaştırıyormuş

duphastonla pregestan ilacı aynı özellikleremi sahip bilen varmı arkdaslar banada adet sokmesi için bu ilacı vermislerdi

cnm dikkat etmelisin hamile olabilirsin bence sabahı beklemene gerek yok adetin baya geçmş çünkü yap lütfen hemen

canım sabah yapılırsa daha kesin oluyor diyorlar bence sen yarın bir daha yap testi hatta kan testi yaptır inşallah hamilesindir canım

canım valla öğlen gittim eşimle iki tane aldım birini yaptım ama hiçbirşey çıkmadı hatta bir tanesi erken çıkandan aldım bakalım onuda ilk israrımla yapsam mı sabah diyorum ama offf on gün gecikti anlamadım herkesin üç gün gecikince çıkıyor mafoldumben

X