Ne okuduğunuz muhim değil, sadece dua istiyorum.

BalikKraker

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
370
71
34
Merhaba arkadaşlar,

Görmekten sıkılanlarınız olacaktır mutlaka ama http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=35911012 link'inde bahsettiğim sorunum için dua istiyorum sizden.

Hayırlısının olması için...

Şu hayırlı mübarek günlerde Yasin olsun, cüz olsun, Tefriciye olsun, namazların ardından Türkçe dua olsun... diliniz neye dönerse dualarınıza talibim.

Müminin mümine ettiği dua kolay kabul olurmuş.

Bi' kenara beni de sıkıştırırsınız inşaallah...

Bana Allah yeter...

Son düzenleme:
Konunu okudum bi o kadar da üzüldüm. Daha evliliğini anlamadan büyük yükler taşımaya baslamışsın.
Ben dua ederim tabiki hatta özelden ismini atarsan isminle aklıma geldikçe dua ederim ama bence dilekçeyi vermekte acele etme ve eşinle otur konuş. Ailelerinizi ikna etmenın bir yolu vardır muhakkak.Eşin de rest çeksin biraz seviyorum bosanıp bosanmayacağıma ben karar veririm desin.Aynı sekılde sizin ailenizi de ikna etmenın bir yolu olabileceğini düşünüyorum.Bu mübarek günde Rabbim yar ve yardımcınız olsun.Dualarımda olacaksınız

Allah razi olsun. Boyle hayirli bir ayda dua alacagimi bilmek cok huzur verici.

Esimle cok defa konustuk ama o ailesini ikna etmesinin mumkun olmadigini ve onlari ezip gecemeyecegini soyluyor.

Cekiniyor ailesinden. Hep de boyleydi. Babasi dunyanin en korkunc hatasini da yapsa giki cikmaz karsisinda.

Bu yonunu bildigim icin israrci olmadim ben de. Trajikomik belki ama aglaya aglaya ayrilik karari aldik.

Artik Allah nasil nasip ettiyse oyle yasayacagim.

Kismetse esim doner gelir beni bulur zaten. Kismet degilse ne yaparsam yapayim bos...

Bana Allah yeter...

Çok üzüldüm senin adına hakkında hayırlısı olsun inşallah ailesinin düşüncesi değişir herşey farklı olur siz çok mutlu olursunuz kısmetten öteye gidilmiyor maalesef

Allah yardımcınız olsun
Hakkınızda hayırlı olanın ve gönlünüze göre olanın olmasını dileceğim Allah'tan sizin için...Ramazan da dua istemek kadar güzeli var mı en güzelini yapmışsınız bize de nasiplenmek düşer..Güzel günler diliyorum bundan sonrası için

Allah razi olsun.

Sıkıntılı zamanlarda insani ferahlatan seylerden biri de dua aldigini bilmek. Bu ferahligi yasamama katki sagladiginiz icin minnettarim size.

Bana Allah yeter...

ne derdın varsa Allah yar ve yardımcın olsun ınsallah tez zamanda feraha kavusursun senın ıcın dua edıcem sende benım ıcın et olurmu ?

ne derdın varsa Allah yar ve yardımcın olsun ınsallah tez zamanda feraha kavusursun senın ıcın dua edıcem sende benım ıcın et olurmu ?

Allah razi olsun, cok tesekkur ederim.

Ederim tabii, etmez miyim?

Ozelden isminizi ve sikintinizi yazarsaniz sahsiniza direkt dua da ederim.

Yahut bu sekilde de Rabb'im bilir zaten.

Bana Allah yeter...

Canm sana 5 tane msj attım ama olmuyor hep hata veriyor olmazsa yarın tekrar denicem kusuruma bakma hayırlı geceler canm

Rabbim hakkında ne hayırlısı ise onu versin....Senin feraha çıkman için dua ettim.....Sende feraha çıkmak için'' Ya Fettah'' esmasını bol bol zikret ....Ben sıkıntılı zamanlarımda ''Ya Fettah ''esmasının çok yararını gördüm...

Ya Fettah esmasi en sevdigim ve en tutundugum esmalardan biridir. Zorluklari kolaylastiran Rabb'imin bu anlami tasiyan ismi olmasi dolayisiyla ne zaman dusse aklima zikrederim. Ve dediginiz gibi yarari coktur, tesirlidir.

Benim icin ettiginiz dua icin de Allah bin kere razi olsun. Su hayirli mubarek gunlerde yuzunu hic gormedigim, sahsini hic bilmedigim ama duasini sakinmayacak insanlardan dua almak beni ferahlatiyor.

Cok tesekkurler.

Bana Allah yeter...

Allah yar ve yardımcın olsun bol bol

HASBUNALLAHU VE Nİ’MEL VEKİL okumanı tavsiye ederim

karşıdaki insandan ümidini kesince sevsen de bir faydası olmuyor. Biraz cesur olmalıydı eşin. Aile için de bu kadar kolay.. kendi oğulları da mutsuz olcak hiç düşünmüyorlar.. ne diyeyim Allah ıslah etsin.

Allah yar ve yardımcın olsun. Eğer eşin senin için hayırlı olacaksa, en kısa zaman da Allah sana döndürsün. ailesine de rabbim vicdan merhamet versin. zaten hayırsız olacaksa hep, rabbim seni daha iyisiyle karşılaştırsın, yani hayırlısyla...

dün de ben çok sıkıntılıydım. youtube den tevafuken şu videoyu izledim . tevbe ettim canımı sıktığım için.. bana iyi geldi biraz. http://www.youtube.com/watch?v=eTIZ5kMsIU0

وَالَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا

Türkçe Okunuş: Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrete a�yunin vec�alnâ lil muttekîne imâmâ(imâmen).

Meal: Ve onlar: �Rabbimiz, eşlerimizden ve zürriyyetimizden bize göz aydınlığı bağışla ve bizi muttakilere (takva sahiplerine) imam kıl.� derler

Son düzenleme:

Oncelikle guzel dualariniz icin cok tesekkur ederim. Allah bin kere razi olsun.

Video gercekten cok etkileyici. Insan durup bir dusunuyor ben ne yapiyorum diye. Asil acilari dusununce bizimkiler bir hic de... iste...

Son olarak yazdiginiz dua icin de ayrica tesekkur ederim.

Yorumunuz, duaniz, desteginiz ve onerinizle ferahlamama vesile oldunuz.

Allah da sizi ferahlatsin ins.

Bana Allah yeter...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…