Ne kadar romantik bir ilişkiniz var ?

Ne kadar romantik bir ilişkiniz var ?

• Eşim bana her ay çiçek alır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    17

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.733
27.592
48
Romantik İlişkiler hepimizin hayatında büyük öneme sahiptir. Hatta çoğu zaman vazgeçilmezdir.Romantik aşk, iki birey arasında cinsel, duygusal ve ruhsal bir tutkunun gerçekleşmesinden dolayı her iki tarafın da birbirlerini ödüllendirdiği bir aşk türüdür.

a33ac6ed-d3fa-498b-b5c0-3cc6b5122332.jpg

İkili ilişkiler dediğimizde hayatı paylaşabileceğimiz, birlikte vakit geçirmekten keyif alacağımız, sevme ve sevilme becerisini geliştirebileceğimiz, güven ve saygı duyabileceğimiz bir birliktelikten bahsederiz. Bu beraberlikte her iki tarafın da bireysel istek ve beklentileri vardır. Bunun yanı sıra ilişki içerisindeki iki birey de sevilmek, güven duymak, önemsenmek ve anlaşılmak ister.

Eee birde biz kadınlar romantizm isteriz.Sizin ilişkiniz ne kadar romantik sorusuna küçük bir testle eğlenerek cevap bulalım

• Eşim bana yemek hazırlar
    • Eşim bana her ay çiçek alır
    • Eşim her gün ''Seni Seviyorum'' der
    • Eşim gün içinde beni sormak için birkaç kez arar
    • Eşim yılda bir kez bana sürpriz yapar
    • Eşim bana özel günler dışında hediye alır

1-2 tane EVET >>>>>> İlişkiniz romantik değil :duduk:

3-4 tane EVET >>>>>> İlişkiniz oldukça romantik :KK200:

5-6 tane EVET >>>>>> İlişkiniz Aşırı romantik :KK60:

Tam hiç romantik değilizdir diye düşünüyordum ki 3 evetle oldukça romantik olduğumuzu öğrendim :KK70:

Mune Mune ,senden 6 EVET bekliyorum. Zira eniştemin romantikliği dillere destan :KK37::KK37::KK37:
:-)
Bacım,
soruları buraya kopyalıyorum cevapları da yanına yazacağım ama 6 evet çıkmaz gibi :KK70:

• Eşim bana yemek hazırlar---->Evet

• Eşim bana her ay çiçek alır---->Hayır

• Eşim her gün ''Seni Seviyorum'' der---->Evet

• Eşim gün içinde beni sormak için birkaç kez arar---->Bu hem evet hem hayır, her dakika beraberiz yapışık ikiz gibi, o yüzden aramasını gerektirecek bir durum yok ama ben birkaç günlüğüne şehirdışına gittiysem telefonla yatıp kalkar.

• Eşim yılda bir kez bana sürpriz yapar---->Evet

• Eşim bana özel günler dışında hediye alır---->Evet
Çiçek şıkkı olmasaydı iyiydi, çiçek almaz, son çiçek macerasını biliyorsun :KK70:lütfen bu şıklara eşim evi temizler, beste yapar, şiir yazar seçenekleri de eklensin, o zaman kesin 6 evet'i bulurum :KK70:

Bacım,
soruları buraya kopyalıyorum cevapları da yanına yazacağım ama 6 evet çıkmaz gibi :KK70:

• Eşim gün içinde beni sormak için birkaç kez arar---->Bu hem evet hem hayır, her dakika beraberiz yapışık ikiz gibi, o yüzden aramasını gerektirecek bir durum yok ama ben birkaç günlüğüne şehirdışına gittiysem telefonla yatıp kalkar.

Çiçek şıkkı olmasaydı iyiydi, çiçek almaz, son çiçek macerasını biliyorsun :KK70:lütfen bu şıklara eşim evi temizler, beste yapar, şiir yazar seçenekleri de eklensin, o zaman kesin 6 evet'i bulurum :KK70:

Masallah Allah muhabbetinizi arttirsin ne güzel :) kaç yıllık evliydiniz bu arada? Keske esiniz eslerimize romantiklik dersi filan verse :p

Bacım,

Olsun bu kadar kusur kadı oğlunda da olur :KK48: 5 bile muhteşem. Allah nazarlardan korusun.Askınız ,romantizminiz ömür boyu sürsün şekerim..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Eşim bana özel günler dışında hediye alır
Bunun için de şöyle diyebilirim.Özel günler dışında hediye almayı daha çok seviyor.Özel günler dahil değilse :sinirli:4 oluyor:KK45:

5-6 tane EVET >>>>>> İlişkiniz Aşırı romantik :KK60:

Yalnız sonuçlar acı olmuş, kimsenin eşi her ay çiçek almıyor :skandal:
Çiçek şıkkı olmasa daha iyiymiş sanki, onu evi siler süpürüre çevirseydik keşke :KK48:

Bu arada tekrar okudum da, ilk anda bonkör mü davrandım ne? "Seni seviyorum"larımız genelde benim söylemem üzerine olur. Gün içinde arama sorma da ben birkaç saat yazmadığımda "iyi misin" tarzı oluyor. Sayılır mı ki :rolleyes:

X