Ne gibi düsük tehlikeleri var?

E

EU2

Ziyaretçi
Hamileligin basinda neler yapilirsa düsük tehlikesi olur? Spor düsüge sebep olurmu? Yada rahim bölgesine sert bir sekilde bastirinca vs.? Hangi sekilde düsük tehlikeleri olusur?

sporun tehlikesi olacagını sanmam fakat çok germe hareketi olmaması takdirde ..
sonra ağır birşeyler kaldırmak ..
uzanmak
ani hareketler ..

benim bildiğim bunlar ..
daha detaylı bilgi anne olunca kaydirigubbakcemile3

ama sen hamilelik bölümüne bakabilirsin orda herşey var ..

yengem icin soruyorum bunu kendisi dansla ugrasiyor oryantal bu neden olurmu düsüge´?

olabilir sanırım ..
çünkü hamilelere derler haraketlerinize dikkat edin ağır olun diye ..

Ağırlık kaldırmak düşüğe neden oluyor bildiğim kadarı ile. Bir arkadaşım hazır sular oluyor ya 18litrelik ,onu 4.kata taşımış (akıl işte) o akşam düşük yaptı..:KK43:((
Bir de zıplamak hoplamak falan..

Dans da olabilir yani beli karnı çok fazla hareket etttirmek, kıvırtmak bence pek iyi değil..

Bunun haricinde yürüyüş vs. zararı yok.

Ağırlık kaldırmak düşüğe neden oluyor bildiğim kadarı ile.
Bir de zıplamak hoplamak falan..

Dans da olabilir yani beli karnı çok fazla hareket etttirmek, kıvırtmak bence pek iyi değil..

Bunun haricinde yürüyüş vs. zararı yok.

peki cok tsk ederim

sakin hareketler .. beli fazlaa yormucan sanırım ..

kişiden kişiye değişir sanırım ..
bir tanıdıgımızın bel ve kasık ağrıs vardı .. akşamada kanaması başladı ztn ..
düştü cocugu ..

kişiden kişiye değişir sanırım ..
bir tanıdıgımızın bel ve kasık ağrıs vardı .. akşamada kanaması başladı ztn ..
düştü cocugu ..

hmmm anladim ama illaki disa vuracak diye birsey yok öyle degilmi´? Icerde kalabiliyor?

kanamamı ?
kan kalmıyor .. akar yani elbet ..
bi akrabamız yutdışından uçakla gelmişti istanbula uçak sarsıntıda olunca kanaması başlamış ..
doktoruda izin vermişti yani gidebilirsin diye ..

kanamamı ?
kan kalmıyor .. akar yani elbet ..
bi akrabamız yutdışından uçakla gelmişti istanbula uçak sarsıntıda olunca kanaması başlamış ..
doktoruda izin vermişti yani gidebilirsin diye ..

hayirda rahimde et paracalari kalmazmi düsükte´?

yok kalmıyor sanırım ..
parça parça düşüyormuş ..

Arkadaş bastırınca falan düşermi diye sormuş benimde ablam hamile çıkarırken baskı yapıyorum falan diyor bende dikkat et diyorum. Bu konuda bilgi verir misiniz?

kusarken mı? yanı ogururken mı baskı yapıyor? eger oyleyse bunu doktoruma sormustum ben ogurmenın bebege bı zararı yok demıstı...

yok kalmıyor sanırım ..
parça parça düşüyormuş ..

parça parça düşer evet ama içerde parça da kalabilir kesin kalmaz diye birşey yok..o zaman kürtaj da olmak gerekiyor..içerde parça kalması bir dahaki gebelikleri zorlaştırıyor malesef..bilginize..

X