ne garip bir duyguymuş aklım çok karışıkkkk hamileyimm

kendimce

Sen,Ben ve Bebeğimiz
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
292
0
42
belimde ağrı 10 günlük bi gecikme kasıklarımda sancı ve ben hamileymişim eşimin aramadığı insan kalmadı çok mutluuuu ama benim kafam çok karışıkk hem mutluyum hem şaşkınn:bbo:

hayırlısı olsun cnm inşallah sağlıklı bir şekilde bebişine kavuşursun.Allah olmayanlara da bana da nasip etsin inşlh.

Tebrik ederim.
Darısı bizim başımıza inşallah.
Bizim için de dua eder misin?

aminn hepinize çok teşekkürler inanınki beklemiodum çok büyük bir sürpriz oldu ama en kısa zamanda allahım sizede nasip etsinn dularım sizinle

hayırlıolsun canım ALLAH tamamına erdirsin büyüdügünüde görürsünüz inşallah

hayirli olsun....rabbim sag salim kucaginiza almayida nasip eder insallah...darisi benim ve benim gibi dusunenlerin basina insallah..
bizlerede dua et olurmu........

tebrik ederim
rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Kendimce arkadasim tebrik ederim gozunuz aydin... Neden aklin karisik.. Allahim ne guzel size mucize bir bebek nasip etmis aklin karismasin bak bu forum cocugu olamayanlar ile dolu canim. Sukretmelisin
sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
canım ya alah kucagına almayıda nasıp etsın ıns cok sevındım

gerçekten hepinize ilginizden dolayı çok teşekkür ederim kızlar bu site insanın yanlız olmadığını hissetiriyor kendine ya çok güzel bi duygu aklım karışık oda sadece çok sürpriz olduğu için sakın yanlış anlamayın beni allahımın bi mucizesi bu şansıyla uğuruyla gelsin inşallah allah olmayanlarada nasip etsin hiç birşey çaresiz değil sakın üzülmesinler.inşallah gün gelir burda sizlerle evlatlarımızın resimlerini paylaşırız kaydirigubbakcemile5

Canım gözün aydın, bebeğiniz hayırlı olsun. Allah sağlıkla kavuştursun. Darısı başımıza olsun inşallah (amin)

hayırlı olsun canım sağlık ve sıhhatle dünyaya gelir inşaallah Rabbim kucağımıza aldığımız günleride gösterir inşaallah herşeyde bi hayır vardır hiç kafanı karıştırma a.s.

süpriz bebek olunca şaşkınlığı atamıyor insan belli bi süre. güzel bir hamilelik geçirmeni dilerim Allah isteyen herkese yaşatsınbu duyguyu inşallah

TEBRİK EDERİM CANIM.a.s.ALLAH SAGLIKLI SIHATLIVE HAYIRLI Bİ SEKİLDE KUCAGINA ALMAYI NASİP EYLESİN:SaruboceqARISI BUTÜN ISTEYENLERİN VE BENİM BASIMA INSALLAH:Saruboceq::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…