Ne düsünecegim ne yapacagim bilmiyorum:(((((

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
3.933
19
slm kizlar ben uzun zamandir giremiyordum siteye...yeni girdim..
ocak ayinda dusuk yaptim:çok üzgünüm: dr 3 ay korun dedi..4 ay gecti uzerinden..
gecen ay hamileyim sandim ama meger gunum sapmis...
ama bu ay umitliyim artik anne olmak istiyorum...adetime 3 gun var kizlar kasiklarim agriyor,mide bulantisi ve akinti da var ama göguslerimde bisey yok...karnim sis bir de bu kadar...hamile miyim acaba ...
ümitlensem bir turlu ümitlenmesem öbür türlü ne düsünegimi sasirdim resmen ....sizce ne yapmaliyim,,,????:uhm:

kancicegim öncelikle gecmis olsun diyorum canim ende kasimda düsük yaptim 3ay korundum 4.denememde tuttu canim sabirli ol ve bekle.kimi hamilelerin gögüsleri hic acimiyo bende hamsisim ama bazen aciyo bazen acimiyo anlamdim canim en yakin zamanda bebsini kucagina alman dilegiyle canim

geçmiş olsun canım bende aralık ayında dış gebelik geçirdim ama bitmesi ocak sonunu buldu. sonra dinlenme verdi bizede. bakalım.

bende de bi belirtiler var ama işte insan ümitlenmek de istemiyor. hayırlısı neyse o olsun canım

Geçmiş olsun, umarım en kısa sürede yeniden hamile kalırsın.
Bende 7 ay boyunca her ay hamiş sandım ama bazen insanın beklediğinden daha uzun sürebiliyor. Çok daha uzun sürelerdir deneyenler var, yaşadıkların tabi çok zor, Allah kimseye göstermesin:nazar: ama en azından hamile kalabiliyorsun. a.s.

Bu ay olmasa bile her ay yeni bir umut olacaktır.

canım belirtilerin benziyo ama işte öncekiyle de karşılaştırma herkesin her hamileliği bile farklı oluyormuş. belirtilerin benziyo ama inşallah hamişsindir canım.

benimde 5 gün falan var reglime. göğüslerde hafif karıncalanma var ama benimde öyle dolgunluk falan yok. reglime 5 gün kala davul gibi olurlardı. geçen hamileliğimde çok şişmişti nerdeyse bir beden büyümüştü diyebilirim. kokulara karşı hassasiyet var bide. bide karnım hafif hafif ağrıyo bi de belim. ama regl ağrısı gibi değil.

canım allah gönlümüze göre versin.

canım kan testi yaptır, bir iki saat içinde tüm merakın geçer, günlerce beklemekten daha iyi,
inşallah hamişsindir, Allah gönlüne göre versin.

Canım Kardeşim,
Ben senin ablan sayılırım. Bu yazdıklarını görünce o günlere geri döndüm. Böyle stresli ve hassas olan kadınların hamileliği de bu şekilde geçiyor. Yani hep endişelerle... o nedenle benim sana tavsiyem , bu tarz şeylere hiç kafa yorma herşey olacağına varır. Allah sana nasip ettiyse zaten çocuğun olur. Bu kadar kafana takmakla sadece kendini bunaltırsın o da hiç iyi olmaz. Kendini rahat bırak Benim de ilk bebeğim 4 aylık düşmüştü. Ama şu an iki kızım var. Biri 17 diğeri 15 yaşında. İlk kızımda o düşüğün etkisiyle çok kötü bir hamilelik geçirdim. Her an birşey olacak korkusu. Şu anda düşünüyorumda çok büyük bir hata . Kendini rahat bırak ve herşeyin hayırlısını iste. Bak nasıl herşey yoluna girecek.
Sevgilerimle

Bencede Strers Yapma.. Gelmişse Seninledir.. Ergeç öğrenceksin. Ama çok Merak Ediyorsan Bir Kan Testi Yaptir.. Idrar Testinde çikmayabilir.. Ama Knda Belli Olur.. Herşeyin Hayirlis.. Bu Arada Geçmiş Olsun..

geçmiş olsun canım bende aralık ayında dış gebelik geçirdim ama bitmesi ocak sonunu buldu. sonra dinlenme verdi bizede. bakalım.

bende de bi belirtiler var ama işte insan ümitlenmek de istemiyor. hayırlısı neyse o olsun canım

canım neen ocak aynının sonunu buldu birde dış gebelik belirtilerin nelerdi?kacıncı haftada fark ettin

canım iki aylık olana kadar anlaşılmadı. ha görünür ha görünür diye beklettiler. sonra başka bir doktora gittik de o farketti. bi de düşük yaptığımı zannedip kürtaj yaptılar değerler yine de artınca kesin tanı kondu. sonra ilaç tedavisi ile kuruttular ama ilaç yavaş yavaş düşürüyor değeri sıfırlanana kadar da epey bi süre geçti.

canım bende belirti olarak kahverengi leke ve kanama oluyordu. bide artık 2. ayıma doğru sağ tarafımda sürekli bi ağrı vardı. hissetmiştim orda olduğunu. doktorlara diyorum ki sağda onlar diyo ki solda. sonra çok şükür uzman bi doktor baktı da gördü sağda olduğunu.

ama gerçekten çok zor. ilk başlarda bütün hamilelik belirtileri oluyor normal gebelik gibi. tek farkeden kahverengi akıntılar bi de hcg nin 2kat artmaması 1500 ü geçtiği halde vajinal usg de görülememesi canım.

rabbim kimseye göstermesin.

canım iki aylık olana kadar anlaşılmadı. ha görünür ha görünür diye beklettiler. sonra başka bir doktora gittik de o farketti. bi de düşük yaptığımı zannedip kürtaj yaptılar değerler yine de artınca kesin tanı kondu. sonra ilaç tedavisi ile kuruttular ama ilaç yavaş yavaş düşürüyor değeri sıfırlanana kadar da epey bi süre geçti.

canım bende belirti olarak kahverengi leke ve kanama oluyordu. bide artık 2. ayıma doğru sağ tarafımda sürekli bi ağrı vardı. hissetmiştim orda olduğunu. doktorlara diyorum ki sağda onlar diyo ki solda. sonra çok şükür uzman bi doktor baktı da gördü sağda olduğunu.

ama gerçekten çok zor. ilk başlarda bütün hamilelik belirtileri oluyor normal gebelik gibi. tek farkeden kahverengi akıntılar bi de hcg nin 2kat artmaması 1500 ü geçtiği halde vajinal usg de görülememesi canım.

rabbim kimseye göstermesin.

tesekkur ederim canim cok saol destegin icin herkese tesekkurler

Allah im hepimize hayirlisini nasip etsin insallah.bugun de hastalanmadim cuma son gunum bakalim hayirlisi olsun,
biliyorum ki dualariniz hep benimle canlarim tesekkurler....

canım benım bende dsuk yaptım benımde 4 ay oldu belırtıler bendee var aama hamıs degılım dılerım mevlam gonlune gore versın ne dıyeyım canım elımızden dua etmekten baska bısey gelmıyo ıns hamıssındırrrrrrrrrrr

canım benım bende dsuk yaptım benımde 4 ay oldu belırtıler bendee var aama hamıs degılım dılerım mevlam gonlune gore versın ne dıyeyım canım elımızden dua etmekten baska bısey gelmıyo ıns hamıssındırrrrrrrrrrr

insallah canim cunku anne olmayi en cok isteyenlerdenim ...
hele de dusuk yaptiktan sonra neden bilmyiroum daha cok ister oldum,
bazen dusunuyorum eger bebegim dusmeseydi su anda 5 aylik olacakti :çok üzgünüm:falan diye aklima geliyo engel olamiyorum,,,,insallah hayirlisi olur da bu sefer dusuk olmaz...cunku ikincisini kaldirabilecegimi sanmiyorum..Allah im kimseye yasatmasín...

X