Ne demek oluyor? Lütfen düsüncelerinizi yazin

LeylaYaman

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
5
-1
30
Selamlar. Cok caresiz hissediyorum kendimi. Ben bir markette calisiyorum ve müdürüme asigim. Simdiye kadar hic bir erkek bana böyle davranmadi bana degerli oldugumu hissetiriyor. Nolursa olsun hep arkamda, destekliyor ve beni mutlu etmeye calisiyor. Bana gidersen kalbimi kirarsin, sen muhtesem bir insansin, senin yerini kimse dolduramaz, bana mesaj atinca mutlu oluyorum ve görünce mutlu oluyorum gibi cümleler kurup duruyor. Isyerinde ask istemiyor onuda belirtti ve aslinda onun tipi olmadigimida biliyorum. Kafami cok karistiriyor bi yandan cok yakinima geliyor diger yandan uzaklasiyor. Bu ne demek? Neden böyle? Düsüncelerinizi paylasirsaniz sevinirim. Tesekkürler

Net söylüyorum ASLAAA GÜVENMEYİN

İş yerinde aşk istemediğini genel olarak mı söyledi de duydunuz yoksa sizden hoşlandığını belirtip de mi söyledi?

İş yerinde aşk istemediğini genel olarak mı söyledi de duydunuz yoksa sizden hoşlandığını belirtip de mi söyledi?
Genel olarak söylemisti sert bi sekilde ama simdi hic konusu gecmiyor. Son günlerde dahada yakinlasiyor bana. Bakislari sakalasmasi degisik

Genel olarak söylemisti sert bi sekilde ama simdi hic konusu gecmiyor. Son günlerde dahada yakinlasiyor bana. Bakislari sakalasmasi degisik

Ben hiç hayra yormadım bu durumu… gerçekten bir şeyler hisseden erkek kafa karıştırmaz kızlar lütfen artık bu çelişkili tavır ve hareketler üzerinde kafa patlatmayın bence. Hele onun tipi değilsen çok düşük ihtimal hatta hiç ihtimal veriyorum iyi bir şey çıkmasına maalesef….

Evli mi?

Bazıları fazla samimi oluyor,müdür de onlardan.

İşçi bulamıyodur

Ne demek oluyor diye sormuşsunuz, hiçbir şey de demek olabilir. Adam bana biraz tuhaf geldi bunları söyleyecek cesareti varsa size ilgisini de söyleyecek cesareti olmalı. Bilmiyorum ben uzak dururdum. Sırnaşık biri olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…