Ne Bu Tavır?

boncuukgooz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
255
85
Önce hikaye mi anlatayım daha oyi anlatayım. Hayatimdan çok insan geçti hepsi bir adam değildi. Sonra mahallemiz de bir çocuk varmış ben bilmiyordum :) çocuk askere gitmeden önce bana aşık olmuş askerliği yarıladı bana instagramdan mesaj atti.

Beni sürekli görüyormuş ama ben hic dikkat etmemisim instagramdan ekledi konustuk biraz arkadas gibi gelmesine 1 gün kala bana aşkını itiraf etti ve bende. 2 ay olmuş sevgilimden ayrılalı ben yapamayacağımı söyledim gelince ne olur konuşalım dedi.

Askerden geleli 3 ay oldu evlerimizin arasında sadece 1 bina var ve camdan baksam evini görüyorum. Çocukla görüştüm sarışın mavi gözlü uzun zayıf hoslandim bende yaklasik 7 ay olmus biz tanisali arkadaşlarına sormuş iyi mahallemizin kızı zararsız filan demiş mahalleden kime sorduysa dogum gununde hediye aldım pasta yaptırdım aramızda 11 gün var ikimizde ayni ay aynı yıl dogumluyuz oda beni iftara davet etti doğum günümde hediye pasta birde koca demet çiçek almış. Oturuyorduk salakca bir espiri yapti. Bende kizdım ve bana evlenince de boyle kızarsın dedi. Evlilik konusu açıldı erken değilmi dedi ee yani yarin gel nikahina mi al dedim aradan 2 yil gecer isin gücün kurulur aileler tanışır adı konur dedim. Beni deniyomus meğersem.

Biranda benim annem babam ayri baskasiyla evli ikiside beni anneanne ve dedem büyüttü onlarda vefat etti 2 yıldır yalnızım korkuyorum seni inciltirim kolay bir çocukluk yaşamadım dedi. Ben bozuldum biraz eve döndüm msj atmadım. Sabah yazmış özür dilerim birtanem dun ben seni uzdum sadece tepkini ölçtüm sen kalbimin sahibisin dedi barıştık. 2 gun gecti aradan tuttu yok instagramdan erkek ekliyosun diye sende kız ekliyosun ben sana birsey mi dedim diyorum. Neyse aradan 1 gun geçti aradım bakmadi msj attim yazmadi en sonunda en gicik oldugu seyi yaptim caldirip kapatiyorum kendi aradi boyle boyle erkek ekliyosun dedi ya tamam silerim ne var seni mi kircam dedim tamam dedik kapattik dün istanbula gitti akrabalarinin yanına soğuk davraniyor gun boyu yazmıyor msj atiyorum iyi tamam oturuyorum o bu canim askim bitanem yok benim bildigim bu cocuk bana surekli askim demeden duramazdi neyin var ben boyle sevmiyorum erkek tribini cekemem ben dedim. Ya kendini duzelt yada benim de tavrım senin ki gibi olur dedim.

Whatsap ta sürekli cevrimici bırakıyor tv izlerken bile açık birakir ben yazayim kuduruyum diye sonra bana bunaltma diyor. Arkadas ben naptim imsam gibi mutlu gecinelim diyorum yoruldu yazmayim yok yorgunu sabah ayni tavrına başlarım senin diye çıkıştım istanbula nezaman gitse boyle davraniyor kizlar birkere cok sinirlendirmisti ayrilalim dedik oyle birakip gitmek kolay mi saniyosun nediyosun sen diye cemkirdi ayriliga da yanasmiyor korkuyo kaybetmekten yani ben ayrilmakta istemiyorum seviyorum beni gordugu an sıkı sıkı sarılır saçımi bile koklar oynar kurban olurum saçının bir teline der bu adam neden böyle yapıyor sizce ben nasil bi tavır sergileyim?

Of ne kadar çok detaya takılmışsınız, ben sıkıldım siz anlatırken, ayrıl kurtul trip çekmek istemiyorsan :olamaz:

X