Makyaj Ürünleri Naturel Makyaj İstiyorum Yardımm :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bryce

Zilli
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
392
2
Kızlar sarışın olduğumdanmıdır bilmiyorum ama yüzüme renkli canlı bişey sürdüğümde şebek gibi oluyorum aha böyle Hiç bişey sürmedende kendimi bakımsız hissediyorum. Cildim çok beyaz yanaklarımda pembe herdaim mavi gözlüyüm kirpiklerim açık renk ama kaşlarım açık değil(ne cinsim ya ) dudaklarımda çok açık renk pembe gibi. Aslında şu fotodaki makyajı istiyorum

Uygun olurmu başarabilirmiyim bilmiyorum fazla makyaj tecrübem yok yardım istiyorum sizden marka ve yöntem olarak ve benim gibi olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim

youtubea no makeup makeup yazdığın zaman çıkıyor değişik ve güzel videolar. bi izlemeni tavsiye ederim.

o fotodaki kız makyajlı sana tavsiyem
1- ruj sürme (ruj bende de çok fena duruyor)parlatıcılar oluyor çilekli kirazlı filan alırsan hafif rengi de oluyor
2-kaşlarını açık kahve yada sarıya çok yakın bir kalemle belirginleştir(fotodaki kıza öyle yapılmış)
3-açık kahve bir göz kalemi sür

youtubea no makeup makeup yazdığın zaman çıkıyor değişik ve güzel videolar. bi izlemeni tavsiye ederim.
bi çok video izledim ama hepsi suratlarına 1 kilo fondaten filan sürüyorlar benim cildim çok hassas kaldırmıyo :/

Teşekkür ederim bi sorum var. benim kirpiklerim açık renk uzun ama uçları sapsarı belli bile olyo uzun olduğu bu kahve göz kalemi iyice soluk göstermesin birde allık olarak bi tavsiyen varmı bi türlü rengi tutturamadım

Son düzenleme:
yok siyah yada çok koyu göz kalemlerinden kaçınmalısın doğal durması için allık olarak da ben çok çok açık pembe sürüyorum hani azcık dokundur sonra da ellerinle yüzünü bir siler gibi yap ama altın tonları da doğal durabilir bir de ben arabian glow diye hafif yanık tenli gibi gösteren duymuştum ama denemedim ben beyaz tenli yeşil gözlü ve kumralım açık tonlarda makyaj yapıyorum varla yok arası

bronz tonlarını denedim çok yapay durdu yüzümde annesinden gizli malzemelerini kaçırıp orasına burasına süren küçük kızlara döndüm teşekkür ederim önerilerin için

en doğrusu senin boş bir vaktinde renkleri malzemeleri önüne alıp denemen ve aynada kendine bakman bir sarışına yakışan diğerine yakışmayabilir çünkü

en doğrusu senin boş bir vaktinde renkleri malzemeleri önüne alıp denemen ve aynada kendine bakman bir sarışına yakışan diğerine yakışmayabilir çünkü

evde deneme yapmayı seviyorum ama yüzüme ne sürsem çok gelmiş gibi görünüyo yüzüme

ben de eyeliner sürmeyi hiç yapamıyorum

Bak onu yapabiliyorum ben :) Önce gözümü gerdiriyorum işaret parmağım kaşımda orta parmağımda gözümün bitim yerinden biraz ilerde olacak şekilde. Sonra tam gözkapağımın ortasından başlayıp uca doğru bi çizgi çekiyorum sen düz yada yukarı kalkkık çekebilirsin göz yapına göre. Bu ince çizgiyi biraz uzun tutuyorum yukarı doğru ama çok değil. Sonra çizginin ucundan gözlerimin bitimine bi çizgi daha çekiyorum ve boşlukları dolduruyorum. Ortasından başladığım çizgiyi ince bi şekilde göz pınarına doğru tamamlıyorum :)

ben de beyaz tenliyim. şu ana kadar hiç bir allık yakıştırmadım kendime . en son deborah marka 02 rose allık aldım çok doğal duruyor. kirpiğin sarı da olsa rimelle belirginleşir. ben genelde rimel sürer göz içime kalem çekerim. yüzümü pudralarım ve dudağıma ruj sürerim. en az makyajım bu yoksa kendimi alık görüyorum

Allık kalıcımı?? Benim cildim yağlı hiç bişey durmuyo Gözlerimde küçük o yüzden içine göz kalemi çekmiyorum çirkin duruyo Ruj sürmeyi peki düşünmüyorum aslında şey düşündüm pastelin dudağa göre renk değiştiren lipini kullunmayı düşünüyorum. Bu arada bunları kış için soruyorum yazın zaten nerdeyse hiç makyaj yapmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…