Nasılım Bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
nişanlı biriyle sabahlara kadar konuşan, peşinde koşan, nişanı atıp size dönse kabul etcek siz temizsiniz, aşık olduğu için veya aşkı geçtim sadece istediği için biriyle ilişki yaşayan kadınlar tu kaka öyle mi?! yürü git...

insallah karsina senin degerini bilen ve seni üzmeyecek ve aglatmayacak kadar cok seven biri cikar. Ne olur bu dengesizin yüzünden gözyasi dökme

Bu devirde herşey sex olmuş kbakmasın kimsede 15 yaşında başlıyor şimdikiler.
Bu derdinin arasında bunu sıkıştırmanda bir tuhaf geldi bana. Adam el sürmemiş ama hayatını çalmış sen derdine odaklan arkadasım kendi derdini bitirmeye çalış. Mutluluğu huzuru ara...

Senınde ne oldugun ortada sen birinci kısımda kalan süsleme kısmındasın sanırım.
Sana hayatında mutluluklar :)
Beni yargılayacak sıfatta değilsin o yüzden konumdan gidersen sevinirim.
Saçma sapan yorumlarınla egonu tatmin etmen gereksiz. Hayat benim hayatım sen onla bunla ilşki yaşamayı kendine yakıştırıyosan senın kendi bilceğin bişey ortalık malı olmaya meraklı insanlarla muahttap dahi olmam kendine yakışanı yapar insan hadi yallah :)

Bence sen sevgilinle de böyle yallahlı filan konuştun adamda çareyi başkasıyla nişanlanmakta buldu sonuçta sadece anlattığın kadarını biliyoruz. Konuşma tarzın yanlış. Sizin gibi kızlarda olan sorum şu ki kendi içinizde kadınları ikiye ayırıyorsunuz karşı taraf yatak kadınları sizler namuslu eline erkek eli değmeyen namus abideleri. Ama aynı yatakta bir taraflarınız değerek yAtabiliyorsunuz. Herşey cinsel birliktelik değil onu yapmayınca namuslu olunmuyor malesef. Tutumun yanlış. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama değişime önce kendi Zihni’ni aydınlatarak başla emin ol daha mutlu olacaksın

konu sahibi erkek mi?
böyle edebiyat parçalamalı konular dalga geçmek için açılıyor bence.
yatak süsleme??

öyle bir insan seni asla hak etmiyor bunu bil. dengesizmiş. iyi ki evlenmeden görmüşsün gerçek yüzünü. yoksa boşanmış yada ikinci evliliğini yapmış olurdun. tecrübeyle sabit :)

ve her karanlık tünelin sonunda aydınlık yok mudur ? dik dur. dimdik.

Başkasıyla evli ya da nişanlı adamla konuşmak, yazışmak namus abideliği sana göre. Diğer sadece sevdiğine ait olan, onla bir şeyler yaşayan, başkasının kocasında nişanlısında gözü olmayan ya da nişanşandığı an bitiren silen, gururlu olan kadınlar kötü öyle mi?

Yatakta yatıp kıyafetlerinizle sarılınca masum olmuyorsunuz. Ha cinsellik yaşanmış ha yaşanmamış. Millete burada bu şekilde ahkam keserek, yargılayarak kendi yaptığınız şeyi görmüyorsunuz. Adam nişanlı adamı arıyor, adam arayınca konuşuyor, yazışıyor. Evlense de devam eder bu kadın.

Sen çok masumsun he!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X