Nasıl oldu bende anlamadım ama hamileyim..

canım tebrik ederim...ne mutlu sana.. rabbim hayırlısıyla kucaklamayıda nasib eder inşallah...

Allah tamamına erdirsin inşallah.isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin rabbim.Zaten böyle sebebi belli olmayan infertilitelerde hep umudun bittiği anda bir bakıyon hamilesin.

Canım benım ınan okurken gozlerım doldu rabbım ısteyınce hersey anında oluyo ıste rabbım hepımızın yuzunu guldursun ınsalllah .....mevlam tamamına erdırsın canım tebrıklerrrr

canım hayırlı olsun.gerçekten bizim için güzel bir moral oldu.:1hug:

Tebriklerr canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasşp etsin inşallahh.Darısı başımıza

mucize gibii senin adına çok sevindim canım,,Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhha.s.

allahım bizede njasip et kavuşalım artık.. tebrik ederimn canım maşallah

:uhm:inanın çok sevindim allah tüm isteyenlere versin diyorum benim iki tane oğlum var hiç aklımda yakken bende hamileymişim nasıl oldu yaa bilemiyorum kadınsal durumlardan tedavi görüp ilaç kullanıyodum gecikince ilaçlardandır diye düşündüm kendimden eminim yaa olan oldu anlıycanız işallah banada bari hayırlı sağlıklı bikız verir allahım bütün isteyenleri allahım bu ani süprizle karşılaştırır:CüvCüv:

allah tum evlat hasreti cekenlere saglikli bi bebek versin...
sanada hayirli ugurlu olsun canm minik mucizenle doya doya yasa..

hayırlı uğurlu olsun.. rabbim sağlıkla sıhatler kucağına almanı nasip etsin :nazar:

Allah tamamına erdirsin böyle haberleri okuyunca çok seviniyorum Rabbim sen nelere kadirsin bende 3 yıldır açıklanamayan infertilite tedavisi görüyorum 1aşılamam oldu 2. yarı yoldan döndük 1aralıkta aşılama için gidecekken 6 gün günüm geçti birde baktım hamileyim Rabbim sen ne kadar büyüksün daha öncede 1 düşüğüm olmuştu şimdi çok korkuyorum elim yüreğimde dua edin bana darısı olmayanların başına

hayırlı ugurlu olsun cnmm cok sewındım
darısı basımıza ınsallahhh

canım bende aşılama yaptırmıştım olmadı şimdi ise kendiliğinden 8hafta 2günlük hamileyim bende açıklanamayan infertilite ailesine dahildim Rabbim büyük inşallah sağsalim kucağımıza almayı nasip eder

X