Nasıl oldu bende anlamadım ama hamileyim..

ayseakgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
246
3
arkadaşlar beni biliyorsunuzdur 3 aşılama 1 tüp bebek.2. tüp bebeğe başlamak için adetimi bekliyorduk ama adetim olmadı herzamanki gibi günüm geçti ama ben alışmıştım artık.20 gün geçti eşimin zoruyla test yaptım.veeeeeeee 2 çizgi çıktı.inanmadım hiç inanamadım.ve dr a gittim gerçekten hamileymişim gördüm ama kalp atışını 15 gün sonra duyucaz inşallah.ummadığım biranda oldu nasıl oldu hala anlamıyorum.allah büyük arkadaşlar.umudunuzu kaybetmeyin.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

süper ya Allah inşallah banada nasip edert böyle cnm Allah kucağını alıcağın günüde nasip etsin sağlıkla

işte Allahın mucizesi bu olsa gerek
kendi kendine hamile kalmışsınız
hayırlı uğurlu olsun
ayy Allahım bizlerede nasip et

sağolun arkadaşlarım.allah büyük isteyen herkese versin allahım.bizde bi sorun yoktu yani açıklanamayan infertilite.dua edin arkadaşlar ben çok dua ettim.yattım dua ettim kalktım dua ettim.inşallah en kısa zamanda sizlerde yaşarsınız bu mutluluğu.

sağolun arkadaşlarım.allah büyük isteyen herkese versin allahım.bizde bi sorun yoktu yani açıklanamayan infertilite.dua edin arkadaşlar ben çok dua ettim.yattım dua ettim kalktım dua ettim.inşallah en kısa zamanda sizlerde yaşarsınız bu mutluluğu.[/QUOT

gözün aydin canim... allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder
:emir_bebek:
:nazar:

canım gözünaydın seni hatırladım galiba aynı anda tüp bebek denemiştim yanılmıyorsam mayıs gibi değilmi inş sorunsuz atlatırsın canım

aysecim cok sevindim senin adina...tup bebek icin ayirdiginiz parayla bebegin odasini alirsiniz artik :))

cok mutlu oldum senin adina..hayirlisiyla kucaginada alirsin insallah..Ehh..darisida biz tum isteyen bayanlara.

tebrikler hayırlısıyla kucağına alırsın inşşş ..kutluyorum darısı başımıza inşşş...

ayşeakgül çoook sevindim canım yaaaa.sonunda oldu bak demekki zamanı gelmiş. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

inşallah sizlerde yaşarsınız bu mutluluğu arkadaşlar.ama bir türlü inanamıyorum ben nasıl oldu.dr 15 gün sonraya randevu verdi.birde kalbinin attığını duysam o zaman rahatlicam.çok korkuyorum...

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. a.s.

1381.jpg

canım benım gozunaydın allah tamamına erdırsın ıns duaların sımdı bızım ıcın olsun darıdı tum ısteyenlere...

canım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

X