Nasıl hamile kaldınız

Çok teşekkür ederim yaşınız kaç? 10 yıl dediniz çok uzun bir süre nasıl aşamalardan geçtiniz öğrenmek istyrm. Ben klomen kullandım ilk defa ve bitti dün çatlatma iğnesi oldum bekliyrm işte dktr iğneyle olmasa 3 ay sonra aşılama deneriz dedi siz çatlatma iğnesi aşılama gibi aşamalar yaşadınız mı?

Ben de aynı süreçten geçtim 6 ay klomen ve çatlatma iğnesi yaptık. Bazı aylar çatladı bazı aylar çatlamadı kist oldu. Kist için bir ay doğum kontrol hapı kullandım. 6 ay olmayınca iki defa da aşılama denedik. 2 aşılamamda da yumurtam çok güzel gününde büyüdü çatladı. Fakat ikisi de tutmadı. Sonra dr tüp bebeğe yönlendirdi. Fakat maalesef çeşitli sebeplerle hiçbir zaman tüp deneyemedik. Klomeni bıraktıktan sonra zaten kendiliğinden yumurtlamam hiç olmadı. Başka zamanlar yine dr a gittim şeker ilacı var metformin onunla yumurtlama ve adetleri düzeltmeye çalışıyorlar onu verdi kullandım ama aşırı yan etki yaptı mahvoldum devam edemedim. Benimki aşırı dirençli bir polikistik overdi. Hiçbir ilaç işe yaramadı. İşte en son yukarıda verdiğim linkteki kitap bana vesile oldu Rabbime şükürler olsun adetlerim düzeldi başka bir sürü semptom vardı onlar da geçti. Benim avantajım erken evlenmek ve pko dan 17 yaşımdan beri haberdar olmaktı. 28 yaşındayım şu an 10 yıl olmadı gebelik ama yaş olarak çok gecikmeden çözüme kavuştuk hamdolsun. Burda polikistik overliyim hamile kalamıyorum diyenlere de elimden geldiğince kendi durumumu anlatıp o kitap özetini okumalarını tavsiye ediyorum. Ben bilseydim çok çok önce uygulardım o tavsiyeleri.

Hayrlisi baktm kitaba Ama söylediği takvilere pek te kolay ulaşılmıyor

Hayrlisi baktm kitaba Ama söylediği takvilere pek te kolay ulaşılmıyor
Ben melatonin dışında hiçbirini kullanamadım sadece melatonin kullandım hamile kalmadan birkaç ay önce başlamıştım. O yeterli geldi bana. Asıl hayat tarzı değişikliği önemli. Ne yapabilirsen kar. Yüzde yüz yapamazsan 80-90 olsun 50 olsun... Ben hayat tarzı değişikliğini yüzde 90 filan uygulamışımdır. Ama takviye kısmı yüzde 10 bile değil mesela. Tek takviye.

Aynen haklısınız yani elimden geleni yapyrm aslında her ay adet olan biriyim bu son iki ay hariç çok stres yaptgm için 10 gün 15 gün gecikti. Bı 10 kiloda fazlam var aslında bunları düzeltmeye caliscam Allah'ın izniyle folik asit ve OMEGA 3 kullanmayı düşünüyorum Şubat'ın 3 yani çatlatma iğnesi oldum işte iki sonuca göre bakalım yine mecbur bir yol izlicem. Bide melatonin dediniz onu eczanede bulabilirim öyle degilmi? Siz nerden aldınız?

Eczanede var mı bilmiyorum ama hepsiburada.com sitesinde görmüştüm. Ben yurt dışındayım gene internetten satın aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…