Nasıl Bakımlı Kadın Olunur Acil Yardım Hattı

eminem63

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2013
181
105
Merhaba kızlar,

Size önce kendimden bahsedeyim, 30 yaşında yeni iş bulmuş, daha önce ev kızı, olan bir bayanım. Hayatım boyunca hep kilolu bir bayandım. Şimdi kilo verme kararı aldım ve diyetisyen yardımı ile kilo vermeye çalışıyorum.Boyum da 156, pek öyle güzelim diyebilecek değil de orta halli bir kadınım.

Ama konu bakım ve giyinme olunca sıfırım. Annem 83 yaşında yani anlayacağınız kızlar bir nebze anneye özenipte başlar lafı ben de işe yaramadı. Bir kadın nasıl makyaj yapar, nasıl giyinsem bana yakışır gibi konularda hiçbir bilgim yok. Eskiden param yoktu yapamadım, şimdi param var ama ben cahil kaldım anlayacağınız.

Bu yüzden bana yardım etmenizi beni hayata dahil olunacak hale getirmenizi rica ediyorum. Hayat benim yanımdan akıp gidiyor ve ben de içinde olmak istiyorum.

Lütfen bana yardım edin....

bir kadın nasıl makyaj yapar ?
bir dolu video var youtube da arada izle olur mu
ben bu kadına abone oldum mesela youtube da takipçisiyim

bakım için ayrıca eller çok önemli bir kadında bence oje sürmeyi de öğrenmek lazım ve ten rengine göre oje seçimi önemli bence esmerseniz(ben esmerim onları sölicem o yüzden) mesela aşırı cıvıl cıvıl renkler yerine daha ten renginizin bikaç ton açığı nude tonlar yakışır
beyazın kreme yakın ama aşırı krem değil kırık beyaz tonları yakışır
bordo , koyu kırmızı ve de bordo ile patlıcan moru arası bir renk var o yakışır
hepsinin resimlerini tek tek koyarım amaşu an çıkcam birazdan sonra eklerim inşallah unutmazsam

ayrıca cilt bakımı çok önemli bir kadında cilt tipinizi belirleyip ona göre bakımlara başlayabilirsiniz burada başlıklar var bir sürü
bence sade bakım tipleri daha güvenilir böyle bir sürü şeyi karıştırıp yapılan maskeelr korkutucu geliyor ama siz bilirsiniz

bakım için ayrıca eller çok önemli bir kadında bence oje sürmeyi de öğrenmek lazım ve ten rengine göre oje seçimi önemli bence esmerseniz(ben esmerim onları sölicem o yüzden) mesela aşırı cıvıl cıvıl renkler yerine daha ten renginizin bikaç ton açığı nude tonlar yakışır
beyazın kreme yakın ama aşırı krem değil kırık beyaz tonları yakışır
bordo , koyu kırmızı ve de bordo ile patlıcan moru arası bir renk var o yakışır
hepsinin resimlerini tek tek koyarım amaşu an çıkcam birazdan sonra eklerim inşallah unutmazsam

ayrıca cilt bakımı çok önemli bir kadında cilt tipinizi belirleyip ona göre bakımlara başlayabilirsiniz burada başlıklar var bir sürü
bence sade bakım tipleri daha güvenilir böyle bir sürü şeyi karıştırıp yapılan maskeelr korkutucu geliyor ama siz bilirsiniz
Ben buğday tenliyim ama beyaza yakın bir ten rengim var. Oje sürmeyi çok severim. Renk konusunda seninle aynı görüşteyim canım.
Cilt bakımı için birşey kullanmıyorum.Yalnızca şimdilik su ve bir yıkama jelim var.
Maske yapmak, pek becerikli sayılmam zaten malzeme olsa da beceremem , satın almak daha kolay gelir bana

bir kadını bence oturuşu kalkışı, tavırları kadın yapar. ben çoğu zaman yayılarak otururum mesela bacaklarını 180 derece açan bi kadın ne kadar çekici olabilir ki? hanım hanımcım oturmak az ve öz konuşmak kahkahaları abartmamak bide iyi bi dinleyici olmak zarif bi kadının gereklilikleri (tabi uygulayabilene)

• Kızlar bu son halimden bir önceki, yani 3,5 kilo vermeden önceki durum.kilo düşün ama kıyafet tarzı bu hem de işteki halim

bir kadını bence oturuşu kalkışı, tavırları kadın yapar. ben çoğu zaman yayılarak otururum mesela bacaklarını 180 derece açan bi kadın ne kadar çekici olabilir ki? hanım hanımcım oturmak az ve öz konuşmak kahkahaları abartmamak bide iyi bi dinleyici olmak zarif bi kadının gereklilikleri (tabi uygulayabilene)
Bak bunları uygulama konusunda başarılı sayılırım, malum uzun bir ev kızlığı dönemi geçirdim

Resmi eklemeye çalışacağım kızlar umarım başarılı olurum

Gayette güzel bi kadınsın kendine haksızlık etme cnm çirkin kadın yoktur.bakımsız kadın vardır. kendine iki çeki düzen ver kendinde mutlu olacaksın. :KK6::KK6::KK6:
Teşekkür ederim canım çok kibarsın, ben bu resme baktığımda kediyi kendimden güzel bulduğum için üzülüyordum.,
Birde o iki çeki düzen için sizin fikirlerinize ihtiyacım var. Çünkü kendim nereden başlayacağımı bilmiyorum:KK22:

Teşekkür ederim canım çok kibarsın, ben bu resme baktığımda kediyi kendimden güzel bulduğum için üzülüyordum.,
Birde o iki çeki düzen için sizin fikirlerinize ihtiyacım var. Çünkü kendim nereden başlayacağımı bilmiyorum:KK22:
cnm en başta benim fikrim kendine yakışacak kıyafet bulman nasıl bi tarzın var onu öğren

X