Bebek Beslenmesi Nasıl bağımlılığımı yenerim?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Miraxxx00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
1
0
22
Arkadaşlar spora 2 ay ara versikten sonra abur cubur bağımlılığım oldu. Yemek yemesem bile çok fazla abur cubur tüketiyorum kontrolsüzce ve kilo aldım. En son 49 tum şimdi 57 kilo olmuşumdur belki. Bu böyle devam ederse daha fazla kilo almaktan korkuyorum. Unlu şeyler çikolata çok fazla yiyorum. 1 hafta diyete girip sonra bozup 2 gün full istediğim her şeyi yiyorum durum böyle olunca verdiğim kilodan daha fazla alıyorum ne yapabilirim nolur yardım edip motive olmamı sağlar mısınız. Ben çok sağlıklı beslenen biriydim vücudum çok kusursuzdu fakat tanıyamıyorum artık kendimi. Dışarı da çıkamıyoruz virüs var. Ne yapabilirim?

evde az ye.
sürekli hareket ve ya egsersiz yap

21 gün şeker diyeti Karatay da öneriyor ben yaptım ciddi şekilde canım ne ekmek ne tatlı ne abur cubur istedi tavsiye ederim

Sağlık olsun hareketi’ni takip edin çok güzel şeyler paylaşıyorlar Instagram’da. Web sitelerinde de sürdürülebilir diyetler (hazırlayan diyetisyenlerin Adını da vermişler) ve sağlıklı atıştırmalık tarifler var.

Akşam 8'den sonra bir şey yeme. Çok acıkırsan az yoğurt ye. Tatlı şeylerden uzak dur. Hatta 10 gün boyunca hiç yeme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…