Nasıl ayna almalı?

yaldizy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2012
216
22
$015.jpg $007.jpg $yagliboya_tablo_o35.jpg Kızlar salonumda konsol üzerinde bulunan tabloyu çıkaracağım. Rengi uymuyor ancak ilk aldığımızda tv yi oraya astığımızdan altında matkap delikleri var badana yaptırana kadar kapatamayacağız. O nedenle oraya ayna düşündüm sizce altın varaklı mı yoksa beyaz lake mi almalı. Sarı varaklılar klasik kalıyor. Beyaz lake daha modern olur ancak mobilyalarım venge olduğundan kararsızım sadec koltuklarım kırık beyaz ne dersiniz? Ikinci sorumda uzun duvarımda iki perde arası duvarıma bir şey asmak istiyorum sizce dikey tablo yada kanvas dikey saatler olurmu salon çok mu karışık durur? Yoksa klasik sarkaçlı bir duvar saati mi almalı* önerileriniz nelerdir?salon fotoğraflarım şöyle:
Resimlerin bazılarını eskiden çekmiştim şu anda ki hali mavi renkli aksesuarlı ve altın sarılı olanlar güncel resimler .
$012.jpg $müzik gecesi 042.jpg $023.jpg $022.jpg $014.jpg

bence beyaz cok sırıtır dediğin gibi varak ağır olabilir senin yerinde olsam ayna çerçeveli aynalardan bakardım

bunlar gibi

$AYNA-E~1.JPG

$ayna-modelleri-1617604041.jpg

o arada korniş yokmu birleştirsen tülleri bence daha iyi olur bütünlük açısından ama ben arayı o şekilde kullanmak istiyorum dersen
iki arayada dikey tablo alabilirsin

$sonkac-dikey-tablo-duvar-saati-16.jpg

yada 3-4 tane küçük fotoğraf çerçevesini altalta asabilirsin

Son düzenleme:
O arada korniş var tabii ancak ben iki duvarı tamamen perdelerle kaplamak istemedim, yazlık evlerdeki gibi pencere ebatlarında olsun istedim yoksa çok doluyor birde balkon kapısı çıkışı ile boydan boya üç duvarda perde olacak o nedenle camlardan 15 er cm taşırdım storlardan az büyük olacak şekilde. resimdeki tablo saat gayet güzelmiş aslında. birkaç yere baktım kendin fotoğraf seçer getirirsen saatli tablo yaparız dediler ancak evin genel havasına uygun tablo, resim bulmak kolay iş değil. resimlerdeki aynalar çok hoş görünüyor. Ancak o tarz aynalar binbeşyüz tl falan sanırım. Ne yapmalı bilmem ? Önerilerin için çok sağol.

varaklı ayna odanın havasına uymaz çok ağır kalır.bence şu haliyle de tablo sırıtmamış kullanılabilir yani.

X