Nasıl Astrolog olunur?

Mavi_Kristal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2017
19
22
35
Merhaba arkadaşlar

Son günlerde bu konuya fena sardım. Bu işi yapmak istiyorum hem ek gelir olur diye de düşünüyorum. Bunun bir kursu var mıdır? Ya da ders alabileceğim tanıdığı olan var mı?

Sonuçta hepimiz seviyoruz burç yorumlarını, bunu ciddiye alıp doğru düzgün iş yapan çok fazla astrolog yok.
Bu konuda ben de kendimi geliştirmek istiyorum

Fikir ve önerilerinizi paylaşabilir misiniz? :KK55:

Aaa hiç cevap yazılmamış, ben de merak ediyorum,b u konuda bi fikri olan yada isim verecek olan kimse yok mu?

Bir keresinde arkadaşımla otobüste denk gelmiştik. Bir kadın astrolojiden bahsediyordu, Merkür gerilemesinden falan. Bunun etkilerinden. Uzun uzun anlatıyordu. Anladığımız kadarıyla bunun eğitimini alıyordu, çünkü derslerden bahsetmişti. Böyle bir eğitim var yani, ama nerededir bilmiyorum. :)

Mutlaka vardır, alaylı egitim diye bişey var,yani okulunu okumadan kendini geliştirme. Ama güvenilir ve yeni başlayanlar için temelden veren bi yer olması lazım?

Adam akıllı ciddi eğitimi veren okullar var. Öner Döşer, Hakan Kırkoğlu, Oğuzhan Ceyhan bunlardan en bilinenleri yani sistemliler okul şeklindeler yarı yolda bırakmazlar öğretirler. Bireysel olarak yapan kişilerde var iyileri var çok alakasız tiplerde var. Ama öncelikle şunu bilmek lazım astrolojiyi neden öğrenmek istiyorsun öylesine bir merak mı bilen kişileri görüp geçici bir heves mi yoksa ya ben kücüklükten beri ilgimi çekiyor araştırıyorum mu sebep. Mesela ben ilk ilkokuldayken gazetede burç köşesinde burcumu bulmamla başladı hep ilgi alanım oldu ki kaynak yok denecek kadar azdı çevremde. Ona rağmen ben işin okuluna gitmeden önce bir harita çıkarıp natal transit progres vs yorum söyleyebiliyordum. Para icin öğrenmedim ki şimdiye kadar baktıklarımdan öyle bir talebimde olmadı kendim içindir merak ediyorum çünkü. Ancak o zaman bu iş öğrenilir çok yoğun bir alan ve ciddi ilgi çaba gerekiyor. Sürekli takip etmek lalzım hayatı. Kendi kafanda data oluşturmalısın mesela arkadaşımı gördüm asc koç biliyorum o sırada bi tutulma oldugunda ne var ne yok diyebilmeliyim. En önce tabi kendini öğrenmelisin hayatındaki yansımalarını.

Adam akıllı ciddi eğitimi veren okullar var. Öner Döşer, Hakan Kırkoğlu, Oğuzhan Ceyhan bunlardan en bilinenleri yani sistemliler okul şeklindeler yarı yolda bırakmazlar öğretirler. Bireysel olarak yapan kişilerde var iyileri var çok alakasız tiplerde var. Ama öncelikle şunu bilmek lazım astrolojiyi neden öğrenmek istiyorsun öylesine bir merak mı bilen kişileri görüp geçici bir heves mi yoksa ya ben kücüklükten beri ilgimi çekiyor araştırıyorum mu sebep. Mesela ben ilk ilkokuldayken gazetede burç köşesinde burcumu bulmamla başladı hep ilgi alanım oldu ki kaynak yok denecek kadar azdı çevremde. Ona rağmen ben işin okuluna gitmeden önce bir harita çıkarıp natal transit progres vs yorum söyleyebiliyordum. Para icin öğrenmedim ki şimdiye kadar baktıklarımdan öyle bir talebimde olmadı kendim içindir merak ediyorum çünkü. Ancak o zaman bu iş öğrenilir çok yoğun bir alan ve ciddi ilgi çaba gerekiyor. Sürekli takip etmek lalzım hayatı. Kendi kafanda data oluşturmalısın mesela arkadaşımı gördüm asc koç biliyorum o sırada bi tutulma oldugunda ne var ne yok diyebilmeliyim. En önce tabi kendini öğrenmelisin hayatındaki yansımalarını.
Ben kendimi yani kişiligimi,en çokta şans noktamı ögrenmek istiyorum.merak ediyorum yani.

Ben kendimi yani kişiligimi,en çokta şans noktamı ögrenmek istiyorum.merak ediyorum yani.
Şans noktasını okuyabilir misin? Mesela ben 26/09/1991 saat sabah 9buçukta istanbulda dogmuşum. Selam verdik borçlu çıktık gibi olmazsa bakıverir misin? Gercekten çok merak ediyorum.

X