Nasıl anlatsam bilmiyorum

matilda1

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
829
559
27
Kızlar merhaba ciddiyim nasıl anlatmam gerektiğini bilmiyorum. Eşim benim ona bir şey söylememden rahatsız oluyor yani örneğin dışarı çıktı yemeğe gittik masayı öne çeker misin dediğim için üst üste 2 kere söyledin diyerek kızıyor. Evde çöpü dokecek misin çöp doldu deyince tamam anladık diyor sinirleniyor.Kısacası birçok olayda ben birsey söyleyince isteyince tekrar edince kızıyor ben artık çok kötü hissediyorum. Tabiki tek sorun bu değil ama ÇÖZEMEDİĞİMİZ öncelikli sorun hu diyebilirim. Önceki konumdan da sizlerden yardım alarak,çözüme kavuştum umarm bu konuda da destek verirsiniz.

E iki kere söyletmesin sizde çocuğa söyler gibi iki kez söylemek zorunda kalmazsınız. Söylediğim şeyi bi kerede yap artık deyip sizin kizmaniz gerekirken bide eşiniz üste mi çıkıyor.

E iki kere söyletmesin sizde çocuğa söyler gibi iki kez söylemek zorunda kalmazsınız. Söylediğim şeyi bi kerede yap artık deyip sizin kizmaniz gerekirken bide eşiniz üste mi çıkıyor.
Bana sabırsız olduğumu söylüyor oysaki yani bilmiyorum günlük hayat telaşı içinde ben takip etmiyorum neyi ne kadar söylediğimi. Kendimce çözümler bulmaya çalıştım ama olmadı yani

Israrla mi soyluyorsunuz ? Benim de en sinir olduğum şey bu. Ben yavaşlığı sevmem mesela ama ona rağmen biri benden yapacağım işi ya da herhangi bir şeyi üst üste gelecek şekilde söylüyorsa bı sus beeeee moduna giriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…