naren in defnesi beyaz meleği

canım arkadasım benim çok güzel anlatmıssın espirili arkadasım benim Allahım analo babalı huzurlu mutlu büyütmeyi nasip etsin inş. canım

maşallah kızına.allah analı babalı büyütsün,sağlıkla mutlulukla inşallah.bişey sorabilirmiyim elazığın neresinde kalıyosun?

narenim tebrik etmiştim elazığ23 te ama bu sayfanı yeni gördümtekrardan gözün aydın sağlıkla büyüt minişini inşş daırsı başıma inşşşş

allah bağışlasın canım rabbim bizlerede bigün nasip etsin öyle güzel yazmışsınki okurken gözlerim doldu

canımmmmmmmmmmmmmmmmmm
ALLAH saglıklı hayırlı evlat olmasıı nasip etsin meleginle birlikte dahada mutlu olun inşallah
bu siteye girdigimde ilk arkadaşım olmuştun nasılda üzülüyordun zamanımız kısıtlı diye dün giibi hatırlıyorum
ama nasip işte RABBıM ol deyince oluyor
O'na zorluk yok ki
inşallah bu güzel mutlulugu biz olmayanlarda yaşarız hayırlısıyla
duada unutma inşallah
canımmm selam ve dua ile....

Çok gÜzel bır hıkayee allah ısteyen herkese nasıp etsın ıŞallah... Kızında cok tatlı ayrıca.....

canım arkadasım benim çok güzel anlatmıssın espirili arkadasım benim Allahım analo babalı huzurlu mutlu büyütmeyi nasip etsin inş. canım

maşallah kızına.allah analı babalı büyütsün,sağlıkla mutlulukla inşallah.bişey sorabilirmiyim elazığın neresinde kalıyosun?

narenim tebrik etmiştim elazığ23 te ama bu sayfanı yeni gördümtekrardan gözün aydın sağlıkla büyüt minişini inşş daırsı başıma inşşşş

allah bağışlasın meleğini çok tatlı maşallah

allah bağışlasın canım rabbim bizlerede bigün nasip etsin öyle güzel yazmışsınki okurken gözlerim doldu

çook şeker kız bu....maşallah şeker mi şeker...allah annesine bbasına bağışlasın...

allah analı babalı büyütsün canım.kızında çok tatlı bayıldım

allah hepinizden razı olsun canlarımmmmmopuyorumnanaktan

Canımmmm Rabbim nazarlardan saklasın maşallah kuzucuğa benim minik rahat verdi nihayet ilk seninkini okudum çok özlemişimmm, çok duygulandım... Herşey gönlünce olsun bitanem Defneciğe hayırlı ömürler versin allahım...

maşallah yavrucuguna narencim...allah analı babalı bir ömür saglıkla büyütmeyi nasip etsin...

maşallah yavrucuguna narencim...allah analı babalı bir ömür saglıkla büyütmeyi nasip etsin...

allah razı olsun canlarımmm hepimizin evladını inşallahhhh

Onlar nasıl güzel pozlar, onlar nasıl eller yaa..böyle bir güzellik yok...maşallah demekten yoruldum..Annesi çok güzel günlerde büyütün inşallah yavrunuzu....

narencim bitanem hatırlamazmıyım gebelik testi al diye çok ısrar etmiştim sana sonrada güzel haberi vermiştin bize...şimdi güzeller güzeli defnen kucağında artık Allahım isteyen herkese yaşatsın annelik duygusunu...kızınızı sana ve babasına bağışlasın Rabbim..maşallah kızına annesi :1hug:

Onlar nasıl güzel pozlar, onlar nasıl eller yaa..böyle bir güzellik yok...maşallah demekten yoruldum..Annesi çok güzel günlerde büyütün inşallah yavrunuzu....
allah razı olsun güzel dileklerin ve maşallah dediğin için cokkk tesekkür ederim canım

efeyi de sana bagışlasın bitanem öpüyorum ikinizi de :))

hatta turkcell den bir tarife istemiştim
sperm yaz boşluk bırak istediğin kişinin adını yaz spermin kukuna gelsin biz buna kukucel diyoruz diye malum eşim hep dagda ben hep bagda :))):roflol:ay koptum okurken.....kuzunla bir ömür mutluluklara.s.

nerenim bitanem çok güzel yazmışsın.
seninle aynı anda doguma girdik canım seni aradım doguma giriyorum dedim bende deyince çok şaşırmıştım çünkü sabah bişeyin yoktu.
aynı saatlerde meleklerimizi kucagımıza aldık
allah analı babalı büyütsün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…