naren in defnesi beyaz meleği

Canım maşallah güle güle sağlıkla büyüt meleğini. Tüm bebek isteyenlere Allah nasip etsin. Çok tatlı .

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım. çok güzel anlatmışsın hiç sıkılmadan okudum. bahtıda yüzü kadar güzel olsun inşallah. uzun ömür can sağlığı diliyorum.

ayy yerim ben bu meleğiiiii benimde böyle kızım olsun (amin)
ömrü uzun olsun bebişinin canım...

allah analı babalı büyütsün çok tatlı bir kızın varben her yazıda ağlıyorum duygularını ne kadar güzel yazmışsın senağlama

canım çok güzel anlatmışsın hemde uzun uzunn sıkılmadan.. hem gülerek hemde duygulanarak okudum..hele şu cümlene bititm canım:))sperm yaz boşluk bırak istediğin kişinin adını yaz spermin kukuna gelsin biz buna kukucel diyoruz diye malum eşim hep dagda ben hep bagda :)))

narenciğim çok güzel bir hikaye..allahım eşini ve yavrunu sana bağışlasn...benide eklemiştin listene inşallah tez vakitte kabul olur duaların ve benim gibi meleklerini bekleyen kullarına gönderir onları...öpüyorum defnemi ve seni...

narencim canım benim yaa :) ne güzel yazmışsın okudukça tüüüüülerim tiken oldu kıss :) defnemiz de çok şirin yaa hele dil çıkarmış ya anam yirim onu ben yaa..darısı ben dahil tüm isteyenlerin başına inşallah...çok sevimli yaa..tü tüüü maşallah kızımıza ve annesine :))

Elazığ mızın gülüüü

Allah analı babalı büyütsün canımm
Allah acısını göstermesin sizeeeeee:Saruboceq:

ayrıca cok güzel anlatmışsınnn canımmm

canım öncelikle allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin o güzeller güzeli kızını 41 kere maşallah
çok güzel anlatmışsın duygularını ben çok duygulandım okurken
allah nasip kısmet ederse bende kasımda kızımı alacağım kucağıma inşallah hayırlısı ile
allah tüm isteyenlere bu güzel duyguyu yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…