naptın bana

KIMBERLY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
218
0
naptın bana bilmıyorum

senın yüzünden hayatımın 3 senesi

BİTTİ

yaşayamıyorum OLMUYOR

SEVEMİYORUM KİMSEYI

ne SEni nede BAŞKASINI

artık seni görunce kalbim eskisi kadar CIZ etmesede

anlamıyorum neden hala aklımda sen varsın

sen artık beni TINlamıyorsun ama

her gece senın yüzünden ağlıyorum

gör bak sen yüzünden neler çekıyorum

off kızlar lanet olsun ona aşık oldugum güne ...nerden aynı ortamda bulundum onla kahretsın....o artık benı sadece bi slmlaşcak biri olarak göruyor..ama ben onun yüzünden hayatımın 3 senesını YALNIZ,KİMSEYE AŞIK OLAMAYAN BİRİ OLARAK geçirıyorum...her gece ağlamaktan sıkılıyorum neden ağlıyorum o değiyor mu buna? ama işte olmuyor..artık ona eskısı kadar sevgim yok ..ama kalbımın bi yerınde küçük parça gitmıyor sevemıyorum kımseyı kahretsın

senden nefret ediyorumm...HAYATIMI ÇALDIN BENDEN...naptın sen bana

Son düzenleme:
canım ya uzuldum bende ayrılık acısını yasıyanlardanım.. ve halada sevıyorum...ama senın sevgın nefrete donmus...uzulup kendını kahretme evet verılen emek ve gıden 3 sene var ama acıda olsa yasaman gerekıyormus canım..bosver canını sıkma

cnm belkide onu unutamamanın nedenı yazmamıssın ama ayrılma sebebındır..artık cok sevmıyorum dıyosun..belkıde karsına ıstedıgın gıbı bırı cıkmadıgından dolayı daha oncede onu sevdıgın ıcın halen onu dusunuyorsundur..takıntı yapıyorsundur..her ınsanda olabılıyor bole seyler..
bırde sureklı gozunun onunde sanırım o yuzden de deprestı askın,acıların...
ama baska seylere yonelmeye calıssan..o aklına geldıgınde kafanı dagıtacak seyler yapsan belkı faydası olur..
umarım onu unutturcak aman onun ıcın bos yere kendımı harap etmısım dıye dusunmenı saglıcak bırı cıkar karsına..:)

cnm belkide onu unutamamanın nedenı yazmamıssın ama ayrılma sebebındır..artık cok sevmıyorum dıyosun..belkıde karsına ıstedıgın gıbı bırı cıkmadıgından dolayı daha oncede onu sevdıgın ıcın halen onu dusunuyorsundur..takıntı yapıyorsundur..her ınsanda olabılıyor bole seyler..
bırde sureklı gozunun onunde sanırım o yuzden de deprestı askın,acıların...
ama baska seylere yonelmeye calıssan..o aklına geldıgınde kafanı dagıtacak seyler yapsan belkı faydası olur..
umarım onu unutturcak aman onun ıcın bos yere kendımı harap etmısım dıye dusunmenı saglıcak bırı cıkar karsına..:)

inşallah canım saol fikirin için

cnm öncelikle lanet etme herşeyde bir hayır vardı de
unutmaki rabbim kimseye taşıyamıca yükü vermezmiş
neden ayrıldınız bılmıyorum ama
zor bır durum alllah yardımcın olsun

ancak nefret duygun da bittiği zaman hayata yeniden sarılabilirsin. 3 yıl çok uzun bir süre. Ya tekrar beraber olma ihtimaliniz varsa adım atın bence daha önce ilişkinize şans vermediyseniz. yok eğer o evreleri geçmişseniz, hayat akıp gidiyor, kendini bu kadar yıpratma.

öyle ya da böyle artık kafanızda bu konuyu sonuçlandırmanız lazım. ben de yıllar önce 3 yılın sonunda tekrar görüşüp boşandığım eşimle bizim asla bir daha birlikte olamayacağımızı net bir şekilde görmüş ve o konuyu ancak noktalayabilmiştim içimde. o yüzden anlayabiliyorum.ancak nefret duygusunu çok kısa bir süre yaşamış sonra ne nefret, ne özlem kalmıştı aklımda. bilinçaltımda ise hep belki bir daha varmış 3 yıl boyunca, geç de olsa anlamıştım sonradan.

canım 3 sene dıle kolay ama bu kadarda nefret ettıgıne gore senı cok uzmus o yuzden gelecek senelerın hıc olmassa kurtulmus uzulme unutursun ısallah..dıkkatını dagıtacagın senı mecgul eden seyler bul cokta takılma uzupte saglıgından olma

cnim üzülme lütfen...

yazdıklarında kendimi buldum..tek farkı ben 6 senedir unutamıyorum ve sevemiyorum..

çok acı geriye dönüp baktığında..koskocaman bi hiçtir elinde kalan ve kalbimde derin bi çizik..

o çiziktir unutamayışımıza sebep.. :çok üzgünüm:

cnim üzülme lütfen...

yazdıklarında kendimi buldum..tek farkı ben 6 senedir unutamıyorum ve sevemiyorum..

çok acı geriye dönüp baktığında..koskocaman bi hiçtir elinde kalan ve kalbimde derin bi çizik..

o çiziktir unutamayışımıza sebep.. :çok üzgünüm:

ayy canım benim 6 senemi nasıl bi aşk bu senağlama tamda aşk acısı çekmek bile güzel dicektim ama 6 sene bu yaaa dile kolay :1shok:

ayy canım benim 6 senemi nasıl bi aşk bu senağlama tamda aşk acısı çekmek bile güzel dicektim ama 6 sene bu yaaa dile kolay :1shok:

evet cnim tam 6 sene dile kolay...ve aşkımdan bir parça eksilmiş değil benim..
2 yıl çıktık.4 yıl boyunca hiç görmedim..ve geçen ay bi gün buluştuk 4yıldan sonra..

arakdaşımın yazdıkları çok etkiledi beni gözyaşlarımı tutamıyorum gerçkten.. senağlama senağlama

allah tüm ayrılanlara yardım etsin...

ayrılık acısı resmen kalbe bir hancer gibi oturuyor:çok üzgünüm:

e konu sahibi olan arkadaşım sende bence kendini toparlamaya koyul.Hayır yok ben yapamıyorum ayda yapamıcam deme...
Bu güne kadar onu sevdin ve onun yüzünden acı cektin.Şimdi kendin için bir şey yap ve bu acını ya kendine unuttur yada hafiflettir:mymeka:kaydirigubbakcemile

"yeni bir aşk ,yeni bir iş yine gülecek bir neden lazım"..

konunu okuduğumda birden dilime dolandı bu şarkı o yüzden yazdım. 3 yıl az bir zaman değil. geçen zaman ömürdendir derler canım. günlerini onun düşünerek ,onun için ağlayarak heba etme. değmeyeceğinin sende farkındasın değil mi? bir daha gelecek mi bu günlerin geri. en güzel yaşların...şimdi geçmişe bir sünger çek ve önüne bakmaya başla. uğraşlar bul kendine yeni insanlarla tanış, arkadaşlarınla eğlenmeye bak...biraz çabala arkadaşım olur mu? ve unutma hayatta hiçbir şey sağlıktan daha önemli değildir. böyle yaparak sağlığınıda tehlikeye sokarsın. duvarı nem insanı gam yıkarmış...üzülme canım hadi toparla kendini. 3 yıl yasını tutmuşsun yeter , hatta fazla bile...Allah yardımcın olsun canım...

"yeni bir aşk ,yeni bir iş yine gülecek bir neden lazım"..

konunu okuduğumda birden dilime dolandı bu şarkı o yüzden yazdım. 3 yıl az bir zaman değil. geçen zaman ömürdendir derler canım. günlerini onun düşünerek ,onun için ağlayarak heba etme. değmeyeceğinin sende farkındasın değil mi? bir daha gelecek mi bu günlerin geri. en güzel yaşların...şimdi geçmişe bir sünger çek ve önüne bakmaya başla. uğraşlar bul kendine yeni insanlarla tanış, arkadaşlarınla eğlenmeye bak...biraz çabala arkadaşım olur mu? ve unutma hayatta hiçbir şey sağlıktan daha önemli değildir. böyle yaparak sağlığınıda tehlikeye sokarsın. duvarı nem insanı gam yıkarmış...üzülme canım hadi toparla kendini. 3 yıl yasını tutmuşsun yeter , hatta fazla bile...Allah yardımcın olsun canım...

teşekkur ederim canım yorumun için..benım ablam yok kımseye derdimi anlatamıyorum sizler benım ablamsınız heerşyımsınız..

dediklerinde haklısın artık benım için O bitmiştir

evet cnim tam 6 sene dile kolay...ve aşkımdan bir parça eksilmiş değil benim..
2 yıl çıktık.4 yıl boyunca hiç görmedim..ve geçen ay bi gün buluştuk 4yıldan sonra..

arakdaşımın yazdıkları çok etkiledi beni gözyaşlarımı tutamıyorum gerçkten.. senağlama senağlama

demek aynı dertteyız canım..senın kıde 6 yıl az deilmiş.. inş.unuturuz onlar bizi nasıl unutttuysa..

seni öyle iyi anlıorum kii tek anlayan sanki şuan benim bende 3 yıldr çıkıodum her dedigin yaptım her söyleneni biteli tam 1 hafta oluo ama içimdeki yara ne bitio ne dinio içim öyle yanıokii çaresizlik içindeyim hala bi umut bekliorum geri dönücek die tek tesellim bu çünkü derdimi kimseye anlatamıorum çünkü kimse anlamıo ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN TEK ÇARE DUA ETMEK BOL BOL DUA ET

ınsallah karsına sana cok deger verecek ve senınde seve bılecegın bırını cıkartsın allahım uzulme canım

valla bende kendimi buldum geçmişe baktımmı 4 senem gitmişşöyle düşünüyomda geceleri gizli gizli yorgan altında aglamalar offf offf ama alışıyosun zamanla içindeki sevgi nefret oluyo daha sonra ne nefret duyuyosun nede sevgi sadece pişmanlık verdin emek geçen zaman yıllarına sadece pişmanlık

eğer hala onu düşünüyormuyum diye kenine sorarsan ,onu düşünmekten kurtulamazsın.
sen başkarına şans ver.
muhakka seveceksin.

Hayat tecrübelerden ibaret...
Sende acı bir tecrübe kazandın...
Üzülmeyin, birgün geçicek eminim...
Hayırlsı neyse o olsun hakkınızda...
Evet ayrılık çok zor, belkide asıl zor olan yokluğuna dayanmak...
Belkide anılarla başbaşa kalmak...
Herneyse...
Allah herkesin yardımcısı olsun...

X