Nankör koca

Teşekkür ederim çok haklısınız ben yapım gereği hiç yerinde durmayan bir insanım cocuklugumdan beri çalışıyorum ve karşımda aynı şeyi bekliyorum evet benim yaptığım yanlış birşeyler başta taviz verince sonrası toparlamak zor oluyor

Yaptığıniz hatayı konuda anlatmışsınız zaten.
"Fazla fedakarlık insanın kendisine ihanetidir"diye anlamlı bir sozu hatırlatmak isterim.
Bence bundan sonra kendinizi paralamayin.

Baştan fazla taviz verirsen kocalar bunu hak olarak görürler. Ben normalde çalışıyorum ama saglik problemim olduktan sonra evden çalışmaya başladım. Yinede evde herkes gücü yeten gözünün gördüğünü yapar. Bütün görev sorumluluk asla bende değil niye olsunki. Cocuklarimda aynı şekilde hepsi üstüne düşeni yapar. Mesela ben bulaşık makinesini dizerim eşim makina bitince yerleştirir. O süpürür ben silerim. Camların silinmesi zaten komple ondadır. Ben sofrayı kurarsan o toplar . Ben alışverişe gidersem o çocuklara bakar . Ben yemek yaparken o çocuklara ders çalıştırır vs . Bence sizde yavaş yavaş sorumluluklarınızı dagitin

isteklerinizi dile getirmezseniz boyle odun olurlar. isteyeceksiniz ya en dogal hakkiniz,beyefendi sanki sizi hizmetcisi olarak almis! pes!

Yaptığıniz hatayı konuda anlatmışsınız zaten.
"Fazla fedakarlık insanın kendisine ihanetidir"diye anlamlı bir sozu hatırlatmak isterim.
Bence bundan sonra kendinizi paralamaycom

Kendi evinde öyle görmüş demek ki. 5yıldır evlisiniz keşke en başından böyle şımarmasına izin vermeseydiniz. Evet şımartmışınız beyefendiyi. Bence konuşun, eşit olduğunuzu hatırlatın, eve biraz el atsın. Gerekirse (ki gerekir kendi düşünemez) her seferinde hatırlatın, yardım isteyin, spesifik olun örn "bulaşık makinesini boşaltabilir misin" deyin. Boşalttı teşekkür edin ki motivasyon olsun. Yani öyle öyle alıştırın.

Ağladın da madalya mı taktılar sonrasında ?
Nerde hata yaptın ben söyleyim. Kendini harcayan kimsenin hayatı para etmez.
Neden çalıştığın halde yardımcı kadın tutmuyorsun ?

ağlama be sende, deseydin eşine kalk dana gibi yatacağına yardım etseydin de hoşaf kadayıfı hak etseydın deseydın, kocanız tam bir ayı

Bunu hiç beceremedim içimden gelmedi bu saaten sonrada beceremem herhalde
becereceksiniz
öyle ben eziğim kabul ediyorum derseniz daha çok ister ister de ister

o enayiliği evliliğin ilk yıllarında bende yaptım herşeyi üstlendim vs
binlerce pişman oldum sonra bir patladım şimdi biçok şeyi oda yapıyor
yok öyle yatayım yayayım kimse kusura bakmasın

Ağladın da madalya mı taktılar sonrasında ?
Nerde hata yaptın ben söyleyim. Kendini harcayan kimsenin hayatı para etmez.
Neden çalıştığın halde yardımcı kadın tutmuyorsu

Bncr siz kadayifla hosafi yapin. Ev islerinide o :)
Mantıklı

Kendinden bu kadar ödün vererek, adamı böyle rahata alıştırarak yapmışsın hatayı. O totosunu yaymak yerine kalkıp bir işin ucundan tuttursaydın bak bakayım ağzını öyle yayabiliyo muydu hadsiz. Az yesin de uşak tutsun

Aşırıya gittim ben şimdi bedelini çekiyorum bu saaten sonra tersi olacak biraz geç akilandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…