nafaka arttırım davası

Efsa0705

Velayet
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
405
355
Herkese merhaba. 9 ay önce açılmış bir boşanma davamız var. bir tane oğlum var velayeti bende çok şükür. ben öğretim görevlisi eşimde öğretmen ve şirketi var. aylık3 bin tl nafaka bağlandı. oğlumla ben kendime yeni bir düzen kurduk yeniden ev dizdim. oğluma beş kuruş faydası yok. evliykende aynıydı şimdide icrayla alıyoruz nafakayı aylığı olmasa hiç vermeyecek. 15 gün oğlumu yaz tatili için babasına verdiler 4 buçuk yaşında oğlum ve bana bir kere bile göstermiyor. hiç aayrılmadık bana değil çocuğa eziyet ediyor farkında değil. neyse eski konularımda var bunlar. sorum şu bu adama mıhtaçlığım yok çok şükür ama 3 bin alacağma 5 bin alırım çocuğumun hesabında birikir en azından parası 18 yaşına kadar bari bu şekil babalığı olsun. dava açıp sonuç alan var mı ya da süreçte neler yaşadınız avukatla görüştüm açacağız hafta içi ama delil olarak faturalar falan koyarız dedi bu süreçten geçenler kısaca bahsedebilir mi acaba

Zaten sorunlu bir insan eski konulardan. Gelirinizde varmış. Hiç uğraşmayın kişisel fikrim. Sorunları arttırır.Benim kişisel fikrim. Sana uzak olsun.

öğretmen olarak 3 bin tl verme durumunu kendisine nasil yakıştırıyor acaba? ya bu adamlar anneden bosaninca neden çocuktan da boşanıyor? bela okumayayim diyorum ama yazıklar olsun adamlara. 3 bin tl nedir acaba bu çocuk kreşe mi gitsin ustu başı mı alınsın yesin içsin mi? allahim bu erkeklere biraz vicdan versin. gerci çok zor ama...

9 ay önce açılmış boşanma davam var yazdığınız için halen devam ettiğini düşünüyorum. Ortada bir boşanma davası varken nafaka artırım davası açılmaz. Boşanma davası devam ederken artırım talep edersiniz. Faturalar önemli, yaptığınız her harcamayı faturalandırın ve mahkemeye sunun. Basit bir şey tek dilekçeye bakar.

Zaten sorunlu bir insan eski konulardan. Gelirinizde varmış. Hiç uğraşmayın kişisel fikrim. Sorunları arttırır.Benim kişisel fikrim. Sana uzak olsun.
işte öyle olmuyor bende hep öyle düşünüyordum. ama o çocuğunun rızkını başkalarını yedirince olmuyor varsın devlet alsın uğraşsın benim yapacağım avukata delilleri vermek sadece. başka türlü canı yanmaz başka türlü baba olmaz

evliykende hiç vermiyordu bakmıyordu dava açılınca icrada olsa alabildim en azından buda bir şey emin olun

talep edeceğiz evet. dava devam ettiği için. hepsi var dekontlara kadar çok şükür. arttırım olur mu acaba birde elimde ona ait dekontlar var yüklü miktarda para girişi çıkışı olduğuna dair hesaplarında hesaplarınada bakılmasını talep edebilir miyim acaba? avukat siz ne varsa yazın koyun biz değerlendirelim dedi.

Arttırım olup olmayacağını ne ben ne avukatınız bilir. Bunu sadece hakim bilir. Kimi yapmıyor, kimi yapıyor. Elinizdeki tüm delilleri faturaları, dekontları sunun hakim değerlendirecek. Siz talep edersiniz, mahkeme kararı verir. Bunu dert etmeyin kendinize.

Üç bini icra ile veren adamdan neden beş bin isteyeceksiniz paranız varsa boşverin şerriyle uğraşmaya değmez
şerri onu bulsun. beş kuruş fazla versin başkalarına gideceğine oğluma birikir. bir şekilde alacağım her şeyi Allah düşmanıma vermesin ama öyle olmuyor işte başa gelince

Kira kontratı, evin tüm faturaları, kredi kartı ekstresi ve çocuk için yaptığınız harcamaları, kreş olur hastane, kıyafet olur. Hepsini verin avukatınıza.

ben kreş masraflarını okul masrafları ortak sanıyordum. meğerse isteğine bağlıymış. nafaka dışında vereceği tek kuruş isteğiyle olacakmış. nafakayı icrayla alıyorum ben. parasını alacağına canını al daha az canı yanar onun

çok komik rakam tabiki nafaka arttırım davası ile artar. bu zamanda bir çocuğa 3 bin neyine yetecek? benim eski eşim de kızıma 2250 veriyor 5 tl de ekstra harcamıyor bende dava açtım sonuçlanmasını bekliyorum. ben asgari ücret tutarında istedim.o kadar olur mu bilmem ama avukatım yükselir kesinlikle dedi.

Kira kontratı, evin tüm faturaları, kredi kartı ekstresi ve çocuk için yaptığınız harcamaları, kreş olur hastane, kıyafet olur. Hepsini verin avuk

siz neler koydunuz dosyaya acaba ? artar inşAllah olumsuz olsa avukat derdi banada olumsuz demedi bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…