müzikli bebek lazımlığı

bebekkolik

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2007
58
0
47
merhaba sevgili kulübüm :)...lütfen bana öneri verin: bebeklerimin arasında bir yaş var. büyük 23 aylık oldu, ona tuvalet eğitimi versem rahatlıyacağım.en azından üstümden bez yükü kalkacak..bir bebek kalacak altı bezli..ama denedim olmuyor..tuvalete gidelim dediğimde bağırıyor tuvalete yapmak istemiyor...alkışla ödüllendirdik ve zaman zamankendi de bizi kaka diyerek yanılttı sırf oturmak için (küçük bebek klozeti takıyoruz klozete ve otutturuyoruz)..ama 1 saat bekledik sonuç hüsran..sadece gerçekten ıkınıp kaka yapacağı ortadayken tuvalete koşuyorum onunla, bu sefer ağlıyor ve kaka gerçekken yapmıyor tuvalete...nasıl aşarım? zaten diğer bebeğe de bakmam lazım, 1 saat kalamam tuvaletde de...sizce şu müzikli bebek lazımlıkları işe yarar mı? kullanan var mı?

canım aynı sorun bende de var lazımlık aldım oturuyor ama asla yapmıyor.Kalkınca da bırakıveriyor sonrada korkup ağlıyor bir haftadır uğraşıyoruz. Benimkide 23 aylık temmuzda 24 ayına girecek umarım güzel öneriler gelir bende çözümlerim sorunumu.Aynı şeyleri yaşayıp çözümleyememek dengemi bozdu....:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…