mutluyum çünkü hamileyim mutsuzum çünkü çok kilo aldım:((

Cok haklisiniz tabi ama insanoglu nankor(arkadasim beni yanlis anlamasin)hep daha fazlasini istiyoruz ist.Dediginiz gibi konuyu baska yere acmaliydi belki.Ama sizlerde uzmeyin kendinizi hem siz benden daha iyi bilirsiniz hamileligin olusumunu zorlastiran en onemli sey stres.Allah en kisa zamanda isteyen herkese hayirli evlatlar verir insallah.Tüm iyi dileklerim sizlerlea.s.

hamilelikte kilo alımı önemli ben kızımda 20 kilo almıştım sadece 4 kilosu kalmıştı.şimdide fazla bulantım olmadı çokda aş erdim 4 kilo almışım.hayırlısı.bebişlerini kaybeden arkadaşlar canınızı sıkmayın ozaman hamile kalabilmişsiniz rabbim yine nasip eder kolay değil ama kendinizi üzmek çözüm değil.sizilerinde yakında hayırlı haberlerini alırız inşallah sizlerlede bu kilo sorununu konuşuruz hiç üzülmeyin hepinizi öptüm canlarım.

17.haftamdayım 54,5 la hamıle kaldım şu anda 58,5.yanı her aya yaklaşık 1 kilo.

canim, ne kadar kilo alacagin hamile kaldigin kiloya gore degisiyor. soyle diyeyim, senin rezervlerin yeterli degilmis, o yuzden bu kadar almissin, 53 kilo nedir ki, kus gibi biseymissin a.s
ben 32.haftami doldurdum ve 4 kilo aldim. cunku kilom zaten yerindeydi, soylemiyim ne kadar oldugunu naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…