Mutluyken daha güzel olduğunu düşünenler..

34bilgen84

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
671
97
40
konu başlıklarında güzellikte var peki hanımlar mutluyken kendini daha güzel görüp hissedenler varmı? şahsen kendi adıma söyliyim resimlerime baktığımda mutlu olduğum anlarda olan fotoğraflarda daha bi güzelim sanki fotoğraflarda bile ışıltı ve enerjinin daha fazla olduğunu hissedebiliyorum. benim gibi düşünen mutluyken daha güzelim diyen varmı aranızda?:hooray:

aynen oyle,,,,ne kadar suslenirsem susleniyim eger mutsuzsam ogun kendimi igrenc gorurum

ama eger mutluysam pasakli halim bile bana cok guzel gelir....

mutluluk gibisi varmi:1rolleyes:

Katılıyorummm Eğer Mutluysam 1 Rimel Bile Sürmek Yetiyo kaydirigubbakcemile2

Katılıyorum .İnsan mutlu olunca gerçekten yüzüne aksediyor .Mutsuz olunca gözler çöküyor , cilt soluyor .Allah herkese ruh sağlığı versin .İnsanın psikolojisi bozulunca tüm dengesini yitiriyor .Hepimize mutlu güzellik dolu günler.

mutsuz ve kendimi kötü hissettiğim anlarda aynaya bakıyorumda sanki 10 yaş yaşlanmışım ruhsal durumlar insanın yüzüne nasıl bukadar yansır. HERKESE SEVDİKLERİYLE MUTLULUK DOLU GÜNLER:asigim:a.s.

tamamen katılıyorum...
Mutluyken makyajsız daha güzel oluyorum veya makyaj daha çok yakışıyor...Gözler daha parıldıyor, cilt rengi daha canlı oluyor...Mutluluk ve gülümsemek güzellik getiriyor gerçekten...

ruh halimizle alakalı bence daha çok...oysa aynaya yansıyan yine biziz...pozitif bakarsak,pozitif görürüz,yada tam tersi...yansıyan görüntü ruhumuzdadır ,bedenimizde değil...

bende katılıyorum sizlere mutluyken daha bir güzel gelıyorum gözüme sanki..

mutluyken insanın gözlerinden okunuyor ve bu daha güzel yapıyor . bende hep öyle hissederim asigim

Aynen katılıyorum yorumlara..Mutluyken değil kendim herşey güzel gelir..Sabah kalktığımda bile bi güzel bulurum kendimi..Gülerek bakarım aynaya..
Son zamanlardada aksini yaşıyorum..Mutlu değilim, yalnızım ve bir o kadarda çirkinim..
Önceleri tamam mutsuzum herşey kötü gidiyor ama genede bir rimel bi kalem süreyim diyordum..Şimdi oda yok..Her yerimde sivilce çıkmış, aynalar kötü, resimler kötü hissediyorum..

üzülme canım mutlaka geçici bi dönemdir o bende aynı dönemlerden geçiyorum mutsuzum yani ama ölene kadarda mutsuz yaşıycak değiliz ya elbette bugünlerinde bi sonu gelicek ve biz yine mutluluk hormonlarıyla dahada güzel olucazz:1hug:

evet kesınlıkle dogru mutluyken çok güzel hissediyorum gözlerimin içi gülüyor ama mutsuzken makyajda yapsam çok çirkin hissediyorum böle bi surat ifadem donuklaşıyor cildim sararıyor gözlerim ölü balık gözleri gibi oluyor ne giysem yakıstıramıyorum kendıme

insan mutluyken nasıl çirkin olabilir ki ayrıca eğer mutlu değilse ne kadar süslenirse süslensin hiç güzel olduğunu hissetmez:1no2::1no2::teytey::teytey:

evet aynen öle mutlu iken kendimi dünya güzeli gibi hissederim.
kendime güvenim artar her konu da. aynalara bakmak çok hoşuma gider
ama eğer mutsuzsam kendimi çirkin, paspal hissederim hiçte umrumda olmaz bu durum
yüzüm solgun olur , gözlerimdeki ışıltı kaybolur..
ama geçici oluyor şükür herkesde olduğu gibi

zaten üzgünsen,mutlu degilsen istesede güzel olamiyorki insanyasakkelime
gözler sisiyor,cöküyor,cilt soluyor,saclar sekil almiyor

evet yaa gerçektende insan mutsuzken tüm bedeni ruhsuz bi kemik ve et parçası gibi oluyor bu durumda kendimizi çok halsiz hissetmemizi sağlıyor maalesef

herkese mutluluklar dilerim bir ömür yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.a.s.

kesinlikle ben mutluyken bi başka güzelim aynaya bakınca yada karşımdaki insan söyler ama moralsiz olduğumda yüzüm bi tuhaf haller alıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…