mutlaka izleyin...cok etkileyici cok guzellllll

aaaaaa yapmisim :))))))))))))))))) tiklayinnnnnnnnn

cemrem teşekkürler ben izlemiştim bunu hamile kaldıgımda bi arkadaşım bize bu cd yi hediye etmişti çook güzel herkese tavsiyem baştan sona izleyin gercekten güzel

esekkurler canim aksam esimlede izliycemm

Canım çok güzelmiş teşekkür ederim paylaşımın için.

cok guzel ya RABBIM INSALLAH butun isteyenlere icindede bana bu guzel duygulari yasamayi nasip eder ve hayirli saglikli uzun omurlu bebekler nasip eder paylasim icin tesekkurler

ya harika birşey cemrem sana çok teşekkürler insan seyrederken çok duygulanıyo gözyaşlarına hakim olamıyo gerçekten süperdi

bende bunu ızlemek ıstıyordum sağol cnm ılettıgın ıcın

çok güzel paylaşımınız için teşekür ediyorum bayıldım. Rabb'im nelere kadir.

muhteşem bir video
seyrederken çok tuhaf ama ağladım ben yaa
çok etkiledi beni

ay canım benim valla harika bir duygu ya ben dayanamayıp ilk kucaklaşma anında ağladım valla çok sulugözüm galiba. çok sağol paylaşımın için

ewet bunu bende ızlemıstım hamıleyken gercejkten cok guzel ınsan agzı acık ızlıyo bız farketmeden ıcımızde neler oluyormus yaa ınsan aynen bole dusunuyor:)

ya çok güzel bişey bu yaaaaaa.ilgiyle izledim ve hayretler içinde bebeğin oluşumuna hayran kaldım.ne kadar hassas ne kadar detaylı hayret vallaa teşekkürler bizimle paylaştığın için.sa.sa.s

yaa ben de bayaa salya sümük ağladım walla
bu arada kadın ne kadar kolay dogurdu di mi?

senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

Bu gerçekten bir mucize izlerken çok duygulandım .Kızlar bu mutluluğu inşallah en kısa zamanda bizlerde yaşarız.Aslında allahın ne zaman vericekse mucizemiz bize gelicek yeterki rabbimiz ol desin

Son düzenleyen: Moderatör:
X