Mutfak Tezgahı Corian mı Çimstone mu?

Merhaba Jülide,
Sonunda biz de Corian Kulübüne katıldık evimizin mutfak tezgahı ile..Evet Krea Granit e yaptırdık..Ve gerçekten denilenlerin hepsi doğru,çok güzel ince işçilik yaptılar..Dekorasyonun belki de en zevkli yeri oldu mutfak tezgahımız..Corian Tezgah Metretül Fiyatı da çok uygundu..Çaya bekliyorum kulüp üyelerini artık:)Krea Granit firmasında Franke Ankastre Ürünleri de var bu arada biliyorsanız..Franke Ocak ,Franke Fırın ve Franke Davlumbaz için de 3lü ankastre set indirimi yaptılar..Araştırdığım zaman da gördüm ki En Ucuz Franke Fırın ve En Ucuz Franke Davlumbaz ı aldık ne mutlu..Gerçekten bunları da çok uyguna aldık.. Eviyemizi ise Dupont Corian Evye yaptırdık..Tezgahımız ile yekpare oldu çünkü..Ek yeri olmadan tezgah ile evye bütün oldu..Bunu da ev hanımlarına öneririm ayrıca..Darısı mutfağını yenilemek isteyenlere...
Sevgiler herkese:)
Merhaba,

Biz Corian Tezgah + Corian Evye kampanyasını aldık..Yekpare Corian tezgah ve evyem oldu..tek parça,el dokunduğu zaman pürüzsüz tek parça..herkese öneririm..Krea Granit bu işi kesinlikle biliyor.Hayatımda bazı firmalar bana özel hissettirir.Krea Granit de onlardan:))

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Bir arkadaşım vasıtasıyla elime Franke nin Solid Surface renk kartelası ulaştı. Araştırdığım kadarıyla malzeme akrilik, yani Dupont Corian ile benzer.

Beyaz tezgah düşünüyordum, konuya yazan arkadaşların kimi çiziliyor kimi çizilmiyor demiş kafam karıştı, son durum nedir :) ayrıca ısıya dayanıklılığını da merak ediyorum, tencere vb bırakırsam tezgaha iz yapıyor mu?

Kendi taşından evye yaptırsam, salça vb lekelerin çıkması sorun oluyor mu?

Solid Tezgahlar yani akrilik tezgahlar sıvıları emmez,leke tutmaz...Ama Dupont Corian bu sektörde en iyisi..Ve de zaten ilk firma..Yani ilk akrilik tezgah yapan firma..Ama işçilik kaliteleri bu işte önemli..Herkes yapıyorum dese de işçilik kaliteleri bir olmaz..İyi bir firma ile çalışmak lazım..Krea Granit bu işte 1 numara..

Mutfağım evimde en özen gösterdiğim yer.Tezgah da dolap kadar önemli bir ayrıntı.Araştırmamın sonunda Krea Granit'de karar verdim.Her şey de çok güzeldi.Krea çalışanlarına teşekkürler..Corian Mutfak Tezgahımı çok güzel yaptılar.Kesinlikle tezgah için İstanbulda tek yer.

Mutfağım evimde en özen gösterdiğim yer.Tezgah da dolap kadar önemli bir ayrıntı.Araştırmamın sonunda Krea Granit'de karar verdim.Her şey de çok güzeldi.Krea çalışanlarına teşekkürler..Corian Mutfak Tezgahımı çok güzel yaptılar.Kesinlikle tezgah için İstanbulda tek yer.

Kızlaar,ben de bu firmaya yaptırdım..Corian Düz beyaz tezgah yaptırdık.Eviyesini hediye ettiler.Şimdi kendinden eviyeli çok şık bir tezgahım var..Ailece çoluk çocuk rahat bir şekilde kullanıyoruz.Herkese tavsiye ederim.Düz beyaz Corian ve KREA Granit'i:))

Kızlaar,ben de bu firmaya yaptırdım..Corian Düz beyaz tezgah yaptırdık.Eviyesini hediye ettiler.Şimdi kendinden eviyeli çok şık bir tezgahım var..Ailece çoluk çocuk rahat bir şekilde kullanıyoruz.Herkese tavsiye ederim.Düz beyaz Corian ve KREA Granit'i:))

Off ne reklam yapmissiniz ya, su usluplariniz da cok komik olmus, burda boyle konusan yok, emojileri boyle kullanan da yok, biraz racon ogrenseydiniz bari. Ne azim arkadas, butun firma kayit olup reklam mi yaptiniz ne yaptiniz, agda partisi de yapsaydiniz akabinde. Kac sayfa reklam okuttunuz🤷

X