Mutfak Dolaplari

nesli79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2007
7
0
45
ya kızlar yardımınıza ihtiyacım var mutfak dolaplarına ve cekmecelere temizleyip gazete serip bulaşıkları yerleştiriyorum bunun dışında ne yapabilirim fikrinizi öğrenmek istiyorum :1no2:

nesli pazarda, bu japon pazarlarında falan rafa sermek için peçete tarzı şeyler var...bence gazete serme kokuyo kız:1rolleyes: en güzeli sen hiç bişi bulamazsan bu mağzaların verdiği poşetler var ya onları biçimlice kes yerleştir yerimseniben

cekmecelerin ve dolapların icine kapitone yada begendigin bir kumastan ölcülerine göre dikebilirsin hem cok temiz hemde scok şık oluyor kirlendigi zamanda yıkarsın temiz temiz kullanırsın

Evet benim de mutfak dolaplarımda ve çekmecelerimde beyaz kapitone var.
Anneciğim ben evlenirken ölçü alarak yaptırmıştı.
Kullanışı hem çok rahat hem de çok şık.:teytey::teytey:

Mutfak dolapları için,çekmeceler için yapıştırılan ürünler var.Değişik desenlerde çok kullanışlı,silebiliyorsun.

kapitone iyi fikir.birde duvar kağıdı gibi ama yapışkanlı kağıtlar var benimki onlardan silinebiliyor onlarıda deneyebilirsin.

ben de mutfak dolaplarının içine metre işi satılan halı kaydırmazlardan serdim.çok rahat.......

ben de mutfak dolaplarının içine metre işi satılan halı kaydırmazlardan serdim.çok rahat.......

ben de onlardan serdim iyi oluyor...ama şunu unutmayın öyle tenceri çekip alamıyosunuz kaldırmanız gerekiyor malum onlar tutucu şeyler : )

ben de o yapışkanlı desenlilerdne düşünmüştüm ama kiracı oldugumuz için taşınırken onlar çıkınca malum yapışkan oldugu için iz falan kalır diye halı kaydırmazlardan aldım metre işi...

ben de onlardan serdim iyi oluyor...ama şunu unutmayın öyle tenceri çekip alamıyosunuz kaldırmanız gerekiyor malum onlar tutucu şeyler : )

ben de o yapışkanlı desenlilerdne düşünmüştüm ama kiracı oldugumuz için taşınırken onlar çıkınca malum yapışkan oldugu için iz falan kalır diye halı kaydırmazlardan aldım metre işi...

Bende aynı yöntemi kullanıyorum çok memnunum. Aynı malzemeyi buzdolabının içinede kullanıyorum. Buzdolabımın rafları cam olduğu için çok çabuk leke oluyor sık sık silmem gerekiyordu. Bende bu halı kaydırmazlardan rafın boyuna göre kestim ve serdim çok güzel oldu. Kirlendiğinde atıyorum makinaya tertemiz oluyor.

ben dijifixler desenli
metre işi satılıyor hem silmesi kolay hem kullanışı kolay.bence bunlardan alıp kulnanabilirsin.:teselli:

cekmecelerin ve dolapların icine kapitone yada begendigin bir kumastan ölcülerine göre dikebilirsin hem cok temiz hemde scok şık oluyor kirlendigi zamanda yıkarsın temiz temiz kullanırsın

AYNEN CANIM KATILIYORUM KAPİTONE HEM TERTEMİZ HEMDE ÇOK HOŞ GAZETE FILAN KALMADI ARTIK BÖLE ŞEYLER BENIM PORTMANTO BANYO DOLAPLARI GARDORAPLARIMDA HEPSİNDE VAR VE ÇOK ŞIK DURUYORLAR.BENCE SENDE DIKTIR CANIM UCUNADAFİSTO AL MIS GIBI HAYRAN KALIRSINsırnaşık şey

siline bilen yapiskanli kagitlar super ben dolaplarimin icine yaptim, benim kullandigim kagidim gul desenliydi
gulleride kesip dolabima ustune yapisdirdim istedigim sekilde super oldu.bence deneyin uyumlu super oluyo.

benimde bütün evimin dolaplarında krem kapitone var ucunda fisto var hazır fistolar var ya güpür gibi duran onlardan var çok şık ve güzel duruyor...

ben hiçbişi sermiyorum niye seriyoz ki anlamadım :S

X