Mutfak Dolabı Boyama Maceramız

arkadaşlar merhaba,

kiracı olarak oturduğumuz evin dolaplarına tabiri caizse ayar oluyodum. 2 yıla yakındır idare ettim ama yıllık izne çıkınca eahh bea deyip zaten uzun süredir araştırmalarımıda yapmıştım instagramdan bir arkadaşında yol göstermesiyle başladık bir yola bakalım. Ya herro ya merro dedik giriştik:)

efenim öncelikle bizim dolabın cinsi suntalam kaplamaymış. Bunuda internetten araştırınca öğrenmiş bulundum yani en cins dolap oluyor kendileri. Öyle her boya tutmaz vb imiş. Meşhur aşağıdaki boyadan
aldık. 2 adet küçük rulo fırça etraf kirlenmesin diye naylon yeyim birde bol bol dua , kaslı bir eş kolu ahaha:) bugün son katı atacağız bakalım heyecanla bekliyoruz. yarında sprey cila alıp bitirmeyi planlıyoruz. Kulplarıda siyah yapacağım. gelişmeler aşağıda.
831625.jpg
çok güzel olmuş cnm ellerine sağlık bende bnm mutfak dolaplarını tekzenden aldığım sticcer larla kapladım yeni gibi oldu
kiracı olduğum için boyayamadım ama mutfağın havasını çok değiştiriyor dolap rengi

Bnde tv ünitemi boyamak istiyorum ... Yapabilirmiyim bilmiyorum... Kahverengi olan rv ünitemi beyaza boyamak istiyorum.. Kaplama yapmayı düşündüm ama ya basarmamazsam kabarırsa falan diye.. Boya daha kolydır heralde diye düşünüyorum.. Biraz zaman alıyo galib...katlarını ne kadar sürede attıbız
cnm kaplama yapabilirsin yapı marketlerde sticerler satılıyor rulo olarak ben öyle yaptım
yıldız torn kulpları çıkar kaplayınca tak
kabarırsa iğneyle veya falçatayla del hemen geçiyo

Güzel olmuşta ev sahibinin bu durumdan haberi varmı nasıl iizn verdiki :)

Çok güzel olmuş Kesinlikle iyi cesaret. Bende bu boyadan aldım vernikli yatagım vardı eski onu boyayabilirmiyim acaba...?.çok kararsız kaldım

arkadaşlar merhaba,

kiracı olarak oturduğumuz evin dolaplarına tabiri caizse ayar oluyodum. 2 yıla yakındır idare ettim ama yıllık izne çıkınca eahh bea deyip zaten uzun süredir araştırmalarımıda yapmıştım instagramdan bir arkadaşında yol göstermesiyle başladık bir yola bakalım. Ya herro ya merro dedik giriştik:)

efenim öncelikle bizim dolabın cinsi suntalam kaplamaymış. Bunuda internetten araştırınca öğrenmiş bulundum yani en cins dolap oluyor kendileri. Öyle her boya tutmaz vb imiş. Meşhur aşağıdaki boyadan
aldık. 2 adet küçük rulo fırça etraf kirlenmesin diye naylon yeyim birde bol bol dua , kaslı bir eş kolu ahaha:) bugün son katı atacağız bakalım heyecanla bekliyoruz. yarında sprey cila alıp bitirmeyi planlıyoruz. Kulplarıda siyah yapacağım. gelişmeler aşağıda.
831625.jpg
canım mutfağının fotolarını koysana en son hali nasıl

Evet son durum nedir acaba? bir kaç yerde tırnakla soyulduğunu okudum. çok merak ediyorum sizde durum ne. dolaplarımız birebir aynı çünkü sizinle.

Arkadaşlar boyayıp da memmun kalan var mı kaç lira tuttu ve hangi boyayla boyadiniz yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar merhaba,

831625.jpg
Memnun musunuz boyattiginiz için bizde boyamayı düşünüyoruzaman da

X