Mutfak Püf Noktaları mutfagima buyrun :kahve:

cnm her ikiside çook güzel.. bende mutfağımı yaptırmak istiyorum ama çok kararsızım nereye hangi firmaya yaptırcam hiç bilmiyorum..offff

Bunlar benim evime yaptiracagim mutfak dekorasyonlarim dan 1 kaci(insallahhhhhhhhh )....Kardesimin esi icmimar ve dekorasyon okudu denemeleri ve arkadaslarinin yaptiklari..hatta mimari ve ic dekorasyonu tiklarsaniz orada yatak odalari falan verdim 1de gorsel paylasim alanindada begendigim 3 boyutlu resimlerden 1 kaci diye baslik acmistim onlarada bakin arkadaslar bu sizede 1 fikir olur yeni ev esya alacaklara...ama bu resimler gercek degil hepsi gercege uygun cizimlerdir...Insallah 1 gun hepimizin ayyyy cok guzellll dedigimiz seyler bizim olura.s.a.s.

Asagi inince ilk resimden saga kayin iste o benim istedigim hayalimdeki mutfak///nasil ama ?bayildimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

valla çok güzel,ve ferah bir mutfak bence yaptır hiç kaçırma derim içim açıldı valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…