Mutfağım :(

gzmliperi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
233
176
Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var yeri bura değil biliyorum ama bi süre burda kalmasına müsade ederseniz minnettar olurum. Gelelim soruma; mutfağımı yaptırıyorum dolaplar membran kapak mat beyaz olacak inşallah. Granit tezgahta karar kıldık ama renk seçeneği çok az. Siyah çok yakışır biliyorum ama burda sular acayip kireçli diye hiç kimse önermiyor. Diğer renklere de karar veremedim hala. Belki kullananlarınız varsa bana bi fikir verebilirsiniz diye açtım konuyu. Yarın adama net kararımı söylemem gerekiyor ve fikirlerinize muhtacım şu anda. Yazan herkese şimdiden teşekkürler:KK200:

Merhabalar bir eski iç mimar olarak tarzınızı sevdim gayet güzel. Tüm modellerde ve mutfak seçimlerinde takdir edersiniz ki açık modeller daha çok önde.
Siyah çok şık ve asillik katıyor. Fakat sular kireçli imiş. Bende kararsız kaldım.
Renk seçenekleri belirtirseniz eğer yardımcı olabilirim.

Benim siyah granit çok şık duruyor star galaxy diye geçiyor minik pırıltılı duvar taşlarım beyaz siyah kırmızı. Dolaplarım beyaz. Küçük ev aletlerim lal serisi kırmızı. 5 sene önce yaptırmıştım maşallah aşırı memnunuz.
Visenyaa Visenyaa ayy iç mimar olduğunuzu okuyunca sorayım dedim ben nasıl seçmişim dekorasyoncu ile çalışmıştık ama iç mimardan duymak isterim çok kötü değil dimi ?

Benim siyah granit çok şık duruyor star galaxy diye geçiyor minik pırıltılı duvar taşlarım beyaz siyah kırmızı. Dolaplarım beyaz. Küçük ev aletlerim lal serisi kırmızı. 5 sene önce yaptırmıştım maşallah aşırı memnunuz.
Visenyaa Visenyaa ayy iç mimar olduğunuzu okuyunca sorayım dedim ben nasıl seçmişim dekorasyoncu ile çalışmıştık ama iç mimardan duymak isterim çok kötü değil dimi ?
Duvar taşı dediginiz fayans dimi dolapla tezgah arasinda kalan. Onun modası gecti diyorlar ne sacma benim suan oturdugum evde yok fayans
Ocaktan yag sicramasin diye internetten ocak koruyucu aldim hatta

Merhabalar bir eski iç mimar olarak tarzınızı sevdim gayet güzel. Tüm modellerde ve mutfak seçimlerinde takdir edersiniz ki açık modeller daha çok önde.
Siyah çok şık ve asillik katıyor. Fakat sular kireçli imiş. Bende kararsız kaldım.
Avangarde ic tasarım mobilyalar hakkinda ne düşünüyorsun ? :)

0DF09F90-F2CC-4318-93CA-2338882AB8E7.png DBFAD1D9-3639-493B-965B-F8B64ED962CC.png E323EDEB-4EE1-439B-9BF6-77329CC01C9B.png 5E91A889-98F7-4E67-A37F-C2FBDE81B9E8.png 122876DF-223E-4A3F-8158-E9503A2D5532.png

Sanırım işin püf noktası asla ıslak bırakmamak sürekli kuru tutmakmış kireç,leke olmaması için.Arada da bakım vs .Ben de kararsız kaldım şimdi bana Ne oluyorsa :)Bembeyaz da güzel :)

Çok teşekkür ederim yaa iyi ki yazdınız:KK200:şimdi foto yükledim bi bakarsanız sevinirim

Fikirleriniz için teşekkür ederim ama o kadar kötü yorum duyunca tereddüt ediyor insan

Sanırım işin püf noktası asla ıslak bırakmamak sürekli kuru tutmakmış kireç,leke olmaması için.Arada da bakım vs .Ben de kararsız kaldım şimdi bana Ne oluyorsa :)Bembeyaz da güzel :)
Evet bembeyaz isterdim ben zaten ama adamların elinde olan renkler kısıtlı. Çimstone da çok güzel vardı ama o da iki katı fiyat olunca mecburen vazgeçtim :KK43:

Avangarde ic tasarım mobilyalar hakkinda ne düşünüyorsun ? :)
Bu dönem delice sabahlara kadar yoran konu sunumum avangarde :))))

Son zamanlarda çok sık ünlenmeye başladı. Her bir evlenen gelinin hayali oldu tasarım. Kesinlikle çok güzel. Fakat yakışması için odanın yapısı penceresi duvarı, fayansları vs çok önemli. Düşünüyorsanız eğer şahsi fikrim koyu renklere zaafınız varsa koyu renklerden olsun seçiminiz. Böyle mor, pembemsi, yeşil, açık krem vs çok seçiliyor ama siyah, gri, bordo aşırı seksilik ve büyüleyicilik katabilir ortama.

O halde en açık Ankara füme sanırım .Kırçıllıda güzel duruyor.Ama insanın ilk aklına gelende kalır hep aklı siz siyahı seviyorsunuz :)Kreç vs vardır hepsinin bir ince noktası içinize sinsin keyifle yemek yapın Gerisi dert değil :)Varsın kurulamak olsun tek mesele :) Şimdiden hayırlı olsun

Evet bembeyaz isterdim ben zaten ama adamların elinde olan renkler kısıtlı. Çimstone da çok güzel vardı ama o da iki katı fiyat olunca mecburen vazgeçtim :KK43:
Ben kullanmadım ama en iyi ve kullanışlı olanın Çimstone olduğu söyleniyor. Bir kere yaptıracaksınız sonuçta. Çok zorlamayacaksa yaptırın bence.

Teşekkürler evet dediğiniz gibi olur aşağı yukarı hatta biraz daha sırıtabilir ama iş onla da bitmiyor ki onları seçsem ara taşları ne seçicem nasıl birbirine uyduracam diye kafayı yedim kaç gündür:)

O halde en açık Ankara füme sanırım .Kırçıllıda güzel duruyor.Ama insanın ilk aklına gelende kalır hep aklı siz siyahı seviyorsunuz :)Kreç vs vardır hepsinin bir ince noktası içinize sinsin keyifle yemek yapın Gerisi dert değil :)Varsın kurulamak olsun tek mesele :) Şimdiden hayırlı olsun
Öyle mi diyorsunuz:) siyahı eşim de çok istedi ama çok korktum diye o da daha ses etmiyo:)

Çook beğendim işte sizin seçiminizden bahsetmiştim. Siyah granitlerin mutfağa verdiği ahenkk çook güzel. Sunumlarda kesinlikle renklerin insanlara kattığı ruh hallerini bile tartışıyordum. Cidden her bir evde açık renk konusu almış başını gidiyor. Seçimleriniz oldukça güzel özellikle taptığım siyah-kırmızı-beyaz üçlüsü muazzam.

X