Murat Boz ile 8 yıllık aşkını bitiren Eliz Sakuçoğlu evleniyor

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.175
38.359
34

Popçu Murat Boz'la yaşadığı 8 yıllık aşkı sayesinde magazin dünyasının yakından tanıdığı Eliz Sakuçoğlu, hayatının teklifini Beran Benan'dan aldı. Geçtiğimiz hafta ABD'ye tatile giden Sakuçoğlu, sevgilisinden aldığı evlilik teklifine "Evet" cevabı verdi.
Güzel stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu'nun Kurban Bayramı tatili sürprizlerle geçti. Popçu Murat Boz'la yaşadığı 8 yıllık aşk ile tanıdığımız Sakuçoğlu, bu ayrılık sonrasında kalbini moda dünyasından Beran Benan'a kaptırdı.

Beran Benan, New York'ta kaldıkları otelin restoranında Sakuçoğlu'na evlilik teklifi etti. Şaşkına dönen güzel stil danışmanı, gözyaşlarıyla aşkına "Evet" cevabı verdi. Yaz düğünü yapmak isteyen Eliz Sakuçoğlu'na sevgilisi "Sen ne zaman istersen o zaman" cevabı verdi. Bu mutlu haberi sadece çok yakınlarıyla paylaşan ikili, yaz aylarında evlenecek

.s Evlendikten 2 3 ay sonra boşanma haberlerini alırız.
Ay bıde bu adam nasıl yemek yıyor ya durmadan kıl yutuyordur.

Bu eliz de evlenmeye ne meraklıymış yalnız murattan ayrılır ayrılmaz aldığı ilk teklife evet demiş

evlen de muradına er2 gün sürer boşanırsın

aman Yarebbi adamın yüzü sakaldan gözükmüyorki...nasıl görmüşte aşık olmuşta evleniyormuş...ayy nasıl öpçek adamı..

Gözlerine bak adamın. Katil katil bakıyo.
Neyse evlensin gencler. sonra nasıl olsa boşancaklar

Bu kızı ben çok beğenıyorum,güçlü bir kaıdn,murat bozu taşıdı,ve çok yükseğe çıkardı,lakın bitti,bu adam çok düzgün bir adammış,ümit benanın roportajında okudum,bence öle görünüyor,sakal evet haklısnız,ama yıne bişey eksık,bence bu kız bu adama yarabandı sarılmış,aşık değil,huzur ve dıngınlık buldu gıbı,murata çok ama çok yakışıyordu,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…